Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

και εκει που περιμενα TOp of the tree Batchat...τσουπ να σου το Ε50Μ παλι..ε να μη σας χέσω...πφφφφφφ 

 

@raziel Το χθεσινο focus fire να ξερεις δεν ηταν εκ προμελέτης χάχα, :)  τελικα μας πηγε καλα 3χ Ε5 κερδισαμε 5 μαχες σερι

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Snips said:

ΤΟ σβησμένο όνομα διότι; Μην αρχίσουν να σου στέλνουν invite όλες οι clans μαζεμένες;

ξεκινώντας ανάποδα, και για θεραπευσω την περιέργειά σου, ΟΧΙ δεν έχω δεχθεί καμία πρόσκληση απο καμμία clan, αλλά ούτε και με ενδιαφέρει να ενταχθώ σε κάποια, καθώς οι υποχρεώσεις που έχω αναλάβει, δεν μου επιτρέπουν την πολυτέλεια έξτρα υποχρεώσεων απο ένα παιχνίδι.

Το username το σβήνω, διοτι απο λάθος που διέπραξα κατά την εγγραφή, έχω βάλει το ονοματεπώνυμό μου, και φυσικά, δεν προτίθεμαι να καταβάλλω 10 ευρά για να το αλλάξω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικά αν θες να μπεις σε εμάς, δεν έχουμε ούτε υποχρεώσεις ούτε τπτ. Το πολύ πολύ να συμμετέχεις σε κανένα stronghold skirmish και να χάσεις πανηγυρικά μαζί μας :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SirDiman said:

και εκει που περιμενα TOp of the tree Batchat...τσουπ να σου το Ε50Μ παλι..ε να μη σας χέσω...πφφφφφφ 

 

@raziel Το χθεσινο focus fire να ξερεις δεν ηταν εκ προμελέτης χάχα, :)  τελικα μας πηγε καλα 3χ Ε5 κερδισαμε 5 μαχες σερι

 

Ε ναι αδερφέ,έτσι πρέπει,εγώ έφτασα αργά κι έπεσα κατευθείαν μπροστά στις κάνες σας,μία με μπλόκαρε στη βάση το γίδι με το Τ10 και μία κάτω στις φάπες.Χθες για να πάρω νίκη με το Ε5 αγανάκτησα.Ένα θα σου πω,65% μας έδινε να νικήσουμε και χάσαμε 15-2.
Σε μία νίκη που έκανα αν δεν έπαιζα το ISU152 σαν med δεν υπήρχε περίπτωση να την πέρναμε.Είχαμε jpanther II και περίμενε να τους ανάψω εγώ,σαλτάρησα χθες.Έφυγες από τους KISS?
Πήρα κι εγώ το batchat το 9άρι,αλλά δεν το κουνάω χωρίς αναρτήσεις,μαζεύω freexp

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, colt3003 said:

ξεκινώντας ανάποδα, και για θεραπευσω την περιέργειά σου, ΟΧΙ δεν έχω δεχθεί καμία πρόσκληση απο καμμία clan, αλλά ούτε και με ενδιαφέρει να ενταχθώ σε κάποια, καθώς οι υποχρεώσεις που έχω αναλάβει, δεν μου επιτρέπουν την πολυτέλεια έξτρα υποχρεώσεων απο ένα παιχνίδι.

Το username το σβήνω, διοτι απο λάθος που διέπραξα κατά την εγγραφή, έχω βάλει το ονοματεπώνυμό μου, και φυσικά, δεν προτίθεμαι να καταβάλλω 10 ευρά για να το αλλάξω.

 Αμα στειλεις τικετ θα στο αλλαξουν δωρεαν αμα εχεις προσωπικα στοιχεια ;)

 

Ναι παει λιγους μηνες τωρα, δε μπορουσα να παιζω αρκετα στα SH ωστε να μεινω, αλλαξα 2  και κατεληξα εδω πριν λιγες μερες, καλα ηταν , επαιξα με τα παιδια που ειδες, ελληνες, νομιζω ειμαστε 5... Ηθελα να ξεφύγω απο τις ελληνικές κλαν και είδα οι ατιμοι πως  εχουν 80% νικες στα 6αρια SH :D

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SirDiman said:

 Αμα στειλεις τικετ θα στο αλλαξουν δωρεαν αμα εχεις προσωπικα στοιχεια ;)

 

Ναι παει λιγους μηνες τωρα, δε μπορουσα να παιζω αρκετα στα SH ωστε να μεινω, αλλαξα 2  και κατεληξα εδω πριν λιγες μερες, καλα ηταν , επαιξα με τα παιδια που ειδες ελληνες. Ηθελα να ξεφύγω απο τις ελληνικές κλαν

Και καλά έκανες,πολύ βαβουριάρικες είναι.Εγώ πάλι στους KISS ένιωθα σαν ξένος,χώρια που περίμενα σαν μαλάκας μισή ώρα με μία μέχρι οι fcs να διαλέξουν άτομα για SH και αν έμπαινα.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, astrolabos said:

