Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Ελα ντε ... στο wiki τα διαβάζω αυτά περι ακρίβειας και απορώ... είναι δυνατόν να είναι χειρότερα ?? Οι χρόνοι reload όμως των Αγγλικών σκίζουν ! καθώς και η ταχύτητά τους. Μπορούν (απο όσο βλέπω) να παίζουν σε όλο το χάρτη και όχι βιδωμένα σε ένα σημείο. Γιαυτό θα ήθελα και τη γνώμη κάποιου του έχει παίξει μαζί τους, γιατί να αφήσω τώρα tier 5 (απο το Grille έχω μαζέψει το experience και μπορώ να ξεκλειδώσω το Hummel) και να γυρίσω στο 2, πρέπει να αξίζει τον κόπο.

Το cgc το αγγλικό 10άρι δηλαδή περνάει βολές εκεί που τα άλλα δεν μπορούν,έχει πολύ καλή καμπύλη,γι αυτό και όταν τα βλέπουμε σε αντίπαλη ομάδα ψάχνουμε να βρούμε πολυκατοικία να κρυφτούμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το cgc το αγγλικό 10άρι δηλαδή περνάει βολές εκεί που τα άλλα δεν μπορούν,έχει πολύ καλή καμπύλη,γι αυτό και όταν τα βλέπουμε σε αντίπαλη ομάδα ψάχνουμε να βρούμε πολυκατοικία να κρυφτούμε.

 

 

κάτι αντίστοιχο με το Grille δηλαδή... Βέβαια μέχρι να φτάσω το δεκάρι που λές, θα ασπρίσουν (αν δεν πέσουν) τα μαλλάκια μου. Προς το παρόν ζαχαρώνω το Bishop, που απο όσο διαβάζω κάνει τα ίδια. Για πιο μετά... βλέπουμε !

Link to comment
Share on other sites

Ο γρύλλος έκοβε άσχημα αλλά είχε μικρό πεδίο βολής και έπρεπε να το στρίβεις συχνά πράγμα που σου χάλαγε το aim

 

 

δε φαντάζεσαι πόσο χαλάστηκα όταν τον πήρα μετά απο το pz Sfl, IVb..... έλεγα πως θα ήταν ακόμα καλύτερο .... απογοήτευση. έκανα αμάν να μαζεψω τα 27.500 exp για το Hummel (αλλά δεν θα δώσω και τα 930.000 νομίσματα, αν δεν βεβαιωθώ πως οι Αγγλοι δεν αξίζουν)

Link to comment
Share on other sites

δε φαντάζεσαι πόσο χαλάστηκα όταν τον πήρα μετά απο το pz Sfl, IVb..... έλεγα πως θα ήταν ακόμα καλύτερο .... απογοήτευση. έκανα αμάν να μαζεψω τα 27.500 exp για το Hummel (αλλά δεν θα δώσω και τα 930.000 νομίσματα, αν δεν βεβαιωθώ πως οι Αγγλοι δεν αξίζουν)

Εγώ πάλι δεν την παλεύω με το πυροβολικό,έχω πάρει το hummel και άστα,μόνο και μόνο για τις αποστολές το έχω,αστρολάβε κι εγώ το λάτρευα μέχρι που και η κουτσή Μαρία έχει aimbot και το ammorack μου είχε σπάσει τα νεύρα (σε strongholds το έπαιζα μόνο)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ να δεις πόνο με το http://wiki.wargaming.net/en/Tank:G_Panther. Πάω φτιάχνω καφέ μέχρι να φορτώσει και όταν βαρέσει είναι σαν τον Σπανοβαγγελοδημήτρη του Δημητρίου στην Σωφερίνα. Αλλού κοιτάει αλλού βαράει...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εδώ να δεις πόνο με το http://wiki.wargaming.net/en/Tank:G_Panther. Πάω φτιάχνω καφέ μέχρι να φορτώσει και όταν βαρέσει είναι σαν τον Σπανοβαγγελοδημήτρη του Δημητρίου στην Σωφερίνα. Αλλού κοιτάει αλλού βαράει...

Άρα ξεχνάω τις αποστολές των αρμάτων στο section arti και εστιάζω στα lights για να βγάλω την τέταρτη γκόμενα και το Τ28.

