Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

 

@honda22  Get your facts right

 

https://eu.wargaming.net/clans/wot/leaderboards/#ratingssearch&offset=0&limit=25&order=-cr

 

Aυτοι που λες ειναι η #39 οχι η #2.  Ωπ πλοτ τουιστ. Κακως καθησατε να σας φανε πιο γρηγορα. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χθές ξέθαψα ένα παλιό λογαριασμό κι έπαιζα όλη μέρα από Tier I-III,τρελλό γέλιο.Κάποιοι από το πρώτο λεπτό σιέλ και αντίο,εκεί που περιμένεις να κλείσεις ο κύκλος,μπαμ και το μοσκάρι πέφτει πάνω σου ενώ έχει ένα γήπεδο χώρο,μερικοί πορτοκαλί παριστάνουν τους pro και εκεί που λένε τα klingon τους αρπάζουν το burst από το PZ και μετά πέφτει κλάμα,ψήνομαι να το συνεχίσω,80% winratio.
Έπαιζα και κάτι παιχνίδια με το pz 38t,τι γέλιο βγάζει αυτό το αρματάκι,ειδικά αν σε βγάλει σε τίερ 3-4 μάχη τους κάνεις κουδούνια.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Στα τιερ 3/4 η χαρα κρατάει λίγο γιατι ερχομαι εγώ με τα καρντασια απ την S4 και σου κλείνουμε το σπίτι με το B2 platoon μας. :hehe: 

 

Ναι ναι,για περάστε,θα σφάξουμε ελικόπτερο,θα πάρεις και το μπούτι :hehe:.
Θα τις αρπάζεις από το 38t και δεν θα ξέρεις από που.Κι αν βρεθούμε κοντά και αρχίσω να σε χορεύω μέχρι να γυρίσει ο πύργος σου θα έχω στείλει το γιό μου φαντάρο και να σκεφτείς ότι δεν έχω παιδιά.

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

1v1?

442 μετρα vr εχω. 1.9 reload, 1.08 aim. Turret + hull combined traverse 50++

 

Το μονο τανκ που εχει ελπιδες απεναντι στο Β2 ειναι το ματιλντα με το 121 πεν,  και το hetzer/stugB me 105 + heat .

 

Αλλα οπως ειπα παιζουμε πλατουν. Ο μονος λογος που εχω μολις 63% σε 300 μαχες ειναι γιατι παιζω πολυ σολο. Οι αλλοι εχουν 85% σε 1-2κ μαχες. 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rusty_Cookie said:

1v1?

442 μετρα vr εχω. 1.9 reload, 1.08 aim. Turret + hull combined traverse 50++

Αμ δεν παίζονται 1v1,εκεί που θα προσπαθείς να σωθείς από το δικό μας βαρύ τότε θα σου βγώ εγώ για χορό ή θα σε βαράω από καμιά 150 μέτρα και άντε να με δεις ή να με πετύχεις,για χαζούς ψάχνεις? :p

Link to comment
Share on other sites

Πιο βαρυ? Το φρη νταματζ 95? Το dw2? Λολ ρε

Χθες για να κανω το μισσιον το επαιζα και ειχαμε 28/30 ενας απ το πλατουν επαιρνε τοπ gun σε καθε μαχη. Μαλλον εχεις ξεχασει τι εστι Β2.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Πιο βαρυ? Το φρη νταματζ 95? Το dw2? Λολ ρε

Χθες για να κανω το μισσιον το επαιζα και ειχαμε 28/30 ενας απ το πλατουν επαιρνε τοπ gun σε καθε μαχη. Μαλλον εχεις ξεχασει τι εστι Β2.

Κάτσε γιατί με μπέρδεψες,dw2 ή B2?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.