Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Αυτό δεν είναι τίποτε.Παίζω με τα TD για να βγάλω αποστολή και σχεδόν σε κάθε παιχνίδι κόκκινο ζώον με heavy ή θα πιάσει τη θέση του td ή θα χορεύει δίπλα μου στέλνοντας περίπατο το camo μου μέχρι που δεν άντεξε κι έριξα μία σ'ένα Tiger με το BL-10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astrolabos said:

:hehe:

Αφού ήρθε ο μπαστουνόβλαχος και κάθισε πίσω μου και την έφαγα εγώ,εμένα δεν με είχαν δει ακόμη.Και μόλις την έφαγα πήγα να κρυφτώ στον πλαινό βράχο κι έτρεξε πρώτος αυτός και δεν είχα χώρο όχι να παίξω αλλά το μισό άρμα ήταν έξω.Τελικά του την κάρφωσα και πήρε δρόμο μετά την 800άρα που του έκοψα

Link to comment
Share on other sites

Just now, astrolabos said:

Είναι κάποιες φορές που απορώ και εγώ γιατί έχω ενεργοποιημένη την επιλογή να μη βαράω τανκς της ομάδας μου

Αν πατήσεις alt+ left click μια χαρά τον βαράς ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, astrolabos said:

Πρώτο παιχνίδι με το ΑΤ2. Είχε πλάκα :hehe:

 

Καταγραφή.PNG

Ξημερώματα σήμερα,εγώ με το ISU152 σε κάτι χαλάσματα,απέναντι βγαίνει προσεκτικά από γωνία σπιτιού το ΑΤ15 και με επιμελώς καλυμένο το καρούμπαλο.2 βολές στο mantlet και σφαίρα στο garage το παλλουκάρι

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, astrolabos said:

το ISU152 γαμ****ται, εγώ αυτό ξέρω :p

Πάρε headset να παίζουμε pluton γιατί έτσι και σε πετύχω αντίπαλο σε random θα σε πονέσω και θα το έχω κάνει επίτηδες :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν το έχω σε πλουτόν και παίζουμε παρέα τότε άστο να γαμιέται,θα ευλογήσω τους απέναντι :amen:

Για μένα είναι χειρότερο το rhm,το isu μέχρι να πάρει θέση,να κλείσει κύκλο έχει αρπάξει σίγουρη βολή.Το rhm από την άλλη έχει καλύτερο camo(νομίζω),κλείνει κύκλο για πλάκα και αν έχεις βρει καλή θέση να παίζεις με κώλο τότε θα δεινοπαθήσει ο αντίπαλος.Για να μη μιλήσω για τις rng βολές του isu που με κλειστό κύκλο πηγαίνει για βρούβες

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.