Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

πριν 3 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Nope...

Παιξε m48 και T50 ;)

To E50 το χω ξεκλειδωμένο ήδη και στο main, απλά μου λειπουν τα λεφτα. Γι αυτό πηγα καρφί να το δοκιμάσω. 

 

Αλλά ρε φιλε τα σουηδικά ΗΤ αν δε τα νερφαρουνε θα είναι παρα πολύ μεγαλο προβλημα γι αυτούς που δε θα τα παίζουν :p 

 

Eπίσης, το Ravioli όσο πιο πολύ το παίζω τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Είναι snapshot monster έτσι όπως το χουνε κάνει. Laser μιλάμε.

Περα απο 10αρια δε μ εχει πετάξει κάτι αλλά και πάλι τα 1,5-2κ dmg τα σκας ευκολα. Πολύ πιο ευκολα απ ότι με το Τ-34-3 πχ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2016 at 2:17 PM, Rusty_Cookie said:

To E50 το χω ξεκλειδωμένο ήδη και στο main, απλά μου λειπουν τα λεφτα. Γι αυτό πηγα καρφί να το δοκιμάσω. 

 

Αλλά ρε φιλε τα σουηδικά ΗΤ αν δε τα νερφαρουνε θα είναι παρα πολύ μεγαλο προβλημα γι αυτούς που δε θα τα παίζουν :p 

 

Eπίσης, το Ravioli όσο πιο πολύ το παίζω τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Είναι snapshot monster έτσι όπως το χουνε κάνει. Laser μιλάμε.

Περα απο 10αρια δε μ εχει πετάξει κάτι αλλά και πάλι τα 1,5-2κ dmg τα σκας ευκολα. Πολύ πιο ευκολα απ ότι με το Τ-34-3 πχ.

Στα Ε50 & Ε50Μ σε βλέπουν από χιλιόμετρα,το 9άρι μόνο OP δεν είναι,σίγουρα έχει καλύτερο feeling από την μπουρούχα το Panther II.
Το 10άρι είναι αρκετά καλύτερο με πολύ καλύτερο πύργο αλλά όχι όπως παλιά,τα πίνει στον πύργο πλέον άνετα,είναι τεράστιο άρμα για med και το Ε50 είναι αυστηρά second line & flank tank ειδικά σε παιχνίδι με 10άρια.Με το 50Μ μπορείς να παίξεις λίγο πιο brawler ανάλογα πάντα με τα αντίπαλα άρματα.Καλύτερο όσο αφορά το Ε50 το Τ50 το σκόντα,πιο διασκεδαστικό και κουβαλάει περισσότερο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δειτε εκει που εριξα τη 1η βολη στο tiger και σκοτωσα και το t20 καταλαθος χαχα και μετα αλλες 2 καλες βολες :Ρ

M40 rulezzz @deninho

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SirDiman said:

zoom out+ battle assistant  (στα replay τα δειχνει απο μακρυα ) + aslains ειναι default (μου διαφευγει το ονομα, big boss καπως ετσι)

Σ'ευχαριστώ,λέω να το τιμήσω γιατί το odem μου έχει σπάσει τα νεύρα,έχει γίνει αρκετά ασταθές.Στα πάνελς των παικτών δεξιά κι αριστερά υπάρχει περίπτωση να αλλάξει η γραμματοσειρά ή να μπει κάποιο άλλο πιο συμμαζεμένο από αυτή τη μαλακία την handwrite?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.