Jump to content



Το ελαφρώς φορτωμενο κουτακι μου


Shidokanjohn

Recommended Posts

Μερικές πρόσφατες φωτογραφίες που έβγαλα ....:)

Τα καλώδια ξέρω χαμός ,ελπίζω τώρα που θα κατέβει ο φίλτατος Chroma να βοηθησει στο συμαζεμα τους σαν ειδικος.....

post-42-1416070792,0775_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Σε load εχει λιγο....αν παιζεις παιχνιδια κτλ δεν ενοχλει δεν τους ακους τους ανεμιστηρες αν δεν εχεις ηχο ομως ακουγονται ,σε idle κατω απο -50 δηλαδ ειναι σχετικα ησυχο:):

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sisman [Σήμερα, στις 14:48]

"το στρίβειν εστί φιλοσοφείν"

...Το στριβειν 'η δεν το στριβειν ? ιδου η απορια...

εγραψες μεγαλε φιλοσοφε :flower: :worship: :flower:

Link to comment
Share on other sites

ΠΟλύ καλό απλα βλέπω to round cable σου κ γελαω γιατί θυμάμαι τον ICY k LL_NEO που εχω κ εγώ το ίδιο κ το λέγανε καζανάκι!

Αλλα δεν έχουν δει ποτε φτιαγμένο αμάξι κ σωληνάκια υψηλής παρα μόνο μπε μπε!

Link to comment
Share on other sites

Σε 15 μέρες που τελειώνω με κάτι δουλειές θα ρθω να μετατρέψω το ...αναλογικό ΚΑΦΑΟ του ΟΤΕ σε LianLi κουτί (πωπω σου αύτωσα την ψυχολογία ε?) Γιάννη γαμάτο τι να λέμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μην αφησεις το γιαννη να στο φτιαξει θα σου παρει λεφτα ειναι γυφτος x0x0x0x0 εγω θα στο φτιαξω δωρεαν! :D Εγω δεν θα σου ζητησω λεφτα θα σου ζητησω ενα χερι (να δω θα καταλαβεις τι εννοω? x0x0x0)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Καταλαβα καταλαβα

Zarra thanks for the info θα χαζεψω λιγο το βραδυ

Γιαννη καλο:devil:

δεν θα ξαναχρειαστεις ομως πιστολακι?????με τα νερα θα μεινεις πανω στις πλακετες:whistling

Link to comment
Share on other sites

στο ξαλαφρώνω anytime Γιαννάκη το κουτί σου... συγκεκριμένα θα ήθελα να στο κοντύνω λίγο... αυτή τη "βασούλα" από κάτω τη χρειάζεσαι? το δικό μου δεν έχει, είναι κοντούλι.. να τη πάρω? λοοολ

εύγε μπλε νέε μου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.