Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Μπορεί η πτυχιακή να με έχει πάει πίσω σε κάποια πράγματα, αλλά αν έχεις πρόγραμμα, όλα τα καταφέρνεις :p
Ήρθε το Ace Tanker και στο KV-85 (:inlove:)

btw, το sixth sense βοηθάει πάρα πολύ, για να αποφασίσεις πως θα κινηθείς.

 

wot_moe_kv85.PNG

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 23/7/2016 at 4:53 PM, panos444 said:

Έπαιξα χθες ένα δίωρο και πήρα KV-1. Το άρμα είναι τσιτ σε όποιον μέχρι τώρα καβάλαγε 4 αρια μάπα μιας και έχω κοβεναντερ και Τ28 μόνο.. Ένα ματς έπαιξα το φόρτωσα και χρυσές και βγήκα παγανιά!!!

To kv-1 είναι keeper αν δεν σου τη σπάσει η χαμηλή ταχύτητα.Εγώ έχω κάνει τρελλά παιχνίδια,απίστευτο άρμα αλλά εσύ μιας και δεν παίζεις και πολύ και σίγουρα χωρίς premium παράτα τις χρυσές,μια χαρά είναι το άρμα και με τις κανονικές,δίνει πόνο,απλά έχε καμιά 10αριά για την περίπτωση που συναντήσεις κανένα βουβάλι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Holy shit , 1 παιχνιδι σημερα....  9 kill

δε λεω ήμουν τυχερός... ηταν ενα t54e1 εκανε 2 ding οταν με βαρεσε πισω στο κολο-ερπιστρια και ενα rhm αμεσως μετα μου βγηκε παλι κολο και δε με τρυπησε με APCR μαλιστα :o

να ξαναπω ποσο μου αρεσει το fatton ?

3690ab93f06043958c6c694d5ca0a211.png

 

8ff3f4a5db1e45fdb7c67f554dec8e17.png

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SirDiman said:

Holy shit , 1 παιχνιδι σημερα....  9 kill

δε λεω ήμουν τυχερός... ηταν ενα t54e1 εκανε 2 ding οταν με βαρεσε πισω στο κολο-ερπιστρια και ενα rhm αμεσως μετα μου βγηκε παλι κολο και δε με τρυπησε με APCR μαλιστα :o

να ξαναπω ποσο μου αρεσει το fatton ?

3690ab93f06043958c6c694d5ca0a211.png

 

8ff3f4a5db1e45fdb7c67f554dec8e17.png

Ψήνομαι να το βγάλω κι εγώ,το είδα χθες από παίκτη ελαφρώς κάτω του μετρίου και μπορώ να πω ότι είναι αρματάρα,σε λόφο εγώ με το σκόντα το 10άρι δεν τον είχα με τίποτε,κατεβάζει αρκετά κανόνι?Κάτι τέτοιο θυμάμαι με το pershing,ψοφούσε για λόφους

Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Holy shit , 1 παιχνιδι σημερα....  9 kill

δε λεω ήμουν τυχερός... ηταν ενα t54e1 εκανε 2 ding οταν με βαρεσε πισω στο κολο-ερπιστρια και ενα rhm αμεσως μετα μου βγηκε παλι κολο και δε με τρυπησε με APCR μαλιστα :o

να ξαναπω ποσο μου αρεσει το fatton ?

3690ab93f06043958c6c694d5ca0a211.png

Στείλε και ένα replay να χαζέψουμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To rhm apcr?Καλά τόσο γκάου?Και δεν σε τρύπησε,ζει ακόμη αυτός ή αυτοπυρπολήθηκε μετά το game?
Τα ξημερώματα έπρεπε να το τραβούσα σκριν αυτό,εγώ με το Ε25 στην καμπίνκοβα.Τοπ άρμα ένα Τ34.Τρέχουμε εγώ με ένα elc και ανεβαίνουμε στο λοφάκι δεξιά για να σποτάρουμε απέναντι.εκεί που είμαι σε sniper mode ακούω χοντρό θόρυβο,λέω μπααα δεν μπορεί...βγαίνω 3rd person και βλέπω τον κλαρινογαμπρό με το Τ34 να παριστάνει το luchs.Έλεος ρε μπαγλαμά,1400 win8 και στήθηκες εκεί για να πάρεις βολές?Φυσικά τον σημάδεωε το άρτι αλλά την άρπαξα εγώ και κάναμε ένα κλαρίνο ολκής,αυτός κοιτούσε μόνο μπροστά και από το λόφο κατέβαινε τρένο

