Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

γιεπ μονο πλατοον με focus fire +ts +ιδιου τυπου αρματα

 

Ενημερωτικά οσοι ενδιαφέρεστε, τοπ οφ δε τρι θα εχει το Bc25t , εγω θελω αλλα 20 χιλαρικα να το ξεκλειδώσω και παλι θα μείνω ταπι $$$.

Τα κραταγα για το Τ50 (45κ ΧΡ) :(

(μιας και το ξαναεφερε η κουβέντα :p,skoda t40 ιδιο εξωτερικα με tvp vtu ---παντρεμα--> tvp t50  )

 

Εντάξει δε παραπονιέμαι, γιατι και το Ε5 το πήρα στο top of the tree με 30%

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SirDiman said:

γιεπ μονο πλατοον με focus fire +ts +ιδιου τυπου αρματα

 

Ενημερωτικά οσοι ενδιαφέρεστε, τοπ οφ δε τρι θα εχει το Bc25t , εγω θελω αλλα 20 χιλαρικα να το ξεκλειδώσω και παλι θα μείνω ταπι $$$.

Τα κραταγα για το Τ50 (45κ ΧΡ) :(

(μιας και το ξαναεφερε η κουβέντα :p,skoda t40 ιδιο εξωτερικα με tvp vtu ---παντρεμα--> tvp t50  )

 

Εντάξει δε παραπονιέμαι, γιατι και το Ε5 το πήρα στο top of the tree με 30%

Ψήνομαι για το batmobile αλλά έχω πολύ δρόμο,το σκούντα καλό μεν για κανένα λόφο μιας και φορτώνει στα μισά του bat αλλά έτσι και σε λοκάρουν δεν έχεις ελπίδα.Είμαι στα 6 μύρρια,έχεις το γρύλλο 15?Θέλω ένα td 10άρι,τα ρώσικα τα 10άρια τα σιχάθηκα

20 minutes ago, SirDiman said:

γιεπ μονο πλατοον με focus fire +ts +ιδιου τυπου αρματα

 

Ενημερωτικά οσοι ενδιαφέρεστε, τοπ οφ δε τρι θα εχει το Bc25t , εγω θελω αλλα 20 χιλαρικα να το ξεκλειδώσω και παλι θα μείνω ταπι $$$.

Τα κραταγα για το Τ50 (45κ ΧΡ) :(

(μιας και το ξαναεφερε η κουβέντα :p,skoda t40 ιδιο εξωτερικα με tvp vtu ---παντρεμα--> tvp t50  )

 

Εντάξει δε παραπονιέμαι, γιατι και το Ε5 το πήρα στο top of the tree με 30%

Το Σκόντα είναι καλό για κάποιον που ξέρει να παίζει με κλιπ,εγώ δεν ήξερα αλλά μόλις έμαθα τα πήγα καλά(βοήθησε πολύ το 9άρι σ'αυτό),αλλά είναι non friendly με τοματομάδα.θέλει στήριξη σε αντίθεση με το bat που είναι κατά κάτι πιο ανεξάρτητο και ρίχνει πιο πολλά bounces.Εκτός κι αν κάνετε καλό πλατούν με 2 σκόντα κι ένα bat και ρημάζετε κόσμο

Link to comment
Share on other sites

Εγω σταματησα στο 704 , πλακα εχει, αλλα για 10αρι αρχισα την σειρα του 263 , κάποια στιγμή θα αγοράσω και το 8αρι .

Αλλα ναι και το grille δείχνει ...op  ωραιο

Το μπατμομπιλ εχει καλο καμουφλαζ και κανει καλα κουβαλήματα .

Εγω με τους γεμιστηρες τις μισες φορες παιζω οπως πρέπει τις αλλες βαριέμαι και οτι κάτσει :p προτιμώ τα κλασσικα νομιζω πως τα παω καλύτερα

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 1 ώρα, το μέλος SirDiman έγραψε:

@Rusty_Cookie fair enough :p πάντως το Β2 πρεπει να ειναι ακόμη καλύτερο seal clubbing tank , παντα top tier ! αν και όσες φορες έπαιξα με ενός φίλου δε μου έβγαινε , μάλλον πήγαινα υπερβολικά yolo.

O μόνος εχθρός είναι το Matilda με το 122 pen gun και οι καλοί αντίπαλοι παίκτες. Ευτυχώς το δευτερο σπανίζει στο τιερ 4. :p 

 

Οποιος ενδιαφερεται, για sealclubbing δείτε και αυτό

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Rusty_Cookie said:

Πετυχα συμμαχο τον SirFoch τον κανονικό, απ το Youtube σε solo random με RHM Borsig. Ο τυπος έχει 315/316 Ace tankers

 

Tις προάλλες τον πέτυχα και εγω αντίπαλο, του έριξα μια με το 704 και μετα του ζήτησα συγνώμη :p 

 

http://prnt.sc/bp3ycz

 

νομιζω τέλειωσε με 4-6κ ζημια

Link to comment
Share on other sites

Eγω ψηνόμουν ασχημα να του σκάσω μια APCR με το T10, μιας και λεει πως είναι κακές, αλλά στον προηγούμενο αγώνα είχα κανει ΤΚ ενα πλατουν με Μ6 και ενα τιερ 3 και δεν ηθελα να γίνω μπλέ/φαω μονόωρη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

Eγω ψηνόμουν ασχημα να του σκάσω μια APCR με το T10, μιας και λεει πως είναι κακές, αλλά στον προηγούμενο αγώνα είχα κανει ΤΚ ενα πλατουν με Μ6 και ενα τιερ 3 και δεν ηθελα να γίνω μπλέ/φαω μονόωρη.

τι; μόνο μια ώρα είναι το μπαν για όταν καθαρίζεις συμπαίκτες;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, deninho said:

πρέπει να το αποσαφηνίσουμε αυτό, να ξέρω να κάνω τα κουμάντα μου κάθε φορά :p

Άμα σου σπάσει τ'αρχίδια ο άλλος κοπάνα τον για να έχεις την ψυχική σου ηρεμία

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γενικά,

 Παλιά ήταν 24 γιατι τα εδιναν χειροκίνητα τα μπαν. Τωρα είναι το TK-buster που δινει αυτοματα μονοωρα.

Μπορεί  ο παθών να κάνει ticket στο support με πιθανότητα για παραπανω κυρώσεις αλλά τα ΤΚ δεν είναι priority tickets και φευγουν πολύ χαμηλά/τα αγνοούν. Αν κάποιος απ το customer support ασχοληθεί(χλωμό) θα πρέπει να είναι με submitted replay.  

Η γενική οδηγία είναι πως "we will ignore all incoming unsportsmanlike conduct tickets"

 

Για να μη φας μπαν, δε βαρας κανενα μεσα σε βαση. (κυκλος) Και δε βαρας δικό σου παρπανω απο 2 φορές. Τους μπλε τους τρώς χωρίς ποινή. 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mε τον αστρο ήταν ατύχημα. Eκπυρσοκρότησε το LeFH υπό αδιευκρίνιστες συνθήκες.

Δευτερον σαφώς και ξερω μεχρι που μπορείς να φτάσεις πριν φας μπάν μιας και the most dangerous nigger isn't the one with the biggest gun but the one who knows the rules.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.