Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Έχει ανέβει πολύ ψηλά ο πήχης για το mastery στον Σκορπιό(μία βολή ακόμη ήθελες λογικά).Να το είχες αυτό όταν έδινε τα χ5 ε?

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, SirDiman said:

Τ10 σιγουρακι θελεις βασικά που παιρνεις παραπάνω χπ.

Αλλα οντως, εγω με 4900 dmg μονο 2η κλάση εχω χαχαχ :/

Άσε και είδα έναν το πρωί με 3 αστέρια κι έκανα χώρο να περάσει.Ξαστεριά είχαμε χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εγώ με κανα δυο φιλαράκια παίζουμε και επειδή είδα ότι έχει clan το thelab :D Αν θέλετε στείλτε invite μπας και κάνουμε κανα σουξουμούξου που και που! 

 

Εγώ είμαι κομματάκι άσχετος αλλά τα παιδιά νιώθουν!

 

Το όνομά μου ingame είναι "arkoudadis"!

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/fair_play_policy/

 

Fk yeah

 

Παράθεση

Players who are caught using forbidden mods for the first time, instead of earning their way in fair combat, will receive a warning and a suspension of 7 days. Should they get flagged again, they will be permanently banned. Before punishing a player, our team will review the case to ensure the discipline is merited. We’re asking you to trust in their decisions. They are under no obligation to provide the player evidence or explain which mod type the player was found to be using, and will not do so even if requested.

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Modifications that alert you when spotted vehicles are reloading or show enemy vehicles’ reloading timers

 

Έχω ένα, που όταν με βαράνε, μου λέει (στο περίπου) πόση ώρα θέλει για reload. Είναι κι αυτό στα illegal;

 

Quote

Software that enables the automatic use of non-Premium consumables

Ποια είναι αυτά;

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, deninho said:

 

Έχω ένα, που όταν με βαράνε, μου λέει (στο περίπου) πόση ώρα θέλει για reload. Είναι κι αυτό στα illegal;

 

Ποια είναι αυτά;

 

Ναι είναι παράνομο γιατί κανονικά δε θα έπρεπε να ξέρεις με τι όπλο σε βαράει ο άλλος!

Α και προφανώς αν εσύ ξέρεις ότι η επόμενη βολή του θα είναι σε 5s για παράδειγμα τότε στα 5 δευτερόλεπτα εσύ θα κάνεις πίσω και ο άλλος θα αστοχήσει.. Δίκαιο? 

 

med kit , fire extinguisher, repair κλπ που δεν γίνονται αυτόματα! (πρέπει να πατήσεις εσύ το κουμπί)

 

Επίσης παράνομα είναι κάτι add-ons που σου δείχνει το week spot στο αντίπαλο άρμα!

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, deninho said:

Ποια είναι αυτά;

καποιες φορες ειχα το mod που ενεργοποιεί τον πυροσβεστήρα αυτόματα στο 1ο τικ φωτιας.

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, astrolabos said:

Και που θα καταλάβουν ότι έχεις το reload mod, αφού δεν επηρεάζει καθόλου server side.

Και γιατί να παίζεις ένα competitive game με add-ons που σου δίνουν πλεονέκτημα? 

Για προσωπική ικανοποίηση ?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ναι. Για τον ίδιο λόγο που στον αθλητισμό χρησιμοποιούν ειδικά παπούτσια, ειδικές κρέμες, ειδικά ρούχα και πλέον σε πολλές περιπτώσεις υπάρχει και ενδοεπικοινωνία με τον προπονητή που δίνει στον αθλητή ενημέρωση για την κατάσταση του αγώνα. 

Θα προτιμούσα να είναι διαθέσιμες σε όλους τέτοιες επιλογές που σου κάνουν τη ζωή εύκολη.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να παίζεις ένα competitive game με add-ons που σου δίνουν πλεονέκτημα? 
Για προσωπική ικανοποίηση ?

Προσωπικά δεν χρησιμοποιώ μοντς γιατί δεν ξέρω πια πρέπει να ενεργοποίησω, αλλά θα ήθελα να ξέρω σε πόση ώρα μπορεί να με βαρεσει πάλι! :) Πολλά είναι χρήσιμα αλλά χάνομαι στις ρυθμίσεις..

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.