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λόγω χρόνου μπαίνω ξημερώματα ή πολύ αργάμιση,ειλικρινά είναι ή του ύψους ή του βάθους τα παιχνίδια.Ή που θα κάνεις ματσάρα ή που θα βλέπεις 8 άρματα σε ένα τετράγωνο του χάρτη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, raziel said:

Λόγω χρόνου μπαίνω ξημερώματα ή πολύ αργάμιση,ειλικρινά είναι ή του ύψους ή του βάθους τα παιχνίδια.Ή που θα κάνεις ματσάρα ή που θα βλέπεις 8 άρματα σε ένα τετράγωνο του χάρτη.

και που είναι το κακό σε αυτό ? και εμάς τους arty lovers μαμά μας έκανε... :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2-3 μερες τωρα κανω απαισια παιχνιδια... γενικα χανω πολυ ειμαι οριακα τωρα στα 52,52% απο ,70% κοντα.

 

@raziel ειναι αρκετα καλο κανει troll bounce οταν δε το βαρανε στο καπελο. και hulldown ειναι τερας λογο του οτι απλα κανεις lock aim (και 3rd person camera αμα λαχει ) σε καποιον και βγαινεις ισα ισα ωστε να παρεις τη βολη και τραβιεσαι πισω, το αριστο gun handling αναλαμβανει ολα τα υπόλοιπα :p

2 κακα οχι πολυ.. αλλά...το 9αρι ειχε 10 μοιρες (1 παραπανω ) depression και ελαχιστα μεγαλυτερη τελικη ταχυτητα (48 v 45) αλλά το 10αρι κραταει καλυτερα τη ταχυτητα του σε offroad και ανηφόρες.

 

@astrolabos  ή αλλος το replay : https://www.dropbox.com/s/aqhjj21xnq4t95d/9kill patton .wotreplay?dl=0

 

ενα 2ο οταν δεν εχει αρτι και το κανονι κανει τρελα σναπσοτ ...6,5κ ζημια https://www.dropbox.com/s/jqt7wz19t4zvnnh/m48-op.wotreplay?dl=0

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, colt3003 said:

και που είναι το κακό σε αυτό ? και εμάς τους arty lovers μαμά μας έκανε... :hehe:

Ναι βρε,έπαιζα με το GW Tiger και κάθε βολή πήγαινε μέσα(2 φορές σε 2 κεφάλια) με 4050 dmg και το χάσαμε,τόσο απλά,αν το παίρναμε ήταν x3 το xp γαμώ το κεφάλι τους.Όλα τα heavies στην πλευρά μου και την είχα ζεστάνει από νωρίς,οι δικοί μου οι πιο πολλοί από την άλλη πλευρά και αυτοκτόνησαν όλοι από ένα ΑΤ15 & JAG 8.8.

3 minutes ago, SirDiman said:

2-3 μερες τωρα κανω απαισια παιχνιδια... γενικα χανω πολυ ειμαι οριακα τωρα στα 52,52% απο ,70% κοντα.

 

@raziel ειναι αρκετα καλο κανει troll bounce οταν δε το βαρανε στο καπελο. και hulldown ειναι τερας λογο του οτι απλα κανεις lock aim (και 3rd person camera αμα λαχει ) σε καποιον και βγαινεις ισα ισα ωστε να παρεις τη βολη και τραβιεσαι πισω, το αριστο gun handling αναλαμβανει ολα τα υπόλοιπα :p

2 κακα οχι πολυ.. αλλά...το 9αρι ειχε 10 μοιρες (1 παραπανω ) depression και ελαχιστα μεγαλυτερη τελικη ταχυτητα (48 v 45) αλλά το 10αρι κραταει καλυτερα τη ταχυτητα του σε offroad και ανηφόρες.

