Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

51 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Por que?

Because το 5100 win8 σ'αυτό το tier δεν είναι δείγμα γραφής,αφού σαν σουρωμένοι πάνε σ'αυτά τα tiers και είναι εύκολο να κάνεις drain damage.Κάνε καμιά βόλτα με το TVP που έχει θωράκιση κουκλόσπιτου και τότε θα νιώσεις τι σημαίνει να σου βγεί ή όχι η στρατηγική που επέλεξες.Το παραμικρό λάθος εκεί,σημαίνει : escape-back to garage-next battle.
Χώρια που υπάρχουν άρματα που με το που τα βλέπουν γυρίζουν όλοι τις κάνες πάνω σου.Π.χ TVP-E5,Batmobil.

Στο γράφημά μου στο noobmeter θα δεις πως ένα μεγάλο spike προς τα πάνω και μετά μια κοιλιά σαν το φαράγγι της Σαμαριάς.
http://prntscr.com/b7r0cr

Η κορυφή είναι στο 1374 win8 στις 10500 μάχες,μέχρι εκεί έπαιζα με 6-7-8.Από και και μετά ξεκίνησα 9άρια και αργότερα 10άρια.Μέχρι να γκριντάρω,ν'ανεβάσω προσωπικό βλέπεις και μόνος σου τα αποτελέσματα.Το κακό είναι ότι δεν ήμουν σε καμιά κλαν της προκοπής ούτε και είχα ποτέ μου κάποιον να μου δώσει συμβουλές ούτε και πλατούνς της προκοπής.

 

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Η κορυφή είναι στο 1374 performance rating στις 10500 μάχες,μέχρι εκεί έπαιζα με 6-7-8.Από και και μετά ξεκίνησα 9άρια και αργότερα 10άρια.Μέχρι να γκριντάρω,ν'ανεβάσω προσωπικό βλέπεις και μόνος σου τα αποτελέσματα.Το κακό είναι ότι δεν ήμουν σε καμιά κλαν της προκοπής ούτε και είχα ποτέ μου κάποιον να μου δώσει συμβουλές ούτε και πλατούνς της προκοπής.
 

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:hehe: 

Δλδ όταν βλέπεις παιδάκια με τρίκυκλο ποδηλατακι τους λες για τον βαλεντινο ροσσι?

 

Πάντως για μέντιουμ 10αρι πάω για το Τ62 μέσω kv13, καλά κάνω?

Και κάτι άλλο, το Ρουντι να το πάρω? Θέλω ένα εξαρι πρεμ και είναι το μόνο που μ αρέσει κάπως. Το ΗΤ Νο 6 είναι οικτρό.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rusty_Cookie said:

:hehe: 

Δλδ όταν βλέπεις παιδάκια με τρίκυκλο ποδηλατακι τους λες για τον βαλεντινο ροσσι?

 

Πάντως για μέντιουμ 10αρι πάω για το Τ62 μέσω kv13, καλά κάνω?

Και κάτι άλλο, το Ρουντι να το πάρω? Θέλω ένα εξαρι πρεμ και είναι το μόνο που μ αρέσει κάπως. Το ΗΤ Νο 6 είναι οικτρό.

 

 

Όχι βέβαια αλλά έτσι είναι το παιχνίδι.Το κινέζικο tiger δεν κάνει ούτε για μπρελόκ,καλύτρα το rudy.Το τ62 από την άλλη γραμμή πάρτο,σου δίνει και το obj140 από το kv13?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@honda22: Ακόμα και με πλήρωμα της προκοπής είναι χάλια. Δεν έχει το armor που έχει το T57 και η διάτρηση κι ευθυβολία του πυροβόλου είναι από τα χειρότερα στο tier9. Θα ξεσκιστείς στις χρυσές για να πετύχεις αυτό που άλλα άρματα το πετυχαίνουν με απλές... Επίσης μην κάνεις το λάθος να είσαι πρώτη γραμμή, τον ήπιες σε χρόνο dt...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχα μόλις βρήκα το προφίλ του αρχηγού της πρώτης μου κλαν που μου έλεγε ότι για να βγάλω 10άρι γρήγορα να μην ξεκλειδώνω κινητήρες,αναρτήσεις και πύργους,το bots παίζουν πιο καλά ρε φούστη μου


http://www.noobmeter.com/player/eu/polikakoos/500199156/

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cna said:

Δεν σχολιάζω, δεν σχολιάζω... :p

Και σίγουρα δεν έχει βάλει bot γιατί είναι μεγάλος ταλληρογλύφτης εκτός κι αν υπάρχει κανένα τζάμπα που πάει και βαράει θάμνους.
Ρε παίδες?;Να φτιάξω κανένα κανάλι να ξεκινήσουμε κανένα πλατούν της προκοπής?Στο μουγγό δεν παλεύεται,Προχθές που θέλαμε κάλυψη μέχρι να γράψω με είχαν καθαρίσει

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.