Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Επιτέλους Μ !!

.....βέβαια, δυστυχώς χάσαμε δίοτι είχαμε μείνει με 1 birch gun και 1 Pz IC  με 1/3 hp και οι άλλοι με 1 KV1 με 30 hit points και ενώ το Pz τον σποταρε συνέχεια, το birch αμόλαγε χαρταετό... μια πήγαινε προς τη βάση (για να είναι ποιο κοντά ?) μια σταμάταγε. Ο άλλος ξαφνικά βαρέθηκε (?) και εφορμά, το KV1 τον καθαρίζει σαν αυγό, και φυσικά, όταν πλησίασε το birch έφαγε 2 έριξε 1 στο γάμο του καραγκίοζη, και χααααάσααααμε ....

master tank.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, από την στιγμή που το max view range είναι 450m (μέχρι εκεί βοηθούν τα διάφορα οπτικά) και μάλιστα τα coated optics δίνουν ένα 10% (25% μόνο τα binoculars), ο μόνος λόγος για να τα βάλει κανείς σε άρμα με καλό view range είναι για να μειώσει (ίσως) τα camo values των αντιπάλων (αν φυσικά προβλέπεται από τον αλγόριθμο κάτι τέτοιο)...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε φάρδος?Top tier με το mutz?Εγώ γυφτάκι είμαι και με βγάζει με 10άρια?
Εγώ πάλι τι έπαθα?Έχω αποστολή με τα meds να βάλω 2 οχήματα φωτιά ή 2 φορές φωτιά στο ίδιο όχημα,την έχω καμιά βδομάδα και λέω ας την αλλάξω γιατί χλωμό το βλέπω.Μόλις την άλλαξε στο επόμενο παιχνίδι με το tvp 50/51 πετυχαίνω ένα Τ54 κώλο,1 βολή φωτιά,2 βολή damage,3 βολή ξανά φωτιά.Άκουσε όλη η γειτονιά τα καντήλια που έριχνα.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.