Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Κι εγώ θέλω το Maus να τρέχει με 60km/h, να μην έχει weakspot μπροστά και το πυροβόλο να έχει διατρητικότητα 500mm αλλά καταλαβαίνω πως κινούμαι εντός του φανταστικού χώρου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, cna said:

Κι εγώ θέλω το Maus να τρέχει με 60km/h, να μην έχει weakspot μπροστά και το πυροβόλο να έχει διατρητικότητα 500mm αλλά καταλαβαίνω πως κινούμαι εντός του φανταστικού χώρου.

Να ντριφτάρει κιόλλας ή να το αφήσουμε απλό?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, raziel said:

Να ντριφτάρει κιόλλας ή να το αφήσουμε απλό?

Μπα, με την θέση του κέντρου βάρους ενδέχεται να ανατραπεί αν ντριφτάρει ή, το λιγότερο, να βγάλει καμιά ερπύστρια...

Link to comment
Share on other sites

@astrolabos @raziel @Rusty_Cookie @deninho @denz @honda22

 

Θέλω μια χάρη από κάποιο παιδάκι αν γίνεται.

Βγήκαν σήμερα κάποια μικρά patches.  (ένα για τον updater και ένα για το game). Δεν γνωρίζω αν υπάρχει και 3ο update μετά από αυτό.

 

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει σε google drive ή κάπου αλλού σε μορφή .zip ή .rar αυτό για το game? Απο ότι είδα είναι περίπου 80MB.

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω autoupdate.

 

Ευχαριστώ.

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

@SnipsΤώρα γύρισα σπίτι. Θα το ανεβάσω εγώ σε λίγο, αλλά δεν παίρνω όρκο αν και πως μπορείς να τα εγκαταστήσεις μετά

 

@Snips έτοιμος: update.zip

Έγινε επεξεργασία από deninho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Απλά το βάζεις μέσα στον φάκελο updates και τρέχοντας τον launcher, γίνεται το update. (Απλά σε παρακαλώ αν μπορείς, κράτησε το στο gdrive μέχρι δευτέρα απόγευμα.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

"Panzerkampf" (tank battle) tells the story of the Battle of Kursk, also known as Operation Citadel (German: Unternehmen Zitadelle) in summer 1943. The operation is regarded as the last German major offensive in the Great Patriotic War (Eastern Front).
On July 12th the German Wehrmacht's Fourth Panzer Army clashed with the Soviet Red Army's 5th Guards Tank Army near the town of Prokhorovka, what resulted as one of the largest tank battles in military history

9131101102152654.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.