Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Πότε έβαλαν τσέχικα τανκς; Δεν έχω παίξει δύο μέρες τώρα.

Τι??!?!!? 

Πού είναι ο διοικητής για να σε βάλει να  κάνεις καθάρισμα τις πετρούλες απ τα αυλακια στο λαστιχο της καναδέζας? Α και φυσικά βγάλσιμο-βάλσιμο τις μπαταρίες σε όλα τα τσέχικα της ίλης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι??!?!!? 

Πού είναι ο διοικητής για να σε βάλει να  κάνεις καθάρισμα τις πετρούλες απ τα αυλακια στο λαστιχο της καναδέζας? Α και φυσικά βγάλσιμο-βάλσιμο τις μπαταρίες σε όλα τα τσέχικα της ίλης.

 

Μην τρίβεσαι με το Kolonusenka σου στον combat officer.

Link to comment
Share on other sites

Μην τρίβεσαι με το Kolonusenka σου στον combat officer.

Δώστου κάμψεις.

Πέρα από την πλάκα,με τι μιλάτε όταν μαζεύεστε?Teamspeak?

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

έλα ντε.

Το εγγενές teamspeak είναι για τα πανηγύρια πάντως

Εμείς δεν είχαμε πρόβλημα πάντως,η μεγάλη του μαλακία είναι με το κουμπί που θα ορίσεις για να ανοίγει το μικρόφωνο.

Link to comment
Share on other sites

η μεγάλη του μαλακία είναι με το κουμπί που θα ορίσεις για να ανοίγει το μικρόφωνο

Αυτό. Όταν είσαι σε μάχη δεν έχεις τη πολυτέλεια να ψάχνεις να δεις που είναι το Χ κουμπί στο πληκτρολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Αυτό. Όταν είσαι σε μάχη δεν έχεις τη πολυτέλεια να ψάχνεις να δεις που είναι το Χ κουμπί στο πληκτρολόγιο

Voice activated και καθάρισες αρκεί να μην έχεις καμιά γυναίκα από πίσω σου να κραδαίνει την παντόφλα ή πιτσιρίκια να σε κράζουν για το πότε θα φύγεις από το πισί

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Για σπάστο σε κέρματα μια :p

Εκεί που ρυθμίζεις το TS για το μικρόφωνοβάζεις αυτό

Εγώ το είχα σε continus transmission και μου την είπε ένας μαλάκας αρχηγός μίας clan λες και άκουγε τίποτε ο παπάρας,αφού άκουσε τα σχετικά καντήλια του συνοδεία αγίων τελικά το έβαλα σε voice actvation στην επόμενη clan και δεν είχα παρατράγουδα

http://www.conclave.cc/image/ts/ts2step6b.png

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Α νόμιζα ότι το είχε η εγγενής εφαρμογή αυτό. Οπότε βάζουμε teamspeak για να μιλάμε κατά τη διάρκεια της μάχης ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ONLINE ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ;

Link to comment
Share on other sites

Α νόμιζα ότι το είχε η εγγενής εφαρμογή αυτό. Οπότε βάζουμε teamspeak για να μιλάμε κατά τη διάρκεια της μάχης ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ONLINE ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ

Ναι,μην περιμένεις προκοπή από το speak του WOT.Ή ts κάποιο άλλο γιατί αν δεν απατώμαι το ts είναι με πληρωμή για να έχεις δικό σου κανάλι,θα το βρω το άλλο το free και θα σου πω πιο είναι γιατί με το μουγκό platoon υπάρχει σοβαρός κίνδυνος να σας αποκαλέσουν stupid PL platoon :p

Το θυμήθηκα,raidcall και είστε μια χαρά

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Ούτε για team battle δεν μαζεύονται. :p Τέλος πάντων, θα δω τί γίνεται με την δική μου clan γιατί εδώ και μεγάλο διάστημα είναι ουσιαστικά ανενεργή και ξαναμιλάμε για ενίσχυση...

Link to comment
Share on other sites

Η παπαριά είναι ότι αυτήν την στιγμή δεν είμαι ok για clan wars. Μεσολάβησαν διάφορα και αυτήν την στιγμή δεν έχω διαθέσιμα τα tier10 άρματα που έχω ξεκλειδώσει και χρειάζομαι περί τα 100.000.000 credits για να τα ξαναγοράσω.

 

Παρ' όλα αυτά έχω άρματα tier7-tier9.

Έγινε επεξεργασία από cna
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.