Link to comment
Share on other sites

Τις γκόμενες σε ποιά θέση της βάζεις; Εγώ τις βάζω gunner

Μαζεύω τετράδα ή πεντάδα και μπαίνει σε άρμα αποκλειστικά γυναικείο πλήρωμα.Μην κάνεις καμιά μαλακία και τις βάλεις τσόντα σε ανδρικό πλήρωμα γιατί έτσι ακυρώνεις το brothers in arms ή το αντίστοιχο sisters in arms.Διάλεξε ένα άρμα που θα κρατήσεις και χώστες εκεί,η ειδικότητα αλλάζει,όχι όμως η εθνικότητα,εγώ την πρώτη τετράδα την ετοίμασα για το άρτι το γαλλικό αλλά τελικά τις έχωσα στο cdc.

Επίσης έχε το νού σου πότε θα έχει εκπτώσεις στους στρατώνες και χτύπα 2 16αδες κρεββάτια,θα σου χρειαστούν.Το ίδιο και στα garage slots

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν την παλεύω με το πυροβολικό,έχω πάρει το hummel και άστα,μόνο και μόνο για τις αποστολές το έχω,αστρολάβε κι εγώ το λάτρευα μέχρι που και η κουτσή Μαρία έχει aimbot και το ammorack μου είχε σπάσει τα νεύρα (σε strongholds το έπαιζα μόνο)

 

 

aimbot ?? ammorack ???

 

mod (και παράνομα) δεν είναι αυτά ?? ή υπάρχει (ακόμα κάτι) που δεν ξέρω ?

Link to comment
Share on other sites

aimbot ?? ammorack ???

 

mod (και παράνομα) δεν είναι αυτά ?? ή υπάρχει (ακόμα κάτι) που δεν ξέρω ?

Παράνομα ναι,τα κυνηγάνε?Όχι,όσο ρέει το χρήμα στα παπάκια τους οι Λευκορώσοι.

Το aimobot είναι mod,το ammorack είναι όταν σου χτυπάνε τα πυρομαχικά.

Μου έχει τύχει σε 3 συνεχόμενα strongholds με το cromwell να μου κάνουν ammorack,επισκευάζω,η επόμενη βολή πάλι στο ammorack.Πίκρα αλλά δε βαριέσαι,έκοψα τα strongholds,θα φύγω και από την clan γιατί πολύ μου τα ζαλίζουνε και θα κάνω σόλο καριέρα να ησυχάσει η κεφάλα μου.

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Έλα σε μάς μπας και κάνουμε κανα 6vs6

Τα έχω σιχαθεί ρε αδερφέ,θέλω μετά τη δουλειά να παίξω και να κάνω το χαβαλέ μου,όχι να κάνω τουμπεκί ψιλοκομμένο επειδή μιλάει ο field commander και αν δεν παίξουμε καλά ή καταλάβουμε λάθος ν'ακούω γκρίνιες,αλλά θα κάνουμε κανένα κουμάντο παρεούλα σύντομα,μόλις χαλαρώσω από τα 3d

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Παρεξήγησες. Εμείς δεν είμαστε οργανωμένη clan με διαταγές και παπαριές. Να σου δώσω να καταλάβεις δύο φορές παίξαμε, χάσαμε και γελάγαμε με τα χάλια μας μετά :p Επίσης, δεν απαιτούμε τίποτα από κανένα. Αν δεν έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο έλα

 

o5q6ip.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρεξήγησες. Εμείς δεν είμαστε οργανωμένη clan με διαταγές και παπαριές. Να σου δώσω να καταλάβεις δύο φορές παίξαμε, χάσαμε και γελάγαμε με τα χάλια μας μετά :p Επίσης, δεν απαιτούμε τίποτα από κανένα. Αν δεν έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο έλα

 

Μόλις βρω χρόνο θα βαρέσουμε παρέα,δεν χρειάζεται καν να μπω στην κλαν σας,μπορώ να πάρω μέρος σαν λεγεωνάριος στο stronghold,μιλάτε κάπου ή στο μουγγό τη βγάζετε πάλι? :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.