Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

δεν είναι τίποτα σπουδαίο βέβαια αλλά είχε πλάκα.... Το M5A1 με ξετρύπωσε και μετά την πρώτη που μου έριξε είπα μπας και του ξεφύγω... έριξε δεύτερη, τρίτη, και αφού βλέπω πως δεν θα του ξεφύγω και ήταν ακριβώς πίσω μου, τράβηξα χειρόφρενο. Αποτέλεσμα, ένα απο τα αγαπημένα μου awards: eye for an eye !

Capture FV304.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ποσο εύκολα πήρατε την αποστολή LT15?  στο StuG IV γιατί έχω αγανακτήσει θα σουτάρω το pc από τον 5o !

Το προσπαθώ με με ro AMX 13 57GF έχω παίξει 250+ μάχες  μονο για την lt15 και έχω φτάσει τουλάχιστον 10 φορες ένα ελάχιστο πριν  τα 4k χθες το προσπάθησα μονο με σποταρισμα και έφτασα 3986  σήμερα 2 φορες 3600 και 3700 +

 

Μήπως πρέπει να τα παρατήσω με το προνομιακό και να ξεκινσω την σειρά μήπως με το το 13 75 η το 13 90 έχω καλύτερη τύχη? τζάμπα πηγαίνει και ο καφές που τους ποτίζω...

χθες με το cronwell έκατσε παιχνίδι που σποταρα κάτι λιγότερο από 4k και 1.5k damage

 

 

Spoiler

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Deus
Link to comment
Share on other sites

Tnx! είμαι στη σειρά πηγαίνοντας για το Charioteer  (με το hellcat δύσκολα βγαίνει η TD 15 τουλαχιστον με το skil που έχω σαν παίχτης)  αν είναι θα ξεκλιδωσω και τη κάτω σειρά με το valentine για το FV304

 

Έχω ξεκλειδώσει με free xp μέχρι το αμερικανικο 4αρι M37 πριν μήνες   ελεγα  κάποια στιγμή να ξεκλειδώσω και το  5ari M41 HMC και να ξεκινησω από εκεί ... αυτή η σειρά λέει τίποτα? 

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.