Βασικά αν θες να μπεις σε εμάς, δεν έχουμε ούτε υποχρεώσεις ούτε τπτ. Το πολύ πολύ να συμμετέχεις σε κανένα stronghold skirmish και να χάσεις πανηγυρικά μαζί μας :p

 

Αν δουλέψει η λύση που προτείνει ο @SirDiman τοτε θα σας ερθώ. Η αλήθεια είναι, οτι απο αυτά που διαβάζω για τις άλλες clan, τα πράγματα είναι ζόρικα, και δεν είμαι καθόλου σε θέση να μπώ σε τέτοιο κανάλι. Εδώ υπάρχουν ξέμπαρκοι που βρίζουν σα λιμενεργάτες επειδή περιμένουν να τους πάρεις το παιχνίδι / δεν τους κάνεις / ή ξέρω γω τι άλλο. Εγώ παίζω μόνο για την πλάκα μου. Αν μπορώ να βρώ παρόμοιους συμπαίχτες, τότε ναι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος colt3003 έγραψε:

 

Αν δουλέψει η λύση που προτείνει ο @SirDiman τοτε θα σας ερθώ. Η αλήθεια είναι, οτι απο αυτά που διαβάζω για τις άλλες clan, τα πράγματα είναι ζόρικα, και δεν είμαι καθόλου σε θέση να μπώ σε τέτοιο κανάλι. Εδώ υπάρχουν ξέμπαρκοι που βρίζουν σα λιμενεργάτες επειδή περιμένουν να τους πάρεις το παιχνίδι / δεν τους κάνεις / ή ξέρω γω τι άλλο. Εγώ παίζω μόνο για την πλάκα μου. Αν μπορώ να βρώ παρόμοιους συμπαίχτες, τότε ναι.

Εμείς δεν παίζουμε μόνο για την πλάκα. Είμαστε χειρότεροι από αυτό :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

κάτι διάβασα για δωράκι στις 12 Αυγούστου, ένα T-45 (με ένα δωρεάν garage slot), ξέρετε κάτι; να φροντίσω να περάσω σε κάποιο πισί το wot απλά και μόνο για να κάνω login εκείνη τη μέρα και να το τσιμπήσω; :p

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, colt3003 said:

 

Αν δουλέψει η λύση που προτείνει ο @SirDiman τοτε θα σας ερθώ. Η αλήθεια είναι, οτι απο αυτά που διαβάζω για τις άλλες clan, τα πράγματα είναι ζόρικα, και δεν είμαι καθόλου σε θέση να μπώ σε τέτοιο κανάλι. Εδώ υπάρχουν ξέμπαρκοι που βρίζουν σα λιμενεργάτες επειδή περιμένουν να τους πάρεις το παιχνίδι / δεν τους κάνεις / ή ξέρω γω τι άλλο. Εγώ παίζω μόνο για την πλάκα μου. Αν μπορώ να βρώ παρόμοιους συμπαίχτες, τότε ναι.

Οι "φτασμένες κλαν" έχουν απαιτήσεις.Οπως το να είσαι καλός και ανοδικός παίκτης(win8 score+ daily scores).
Οι wannabe φτασμένες έχουν κάθε καρυδιάς καρύδι και τους φταίνε όλοι οι άλλοι και όχι η ανοργανωσιά τους.Σε μία που ήμουν για λίγες μέρες από την αρχή κάτι δεν μου άρεσε στον τρόπο που μιλούσε ο υπαρχηγός.Μέχρι που μπήκαμε σε CW και αυτός μπήκε τελευταία στιγμή χωρίς να ξέρει ποιό είναι το σχέδιο για τα meds.Ήρθε και παρκάρησε μπροστά από όλα τα meds αντί να πάει στο τέλος και ν'ακολουθήσει.Αφού μας μπλόκαρε 2 φορές όταν έπρεπε να φύγουμε και τελικά χάσαμε,όταν αρχίσαμε μετά να συζητάμε για το τι έφταιγε αντί να κάνει τουμπεκί πήγε να βγάλει φταίχτες εμάς μόνο και μόνο επειδή είχε τον τίτλο του υπαρχηγού και ήταν σχετικά μεγάλος σε ηλικία.Ήταν η πρώτη και η τελευταία φορά που μίλησα(καντήλια mode on).
Υπάρχουν και οι κλαν που είναι λίγα άτομα(με το ζόρι 2 8άρια strongholds) που εκεί παίζεις για την παρέα και είναι καλή φάση αλλά μέχρι εκεί.Μην περιμένεις να πάρεις και άρμα από CW.
Υπάρχουν και οι κλαν (σπανίζουν) όπως η δική μας που δεν περιγράφεται.Έχουμε σπάσει όλα τα ρεκόρ στα λίγα strongholds που έχουμε παίξει.Οι αντίπαλοι πήγαν για λοβοτομή μετά το game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.