Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

συγγνώμη παιδιά ... εγώ δεν μπορώ να αφιερώσω τόσες ώρες που απαιτείται σε ένα παιχνίδι για να γίνω ανταγωνιστικός...θα μπαινοβγαίνω αραιά και που....δεν έχω προβλημα να με βγάλετε απ΄το κλαν αν θέλετε....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sstav said:

συγγνώμη παιδιά ... εγώ δεν μπορώ να αφιερώσω τόσες ώρες που απαιτείται σε ένα παιχνίδι για να γίνω ανταγωνιστικός...θα μπαινοβγαίνω αραιά και που....δεν έχω προβλημα να με βγάλετε απ΄το κλαν αν θέλετε....

Αν σε βγάλουν από την κλαν θα τους πάρω όλους μονόχιτους,χαλάρωσε βρε και παίξε για να μάθεις πρώτα όποτε μπορείς και όσο μπορείς,εγώ που έπαιζα 6 ώρες τη μέρα έχω να μπω κανένα μήνα και είμαι και σε απαιτητική κλαν

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

συγγνώμη παιδιά ... εγώ δεν μπορώ να αφιερώσω τόσες ώρες που απαιτείται σε ένα παιχνίδι για να γίνω ανταγωνιστικός...θα μπαινοβγαίνω αραιά και που....δεν έχω προβλημα να με βγάλετε απ΄το κλαν αν θέλετε....

(Έλα πιάσαμε έναν)

Σταύρο, ούτε εμείς είμαστε ανταγωνιστικοί και δεν έχουμε καμία απαίτηση από κανέναν. Η μόνη απαίτηση ίσως είναι να είσαι εγγεγραμένος στον Λάμπη αλλά και πάλι δεν είναι κανόνας. Αυτό που θα θέλαμε είναι να μαζευτούμε εφτά μαντράχαλοι και να κατεβάσουμε ομάδα να παίξουμε με άλλες κλαν, αλλά και πάλι, όχι ανταγωνιστικά, αλλά για να γελάσουμε. Ερασιτέχνες παίκτες είμαστε όλοι, απλά κάποιοι έχουν λιγότερα παιδιά από κάποιους άλλους και παίζουν περισσότερη ώρα :p

Πάντως αν μπορέσουμε να βρούμε κάποια ώρα, κάποιο βράδυ Παρασκευής, Σαββάτου ή Κυριακής (να κοροϊδεύουμε και τον @honda22) και μπούμε και κατεβάσουμε ομάδα θα ήταν πολύ ωραίο, δε νομίζεις;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, astrolabos said:

(Έλα πιάσαμε έναν)

Σταύρο, ούτε εμείς είμαστε ανταγωνιστικοί και δεν έχουμε καμία απαίτηση από κανέναν. Η μόνη απαίτηση ίσως είναι να είσαι εγγεγραμένος στον Λάμπη αλλά και πάλι δεν είναι κανόνας. Αυτό που θα θέλαμε είναι να μαζευτούμε εφτά μαντράχαλοι και να κατεβάσουμε ομάδα να παίξουμε με άλλες κλαν, αλλά και πάλι, όχι ανταγωνιστικά, αλλά για να γελάσουμε. Ερασιτέχνες παίκτες είμαστε όλοι, απλά κάποιοι έχουν λιγότερα παιδιά από κάποιους άλλους και παίζουν περισσότερη ώρα :p

Πάντως αν μπορέσουμε να βρούμε κάποια ώρα, κάποιο βράδυ Παρασκευής, Σαββάτου ή Κυριακής (να κοροϊδεύουμε και τον @honda22) και μπούμε και κατεβάσουμε ομάδα θα ήταν πολύ ωραίο, δε νομίζεις;

Παίζει πολύ σοβαρά να βγάλω το λογαριασμό μου από τους KISS και να τον χώσω σε σας να ρίξουμε λίγο γέλιο,αλλά αστρολάβε αν σε δω να ξαναποζάρεις με το hellcat μπροστά στο O-I με βλέπω να γίνομαι σιέλ :p.
Αρκεί να μπείτε στο raidcall στο σέρβερ που θα φτιάξω,εγώ μουγκό πλατούν δεν ξαναπαίζω

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το βουβάλι κράτησέ το για τα strongholds αλλά και για να σου ανεβάσει το win8.Επιθετικοί δεν μπορείτε να γίνετε ακόμη στα strongholds τότε καλύτερα είναι να παίζετε με 3 βαριά,2 meds κι ένα light

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.