Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Σίγουρα αλλά και να την έτρωγε έτσι κι αλλιώς μία βολή ήμουν,αν όμως έπαιζε σωστά το βλαμένο θα τους είχα θερίσει από το λόφο,εδώ δεν με βοήθησε όταν ανέβηκε πάνω το 12t,καθόταν και κοιτούσε κι εγώ έτρωγα βολές κι από τους απέναντι

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, cna said:

Αναλόγως την οπτική γωνία. Εάν έχεις το Τ49 στον πισινό σου άνετα σου κόβει την 800άρα...

Αναλόγως το rng θέλεις να πεις :p το έχω δει από τα 100 μέτρα εν κινήση και οι 2 και να του κλείνει το σπίτι αλλά το έχω δει και με τέρμα κλειστό κύκλο να στέλνει πύραυλο στο διάστημα

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά το rng παίζει σε κάθε περίπτωση. Ακόμη και το Leopard 1 να έχεις μπορεί να αστοχήσει από το 1 μέτρο... RNG... τί μου θύμισες... κάποτε είχα καταστρέψει με μια βολή (από 1800 στο 0) ένα batchat που έτρεχε με full speed σε απόσταση 900 μέτρων με το SPG 212Α. Μάλιστα η βολή τον πέτυχε αφού είχε χαθεί από τα μάτια του scout...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

το patch του Odem θέλει αναννέωση στην 9.14. Πώς γίνεται ? ξηλώνουμε το παλιό ή κατεβάζουμε το νέο και το περνάμε απο πάνω ? τι γίνεται με το σέτ ρυθμίσεων που είχαμε κάνει ?

Link to comment
Share on other sites

Καλά όταν φτιάξουν τους ήχους θα ξαναμπώ. Ειδικότερα τον ήχο της βολής.

Ρίχνω με το IS-4 και κάνει σαν το αεροβόλο μου. Ρίχνω με το bulldog τα ίδια με το IS-4. :tomato:

Και μη μου πείτε ότι έχω γτπ headset.

Ήχος με κανονικό home cinema και extra sub.

 

:tomato::tomato::tomato::tomato:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, colt3003 said:

καλησπέρα

το patch του Odem θέλει αναννέωση στην 9.14. Πώς γίνεται ? ξηλώνουμε το παλιό ή κατεβάζουμε το νέο και το περνάμε απο πάνω ? τι γίνεται με το σέτ ρυθμίσεων που είχαμε κάνει ?

Το αφήνεις μέχρι να το αναβαθμίσουν,μετά κατεβάζει την νέααφού τρέχεις το update και  οι ρυθμίσεις σου μένου ως έχουν

Ε100 υπό κατασκευή

wVXiqjQ.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

3/3 solo

και

0/3 με τον @Rusty_Cookie

Εγω επαιρνα και κιλλς κακιστότατε.
Με χιλια ζορια ειχα παει 47.3 νικες και τωρα εξαιτίας σου επεσα στο 46.8

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες σαν καλή μαϊμού την έφαγα τη μπανάνα μου,δεν άντεξα,επί 10 παιχνίδια να με βγάζει με 25-40 win chance.Στο τελευταίο ενώ προσπαθώ με το patton kr να παίξω peekaboo με μιά ντομάτα tiger και να φύγω χωρίς ζημιά έρχεται το βλαμμένο το bulldog μας που όλη την ώρα ήταν στην κόκκινη γραμμή και κολλάει πίσω μου,,τον ζμπρώχνω μία κάνει λίγο πίσω,με το που βγαίνω και βαράω και πάω να κάνω πίσω δεν τσουλούσα.τρώω τη βολή από το tiger,γυρνάω... μπουμ και κάθισα να δω ταινία μετά :P. 7 στα 10 παιχνίδια είχα από πίσω μου ουρά,έφευγα,περίμενα να βγεί αυτός μπροστά,κολλούσα πίσω του και καληνύχτιζε,έτσι για να μάθουν τι ωραία είναι να κολλάν από πίσω σου.Πολύ γίδι αυτό το τριήμερο πάντως.
Κατόπιν άνοιξα ένα παλιό μου account και έπαιζα με το pz38 t και το car7,τρελλό γέλιο και κάθε game τελείωνε τουλάχιστον με 3-4000 win8,ειδικά με το car7 χτυπάω τάλληρο για πλάκα.Είχα ξεχάσει αυτό το διαμαντάκι το γερμανικό το pz38t πόσο διασκεδαστικό άρμα είναι.Φορτωμένο με χρυσές μ'έβριζε όλη η αντίπαλη ομάδα χαχαχαχαχαχαχ.Έτσι μούρχεται να κάνω reroll στο μεγάλο λογαριασμό,να πάρω τέτοια μικρά και να γίνω μωβ :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.