Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 7/7/2016 at 5:09 PM, Deus said:

Tnx! είμαι στη σειρά πηγαίνοντας για το Charioteer  (με το hellcat δύσκολα βγαίνει η TD 15 τουλαχιστον με το skil που έχω σαν παίχτης)  αν είναι θα ξεκλιδωσω και τη κάτω σειρά με το valentine για το FV304

 

Έχω ξεκλειδώσει με free xp μέχρι το αμερικανικο 4αρι M37 πριν μήνες   ελεγα  κάποια στιγμή να ξεκλειδώσω και το  5ari M41 HMC και να ξεκινησω από εκεί ... αυτή η σειρά λέει τίποτα? 

Αν μπορείς αγόρασε (με φράγκα) το su122-44,ιδιότροπο td,πολλές φορές παίζεται σαν medium,δηλαδή ορμάς σε close combat.Έχω βγάλει πολλές αποστολές μ'αυτό και για το stug και για το 28.
Για τις αποστολές με light εγώ έπαιξα με το t37,θέλουν πολύ υπομονή και περιμένεις καρτερικά να σε βγάλει σε ιδανική πίστα με μοναδικό ελαφρύ το δικό σου και άντε ένα ακόμη αλλά ντομάτα που να πεθάνει με το καλημέρα.Εγώ πάντως στο 2ο άρμα τις LT Missions δεν τις πάλεψα,πήρα άρτι και βγήκε το άρμα ευκολότερα.Αξέχαστη θα μου μείνει η ΜΤ15,αν θυμάμαι καλά ήταν να κάνω 2000 ζημιά σε TDs,να μείνω ζωντανός και να δώσω ούρα για ανάλυση :hehe:.
Αν δεν μπορείς να αγοράσεις το 122-44 τότε καρφί για τα ISU152 & rhm.

On 7/7/2016 at 5:09 PM, Deus said:

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, astrolabos said:

το 122-44 όντως είναι πολύ καλό άρμα

Κόβει 400άρια κάθε 6μιση δευτερόλεπτα,έχει καλή γωνία στη θωράκιση και στρίβει σαν δαιμονισμένο σε καλό έδαφος οπότε πρέπει να είναι πολύ μάγκας ο άλλος για να σε φλανκάρει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2016 at 5:09 PM, Deus said:

 

 

Έχω ξεκλειδώσει με free xp μέχρι το αμερικανικο 4αρι M37 πριν μήνες   ελεγα  κάποια στιγμή να ξεκλειδώσω και το  5ari M41 HMC και να ξεκινησω από εκεί ... αυτή η σειρά λέει τίποτα? 

ναιιιιι το καλυτερο all around απο το 5-6++

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

o Quickybaby εχει παρει patrol duty και scout με το Maus παντως.

Don't care,αυτός μπορεί να πήρε και κανέναν μαύρο από τα φανάρια,θέλουμε να του μοιάσουμε?Not :hehe:

Headset έχετε όσοι δεν είχατε να ξεκινήσουμε καμιά προκοπή?

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το κανόνι είναι poly καλο για 6άρι premium medium κόβει κάπου στα 235 και οι χρυσές τρυπάνε αρκετά καλά αν η μάχη κάτσει 8άρα

με 1100-1200 damage το win8 γραφει σχεδόν 3k, με 700 πάει  κοντα στο χιλιάρικο
αλλα η θωράκιση είναι πολύ μέτρια bounce κάνουν μονο κάποια light και κάποια που δεν έχουν ξεκλιδωσει μεγάλο κανόνι μου έτυχε με ένα κν1  κατά τα αλλα τυπάει εύκολα

στις πρώτες 5 μάχες έβγαλα και τις 2 τελευταίες αποστολές χωρίς καν να έχω full εκπαιδευμένο πλήρωμα

 

 

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.