Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

10 minutes ago, panos444 said:


Πάντα στο 1 μπαίνω. Ο άλλος έκατσε και μου έστειλε μήνυμα να μην μπαίνω στα 6αρια να μάθω πρώτα γιατί έχασε. Με το που μπήκα ήταν ή πρώτη μάχη. Μπαίνω να χαλαρωσω λίγο και οι άλλοι νομίζουν ότι βγάζουν και λεφτά από αυτό..!
Άσχετο αλλά οθόνη 144hz φαντάζομαι ότι δεν θα κάνει μεγάλη διαφορά στο συγκεκριμένο παιχνίδι, σωστά;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Βρε γάμησέ τους που θ'ακούς τον κάθε παπάρα,λες κι αυτοί με το που γεννήθηκαν τους είχαν μεταλαμπαδεύσει στο dna τους το "pro wot player mode".Πόσο συχνά βλέπεις με το που αρχίζει και χάνεται ένα παιχνίδι κυρίως οι ντομάτες να γράφουν "noob team"?Σχεδόν 10 στις 10 ήττες θα το δεις.Και ακόμη χειρότερα αυτοί με το αν όχι μηδενικό,μικρότερο dmg.
Η διαφορά που θα σου δώσει η οθόνη στα 144 είναι καθαρά στο οπτικό κομμάτι αλλά το καλύτερο είναι να έχεις χαμηλά settings και να κλείσεις διάφορα effects,καπνούς,εκρήξεις γιατί με τόση θολούρα σ'εμποδίζουν στο sniping

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος panos444 έγραψε:

Ο άλλος έκατσε και μου έστειλε μήνυμα να μην μπαίνω στα 6αρια

 

Oταν σου στέλνει κατι κάποιος που στην μαχη δεν ήταν με τιερ Χ τανκ θα του γράφεις αυτο:

 

GTFO and statpad your nun fail wannabe-unicum cryhard bitch

 

Αν κάποιος είναι τοσο καλος ας κάνει carry το game ειδικά στα Sandbox tiers. (7 και κάτω)....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είμαι για αγορά νέου πισι και έλεγα αντί να κοιτάζω για 27" 2Κ ips 144hz που δεν υπάρχει αξιόπιστη να πήγαινα σε μικρότερη ανάλυση 144hz ή σε μία 27" 2Κ ips χωρίς 144hz και μετά όταν με το καλό βγουν αρκετές καλές γρήγορες να πάρω άλλη μία. Μόνο wot παίζω από παιχνίδια άντε να παίξω και κανένα sim racing.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, panos444 said:

Είμαι για αγορά νέου πισι και έλεγα αντί να κοιτάζω για 27" 2Κ ips 144hz που δεν υπάρχει αξιόπιστη να πήγαινα σε μικρότερη ανάλυση 144hz ή σε μία 27" 2Κ ips χωρίς 144hz και μετά όταν με το καλό βγουν αρκετές καλές γρήγορες να πάρω άλλη μία. Μόνο wot παίζω από παιχνίδια άντε να παίξω και κανένα sim racing.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

27 crossover κορεάτικη ips στα 60hz έχω και μόνο για το wot δεν θα πήγαινα σε τόσο ακριβή οθόνη με 144 & ips.Ψήνομαι για την crossover 27 freedom fast αλλά είδωμεν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποίες πιστεύετε είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις γραφικών για καλύερο gameplay? τα έχω όλα on και max στο wot

Στο radeon control panel τις παρακάτω

46d13775e9a443d5b3e2c615a40573d1.png

αν κλείσω το frame target παίζει στα 110 -130fps (1920x1200 60Hz)  αλλα έτος ότι δεν προσφέρει κάτι το pc κάνει σαν αεροπλάνο... 

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Απλα στο full αστο , τι αλλο θελεις να εχεις ? :Ρ Εκτος αν το ψαξεις με fxaa injector klp

Το παιχνίδι απαιτεί τακτική οχι καλο πισι+ monitor οπως ενα αμιγώς Fps

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω ότι τρελλάθηκα.
Αργό,κατεβάζει καλά κανόνι και οπωσδήποτε 2ης γραμμής άρμα,έχει καλούτσικο κάμο.
Θέλει καλό προσωπικό,πιστεύω πως έχει δυνατότητες με 2-3 σκιλλς.
Σε σύγκριση με το CDC είναι πιό noob friendly.
Τα πίνει από παντού όπως και η Γαλλίδα αλλά δεν του τρώνε modules

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Νέο premium tier 8 Γαλλικό με σήμα την κότα

AMX M4 mle. 49 Liberté
Φήμες λέν ότι επιστρέφει το lorraine 40t σαν somua σε premium μορφή με 41 secs drum reload και 3.75 ανά βλήμα.Μιλάμε για μεγάλη μπουρούχα

shot_010.jpg

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.