Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

haha στο τελος ... πόνεσε η πλατη μου απο το κουβάλημα :Ρ , αν δε βαριέστε δειτε τα 2 τελευταία κιλζ

 

http://wotreplays.com/site/3055482#arctic_region-sirdiman-m12

 

9e068aa93e9c4183a3b734fadb0a8bf7.png

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ετριβα τις ρωγες μου σημερα στο CW με το CGC :D

 

στο τελος εριξα και μια πηρα 2 μαζι

 

jy6mA2X.jpg

 

http://wotreplays.com/site/3059116#mines-sirdiman-conqueror_gun_carriage

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά,αυτό το CGC περνάει κάτι απίστευτες βολές... είσαι κρυμένος πίσω από βράχο και πάλι θέλεις ομπρέλα :hehe:

On 27/10/2016 at 6:37 PM, SirDiman said:

Σοβαρα τωρα δειτε ομαδα... d2399ad9a34b457c9dade87448c45824.png

Η μισή ομάδα κουλουρτζήδικο άνοιξε,ένα τέτοιο ζώο σήμερα το πρωί με hummel μας έκραζε,noobs και noobs και είχε ένα τρελλό και τεράστιο μηδενικό,έχει γεμίσει ο τόπος από τέτοιους

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άστα αδερφέ,όλο το βράδυ αίμα με πήγε,8 στα 10 παιχνίδια μονίμως ένα flank μπάτε σκύλοι αλέστε,έκανα dmg αλλά από win με το κυάλι,τα scouts ή στη βάση ή στις κόκκινες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας παίδες,στο wot labs και στο wot stats μου δίνει κοντά στα 1130 win8.Ιn game όμως είτε βάλω του aslain είτε του odem μου δίνει κοντά στα 990 και μάλιστα το καθένα μεταξύ τους έχει μία διαφορά της τάξεως του 50.Τι διάολο παίζει?Ενώ ανεβάζω μέρα με τη μέρα μέσο όρο 15 μονάδες μέσα στο παιχνίδι δείχνει ότι νάναι.Any suggestions?

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά,απλά παίζουν πολύ τρελλές διαφορές ακόμη και από mod σε mod,δεν μπορεί με διαφορά μίας μάχης να πέφτω 50 μονάδες ή να ανεβαίνω.Άσε που τα μοντς δεν συμβαδίζουν καθόλου με τα sites.
Υπάρχουν επίσης 2 αρχεία νομίζω στο local data τα οποία τα σβήνω,είναι τα αρχεία που επικοινωνούν με το xvm.Τα έσβησα μετά το wipe acc γιατί έδειχνε μονίμως τα παλιά stats πριν το wipe,ενώ πήγαιναν κανονικά ξαφνικά από 1393 την επόμενη μέρα με άρχισε στα 900άρια

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Επιδη το wipe το κανουν χειροκινητα the russki way,  παιρνει καιρο μεχρι να στρωσουν τα data που στελνει το api<το ιδιο το ΑΡΙ της WG παθαινει hiccup> και να καθαρισουν τα caches των διαφόρων site.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Επιδη το wipe το κανουν χειροκινητα the russki way,  παιρνει καιρο μεχρι να στρωσουν τα data που στελνει το api<το ιδιο το ΑΡΙ της WG παθαινει hiccup> και να καθαρισουν τα caches των διαφόρων site.

 

Μάλιστα,οπότε το έχω χεσμένο προς το παρόν και κοιτάζω απλά να κάνω φόνους,άσε δε που είναι και καλό camo το χαμηλό win8.Προχθές ένα γίδι με ένα T10 δεν μου έδωσε την πρέπουσα σημασία και προτίμησε να κοιτάζει το cdc μας.Το πλέρωσε ακριβούτσικα :amen:

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

ΙΜΗΟ, φαρμαρε KAI winrate όχι μόνο dmg. 

Ακα πάρε Β2(the best για να φαρμαρεις και μεταλλια) ή Valentine 2(παλι φαρμαρεις αλλα με χαμηλοτερο potential dmg λογω λίγων  ammo)  και πηγαινε πλουτόν με ομοϊδεάτες.

 

Για να μη τρως penalty για χαμηλό τιερ απο τον τυπο του XVM μπορείς να παίζεις 8/9/Χ και να κρατάς το avg τιερ 6+ (για το τωρινό σου avg dmg)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.