 

@astrolabos  ή αλλος το replay : https://www.dropbox.com/s/aqhjj21xnq4t95d/9kill patton .wotreplay?dl=0

Είχα ξεκινήσει με το pershing καμιά 20αριά πολύ καλά παιχνίδια,ως νουμπάς τότε έπαιζα πολύ τρολλ αλλά μου βγαίνανε,μετά άρχισα τις ντουντούκες και κλασσικά νόμιζα ότι έφταιγε το άρμα,θα το ξαναπάρω και θα βγάλω το 10άρι,γουστάρω να παίζω πλέον άρματα με κανόνι κάτω σε λόφο,τα σιχάθηκα τα ρώσικα που μόλις ανέβεις όχι λόφο αλλά λίγα εκατοστά χτίζουν μιναρέ με το κανόνι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos @raziel παρτε και 3ο ριπλει 7 χιλιαρικα με snipping , δειτε πως καμια φορα χανει χαζες βολες https://www.dropbox.com/s/jpjnwaqs7uxznz8/7kdmg.wotreplay?dl=0

Ξεκινα το ειναι πολυ καλο και τo pershing, τρομερο πυργο σε Τ8, απλα να ξερεις ειναι αρματα για 2η γραμμη περισσοτερο οχι τοσο yolo θα προσεξεις οτι καμπεριαζω στην αρχη :p, τα ρωσικα κανουν περισσοτερο ding (russian bias και ετσι χεχ)

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SirDiman said:

@astrolabos @raziel παρτε και 3ο ριπλει 7 χιλιαρικα με snipping , δειτε πως καμια φορα χανει χαζες βολες https://www.dropbox.com/s/jpjnwaqs7uxznz8/7kdmg.wotreplay?dl=0

Δεν μπορώ να δω τα replays αλλά δεν είναι και το μόνο που κάνει χαζές βολές,όλα κάνουν και ειδικά τα ρώσικα και το Τ30

8 minutes ago, SirDiman said:

@astrolabos @raziel παρτε και 3ο ριπλει 7 χιλιαρικα με snipping , δειτε πως καμια φορα χανει χαζες βολες https://www.dropbox.com/s/jpjnwaqs7uxznz8/7kdmg.wotreplay?dl=0

Ξεκινα το ειναι πολυ καλο και τo pershing, τρομερο πυργο σε Τ8, απλα να ξερεις ειναι αρματα για 2η γραμμη περισσοτερο οχι τοσο yolo θα προσεξεις οτι καμπεριαζω στην αρχη :p, τα ρωσικα κανουν περισσοτερο ding (russian bias και ετσι χεχ)

Ναι συμφωνώ,σε καλό παιχνίδι προσέχω πολύ και πάντα 2 γραμμή και τρελλό καμπέρι,έχω και το  κορεάτικο το πάττον οπότε θα εκπαιδεύσω και το πλήρωμα εύκολα,για να μη σου πω θα βάλω επάνω του κορεάτικου

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε ότι σε χαμηλά tier υπάρχει πολύς κόσμος που δεν έχει κάποια λογική στο πως παίζει, αλλά σε υψηλότερα tier υπάρχει πολύς κόσμος που, προκειμένου να βγάλει ένα κιλλ παραπάνω, βαράει χύμα συμπαίκτες. Δε μιλάμε για κατά λάθος επειδή πετάχτηκες, ή τρολοχτυπήματα (βλ. Rusty) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, deninho said:

Να πούμε ότι σε χαμηλά tier υπάρχει πολύς κόσμος που δεν έχει κάποια λογική στο πως παίζει, αλλά σε υψηλότερα tier υπάρχει πολύς κόσμος που, προκειμένου να βγάλει ένα κιλλ παραπάνω, βαράει χύμα συμπαίκτες. Δε μιλάμε για κατά λάθος επειδή πετάχτηκες, ή τρολοχτυπήματα (βλ. Rusty) 

Μην το λές,ακόμη και στα ψηλά tiers υπάρχουν μεγάλα ζώα,χθες ειδικά στην airfield με έβγαλε με το skoda 50-51 αρκετά μπροστά και σε όλη την ομάδα είχαμε 6 meds,ε σε πληροφορώ ότι όλοι ανεβήκαμε στο γνωστό λοφάκι,δεν χωρούσαμε ούτε καν να πάρουμε θέσεις.Εγώ επειδή δεν μπορώ το στριμωξίδι έφυγα αλλά ήταν ήδη αργά,είχε περάσει από την άλλη πλευρά μιας και δεν πήγε κανένας ένα light και καθάριζε τα άρτι.Εγώ και το batchat φτάναμε και περισσεύαμε εκεί αλλά βλέπεις όλοι θέλουν σίγουρες και ασφαλής βολές.Το αποτέλεσμα?Το γνωστό,κλαρίνο με στάσεις ο Αναστάσης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.