Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

12 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

 

Αγγουρι μου καλό,

PZ B2 #8 serverwide winrate of 58%  

Με ιδιο σκιλλ παικτη παντα θα νικαει το Β2 το PZ38 το οποίο ποσο Serverwide winrate έχει?. Για τα συγκεκριμενα 2 μιλαω ολη μερα. 

Και εσυ σκιζεσαι και με εχεις θιξει αμεσα και εμμεσα σε καθε ποστ σου απο τοτε που σου ειπα πως οπως και να χει θα τις φας στο τιερ 4 απο Β2.  Κατι που ισχύει και δε το καταλαβαίνεις μονο εσυ.

 

Ξαναλέω, μιλαω συγκεκριμενα για 2 τανκ απο τα 400 οχι για τανκ classes και wn8 και ουρανια τόξα. 

 

Για 1v1 σου είπα επειδη μου λες οτι δε σε εχω ουτε με σφαιρες. Το ειπες. 

 

 

 

@astrolabos ριξε μου ενα thread ban σε παρακαλω      ικετεύω.

 

 

Λοιπόν μπιθκοτάκι μου γλυκό,εσύ πρώτος μίλησες για πλατούν που σημαίνει teambased game ότι θα μας κλείσετε τα σπίτια και τα λοιπά πράσινα γαϊδούρια.Και επιμένω πως αυτό δεν ισχύει ούτε με σφαίρες για πολλούς  λόγους.Υπάρχουν πολλοί τρόποι να νικήσεις,θα τους βλέπεις συχνά πιστεύω ειδικά σε strongholds.
Κι εγώ σου λέω πως σε teambased πάντα παιχνίδι θα ψάχνεσαι από το pz κι αυτό γιατί θα είσαι απασχολημένος με άλλους,δεν είμαι κανένα ζώο να σου βγω μούρη με μούρη,καλές είναι και οι αποστάσεις.
Μετά με προκαλείς σε 1vs1 εσύ δηλαδή με το 4άρι op heavy σου κι εγώ με το 3άρι μου light....
Επιμένεις να το πηγαίνεις σε 1v1 σε άνισα άρματα σε ένα παιχνίδι που είναι 15vs15 για να μου αποδείξεις τι?Ότι είναι καλύτερο άρμα?Φυσικά και είναι ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΝ ΤΕΤ Α ΤΕΤ ΣΤΗ ΜΑΧΗ.

Αλλά σε ίσα skills παίκτες έχει περισσότερα πλεονεκτήματα το light.Δεν θα σε πλησιάσει και ή θα βαράει από μακρυά ή θα σε παρασύρει κάπου που εκεί θέλει.Το θεωρείς τόσο δύσκολο ή δεν το έχεις δει ποτέ σου?

Κι ενώ εγώ σου είπα ότι το έπαιζα μια μέρα εσύ μου πετάς σκρινς,ζητάς σκρινς και δεν συμμαζεύεται.

Ωραία λοιπόν,εσύ έχεις αποδείξεις για το πόσο καλός παίκτης είσαι μιας και έχεις 200 φεύγα μάχες  ενώ εγώ δεν έχω που έπαιζα μια μέρα(και όχι μόνο μ'αυτό το άρμα) άρα έλεγα ψέμματα και πουλάω μούρη και φούμαρα εδώ μέσα.
Το ποιός προκαλεί όλη μέρα είναι ολοφάνερο.
Έγινε παικταρά μου,άσε εμάς να κοιτάμε τα ουράνια τόξα κι εσύ κοίτα την πραγματικότητα του serverwide.

Ίσως καταλάβεις πως αυτό που έχεις εσύ είναι premium άρα keeper,ενώ το άλλο είναι grind που θέλεις για να περάσεις στο επόμενο για να πας σε άλλα άρματα.
Αν μπεις σε πλατούν μ'αυτό πείτε πάντως στην υπόλοιπη ομάδα να μην κάνουν τίποτε,ούτε καν να τους ανάβουν και θα το πάρετε το παιχνίδι πάνω σας.
Δυστυχώς θα μου μείνει η απορία πως έγινε χθες και η αντίπαλη ομάδα με ένα τέτοιο πλατούν έχασε 15-10,σύμφωνα με τους σέρβερς σουβλάκι έπρεπε να μας είχαν περάσει και τους 15.
Αλλά σόρρυ,δεν έχω σκριν,καταραμένο σύνδρομο Μυνχάουζεν.Θα προσπαθήσω να διορθωθώ πάντως και να μη λέω ψέμματα και θ'αγοράσω και κάμερα να τραβάει όλα μου τα παιχνίδια μην τυχόν ρίξω καμία στο άμμορακ του άλλου και του φύγει ο πύργος και δεν τόχουμε σωσμένο γιατί ποιός μας σώζει μετά έτσι και το ξεστομίσουμε.


 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SirDiman said:

μαν αυτο που λεει ειναι οτι 1v1 ειναι καλυτερο, νομιζω αμα διαβασεις προσεχτικα παλι τα ποστ θα το δεις

Ναι,όταν συκρίνεις μήλα με καρπούζια σίγουρα,δεν διαφωνώ.Δηλαδή το obj 140 είναι καλύτερο από το T54 σε 1v1?Καλά που το πήρα.  :pΑλλά γιατί μ'έχουν σκοτώσει μέσα σε μάχη Τ54?Αφού το obj 140 είναι σούπερ.Ε δεν είναι λογική αυτή για το παιχνίδι.

Αλλά το παιχνίδι δεν είναι 1vs1 και μάλιστα tierIV vs Tier III.
Η πρόκληση σε 1v1 πάντα με ξεπερνούσε μέσα στο game όσες φορές ανταλλάσαμε γαλλικά με άλλους.Τώρα το είδαμε κι εδώ και σε άνισσα tiers.

I rest my case.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για λιγο δεν εσπασα τα 7 χιλιαδες dmg με το πατονακι...αλλα δειτε προς το τελος που ειναι ολο το ζουμι (εχει και ωραια snipes ποιο πριν ) πως εζησα χαχαχα https://www.dropbox.com/s/75z3d2llobe4m5f/epictroll.wotreplay?dl=0

 

το 50 Β ειχε και αυτος 6κ+

 

απιστευτο

Link to comment
Share on other sites

να πούμε κι ένα μπράβο στο ράστη που

α. Δεν καθάρισε κανέναν συμπαίκτη

β. Άφησε το ΜΤ25 στο Δημήτρη για να πιάσει το 10 το καλό :p

 

Εσένα θα σε δούμε σύντομα σε video στο youtube, από κανέναν QuickyBaby

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ύστερα από καιρό έπαιξα κάνα 4 ωρο. Έχω μαζέψει αρκετά xp για το kv1s. Αξίζει, ή να πάω στο kv2; Τα γιαπωνέζικα oi τι λένε; Ήμουν με ένα σε μία μάχη και ήταν πολύ δυσκίνητο, έχω το 4αρι τους, να επιμεινω για το 5αρι ή δεν αξίζει;

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο spotting - :D

damage log - :D

damage indicator - :D

disabled global chat -  :zzz:

disabled enemy chat - :(

 

Μόνο το ότι θα απενεργοποιήσουν το chat μεταξύ αντίπαλων ομάδων με χάλασε, γιατί έπεφτε γέλιο στις μάχες στο πλατούν με τον @Rusty_Cookie. Επιπλέον μπορείς να απενεργοποιήσεις και το allied messaging αν θες, το οποίο βασικά είναι βλακεία, μιας και έτσι ο κάθε ένας θα είναι περισσότερο για την πάρτη του

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.