Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

μου εκατσε ενα ωραιο παιχνιδι τοπ τιερ prokkhorovka FCM 50t 4,6κ 7 κιλ 1399 base xp ....1η κλάση! :o WTF τι παιχνίδια εχουν κανει αλλοι που δεν μου εδωσε μαστερι (αν και το εχω παρει) με τοσο xp!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SirDiman said:

μου εκατσε ενα ωραιο παιχνιδι τοπ τιερ prokkhorovka FCM 50t 4,6κ 7 κιλ 1399 base xp ....1η κλάση! :o WTF τι παιχνίδια εχουν κανει αλλοι που δεν μου εδωσε μαστερι (αν και το εχω παρει) με τοσο xp!!

Γενικά στα meds παίζουν πολύ ψηλά τα νούμερα,έκανα μαλακία εγώ και πήρα το cdc αντί του FCM,πολύ δύσκολο playstyle το γαμήδι.Αν θυμάμαι καλά κάπου είχα πετύχει ένα πλατούν από δαύτους και όντως ήταν πολύ προκλητικοί.Λες και τους είχαμε βάλει FC

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, raziel said:

Γενικά στα meds παίζουν πολύ ψηλά τα νούμερα,έκανα μαλακία εγώ και πήρα το cdc αντί του FCM,πολύ δύσκολο playstyle το γαμήδι.Αν θυμάμαι καλά κάπου είχα πετύχει ένα πλατούν από δαύτους και όντως ήταν πολύ προκλητικοί.Λες και τους είχαμε βάλει FC

πρεπει να εισαι στη τσιτα , να ξέρεις καλα ελαφρια και τους χαρτες για να αποδώσει ... για μηνες προσπαθούσα να βγαλω το 2ο ΜΟΕ, πιστεύω ομως αξιζε το κοπο  , το Fcm με δυσκόλεψε περισσότερο για αρκετα εκατονταδες παιχνιδια με το ζορι ειχα 65% :p

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Rusty_Cookie

 

Καταγραφή.PNG

 

Έπαιξα φάπες με ένα E25 και δε περίμενα ότι θα τον έτρωγα. Τον έφερα στροφές, και μετά τα δύο bounce, πήγε να φύγει και του την κάρφωσα από πίσω :D

710 dmg bounce. Notbad.tiff

Και κλασσικά, εκεί που γέμιζα να βαρέσω το Jpanther, με το που πατάω το fire, μπαίνει μπροστά μου ένας πολωνός με ένα AMX 13 75 και την έφαγε γεμάτη στο δόξα πατρί. Ρε τι είναι αυτοί ρε :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, astrolabos said:

@Rusty_Cookie

 

Καταγραφή.PNG

 

Έπαιξα φάπες με ένα E25 και δε περίμενα ότι θα τον έτρωγα. Τον έφερα στροφές, και μετά τα δύο bounce, πήγε να φύγει και του την κάρφωσα από πίσω :D

710 dmg bounce. Notbad.tiff

Και κλασσικά, εκεί που γέμιζα να βαρέσω το Jpanther, με το που πατάω το fire, μπαίνει μπροστά μου ένας πολωνός με ένα AMX 13 75 και την έφαγε γεμάτη στο δόξα πατρί. Ρε τι είναι αυτοί ρε :hehe:

Πολωνός=Target practice

7 hours ago, astrolabos said:

Γιατί; Εγώ με το Cromwell B και το 50t, βγάζω και γαμώ τα παιχνίδια

 

To FCM κάνει και κανένα bounce κι έχει tier cap στο MM.Το  cdc από την άλλη σχεδόν όπου και να τη φάει κάνει ammorack και βλέπει 10άρια σε μεγάλο ποσοστό.
Από την άλλη είναι γρήγορο,ευέλικτο,καλό κανόνι αλλά τεράστιο για med.Είναι ιδιαίετερο άρμα και θέλει να του αφιερώσεις πολύ χρόνο και να βρεις το πολύ ιδιαίετερο playstyle του

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2016 at 1:42 PM, SirDiman said:

 Αμα στειλεις τικετ θα στο αλλαξουν δωρεαν αμα εχεις προσωπικα στοιχεια ;)

 

Όπερ και εγένετο !!!

δεν το είχα σκεφτεί καν αυτό το ενδεχόμενο. Τους έστειλα το τικετ, και σε 24 ώρες απάντησαν θετικά για αλλαγή δωρεάν.

θα τα πούμε σε λίγες μέρες που θα ενημερωθεί ο σερβερ τους !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος raziel έγραψε:

το πολύ ιδιαίετερο playstyle του

Strong coffee , 105 οκτανια βενζίνη για να τρεχεις γρήγορα, θαμνοι δεντρα διχτυ κυαλια. Και το πιστευω εις ένα θεο για να μη σου ερθει καμια αδέσποτη. Some people just want to suffer.

 

#παιζοντας_μπεγλερι_με_τα_κλειδιά_του_Τ-34-3

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

Strong coffee , 105 οκτανια βενζίνη για να τρεχεις γρήγορα, θαμνοι δεντρα διχτυ κυαλια. Και το πιστευω εις ένα θεο για να μη σου ερθει καμια αδέσποτη. Some people just want to suffer.

 

#παιζοντας_μπεγλερι_με_τα_κλειδιά_του_Τ-34-3

 

Άμα είναι να μπαίνω φυλακή σε κάθε μάχη άστο καλύτερα,θα το πουλήσω για παλιοσίδερα

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Rusty_Cookie said:

Τι φυλακή, αφου έτσι το παίζουν το CDC στο solo random ολοι.

 

Εμένα είναι είναι απ τα αγαπημένα μου τανκ, οταν είμαι με το BlyatBox :hehe: 

Τα premium τα έχω για να βγάζουν φράγκα,όχι να τα χώνω.Ο καφές θα μειώσει ελάχιστα το reload,ε και?Τα οκτάνια τι να τα κάνεις?Είναι γρήγορο άρμα και στρίβει γρήγορα,δεν έχει λογική να βάλεις αυτά τα 2 έξτρα,μόνο με πολύ καλό πλήρωμα πέφτει το reload με καφέ στα 5,89

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό το πράμα το batchat ap δεν στρίβει ούτε με εγχείρηση,έχω και το πρώτο μοτέρ ακόμη.Λίγες σφαίρες γαμώτο λίγες.Αλλά έτσι και κλείσει ο κύκλος μου φάνηκε πως δύσκολα τη χάνει τη βολή,είδωμεν

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω πόσο ξεφτίλας είμαι...:( Πριν 3,5 χρόνια μπήκα και ρώτησα κάποια παιδιά περί WoT καθώς μόλις ξεκινούσα. Αυτά που διάβασα με αποθάρρυναν για το μέλλον του παιχνιδιού γενικά. Έκτοτε δεν ξανασχολήθηκα με το thread αλλά αντιθέτως συμμετείχα ενεργά στην παράνοια του WG forum. Όπως βλέπω πάλι το επόμενο post από το τελευταίο δικό μου είχε γίνει 8 μήνες μετά:p. Δυστυχώς έλειψα πολύ από το TheLab και τυχαία σήμερα βλέπω τις 94 σελίδες. Είχα πετύχει παιδιά από KISS λίγες φορές. Πώς κατάφερα και μου ξέφυγε αυτό το thread ρε γαμώτο.

 

Κρίμα πάντως γτ είμαι σε πορεία uninstall όπως πάει. Grind, grind, grind... μου την έδωσε. Βαριέμαι να πατήσω "Battle" πια.

 

 

Έγινε επεξεργασία από Thrael
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.