Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

3 hours ago, Deus said:

Το πήρα το κανόνι είναι poly καλο για 6άρι premium medium κόβει κάπου στα 235 και οι χρυσές τρυπάνε αρκετά καλά αν η μάχη κάτσει 8άρα

με 1100-1200 damage το win8 γραφει σχεδόν 3k, με 700 πάει  κοντα στο χιλιάρικο
αλλα η θωράκιση είναι πολύ μέτρια bounce κάνουν μονο κάποια light και κάποια που δεν έχουν ξεκλιδωσει μεγάλο κανόνι μου έτυχε με ένα κν1  κατά τα αλλα τυπάει εύκολα

στις πρώτες 5 μάχες έβγαλα και τις 2 τελευταίες αποστολές χωρίς καν να έχω full εκπαιδευμένο πλήρωμα

 

 

Όλη η σειρά η Τσέχικη δεν έχει θωράκιση,να το ξέρεις αυτό αν αποφασίσεις να πας για τα υπόλοιπα.Το 7άρι και το 8άρι τους είναι σκουπίδια.Το 9άρι όταν κάνεις όλες τις αναβαθμίσεις είναι διαμαντάκι.Το 10άρι ακόμη καλύτερο αλλά και τα 2 θέλουν ιδιαίτερο παίξιμο.Σκοπός είναι να μη φας βολές στην αρχή,μετά μπορείς να γυρίσεις ακόμη και παιχνίδι.Μου έτυχε ουκ ολίγες φορές να είμαστε 12-14 και να το γυρνάω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το hellcat στην αρχή δεν το έκανα και πολύ κέφι είχα ξενερώσει που ανέβηκα από το T67 αλλα τελικά όσο το μαθαίνω έρχεται η μια μάχη πίσω από τη άλλη!

 

5b13a9f5bd3542e3975d293ac5b1fc11.png

 

b653889ff4964ce5b5d161a34376cd25.png

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.