Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Ως κάτοχος του SuperPershing θα έλεγα να μην το προτιμήσετε. Καλή θωράκιση μεν αλλά με μεγάλο weakspot στον πύργο και διάτρηση για κλάματα (στο tier που παίζει). Θα σας κάνει πλάκα μέχρι και το IS3, το οποίο είναι άκρως σπαστικό μιας και χτυπάτε τα μπροστικά plates από πάνω (άρα με ευνοϊκή για εσάς γωνία διάτρησης). Πολύ καλό premium άρμα είναι το FCM50-T, το οποίο ενώ είναι heavy παίζεται ως medium. Απλώς θέλει προσοχή γιατί δεν έχει καλό armor. Από εκεί και μετά IS6, T-54 First Prototype και ίσως το ΑΜΧ Chasseur De Chars (αν και είναι τόσο δύσκολο όσο το bat λόγω μηδενικής θωράκισης).

Patton KR,τίμιο 8άρι,θωράκιση έτσι κι έτσι αλλά σε καλό παιχνίδι δίνει τρελλά φράγκα.114000 σε ήττα μου έδωσε αλλά είχα μοιράσει πολύ πόνο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To είχα αγοράσει όταν πρωτοβγήκε αλλά το έδωσα πίσω και πήρα το χρυσό,δεν θυμάμαι τι αλλαγές έφαγε,αν θυμάσαι καμιά πες μου μήπως και θυμηθώ γιατί τώρα πολλοί μου το παρουσιάζουν και για αρματάρα :happy:
Αν του την πέσουν 7άρια ξέρω πως δεν νιώθει σε face to face ειδικά αν δεν έχει καλό σημάδι ο αντίπαλος,σπάει νεύρα και σε αρκετά 8άρια.Απλά αντέχει στο ξύλο και ψοφάει για κατηφόρα μήπως και πιάσει ταχύτητα.
Αλλαγές και μάλιστα μουλωχτές τρώνε αρκετά άρματα σε κάθε patch.Τώρα τι μπορεί να του κάνουν του KR θα το δείξει η νεκροψία,μέχρι τότε ας δίνει τα φράγκα που δίνει και δεν θα πιάσει ποτέ του σκόνη όπως το LOWE ή το CDC στο γκαράζ μου

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

Έφαγε αρκετά nerf στο armor. Όταν πρωτοβγήκε μέχρι και tier9-10 πυροβόλα είχαν πρόβλημα να διατρήσουν το front plate armor. Μετά μπήκε το weakspot στον πύργο, στο σημείο που είναι το ρουκετοβόλο (και από πίσω το hatch του αρχηγού). Επίσης, δεν είχε πρόβλημα να διατρήσει την θωράκιση του IS3, δεδομένου ότι μπορούσε να χτυπήσει τα plates του οδηγού από ψηλά και έχει χάσει και ευθυβολία...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έφαγε αρκετά nerf στο armor. Όταν πρωτοβγήκε μέχρι και tier9-10 πυροβόλα είχαν πρόβλημα να διατρήσουν το front plate armor. Μετά μπήκε το weakspot στον πύργο, στο σημείο που είναι το ρουκετοβόλο (και από πίσω το hatch του αρχηγού). Επίσης, δεν είχε πρόβλημα να διατρήσει την θωράκιση του IS3, δεδομένου ότι μπορούσε να χτυπήσει τα plates του οδηγού από ψηλά και έχει χάσει και ευθυβολία...

Δεν το πρόλαβα σ'αυτή τη φάση,το πήρα λογικά αφού έφαγε το νερφ και ευτυχώς σχετικά σύντομα έβγαλαν ανακοίνωση ότι μπορείς να το δώσεις πίσω και να σου επιστραφεί ο χρυσός,έχω την εντύπωση πως είναι το μοναδικό premium που έγινε αυτό.Ελπίζω να μη φάει νερφ και το  Patton,ειναι σχετικά ισορροπημένο και δεν βλέπω διαμαρτυρίες από ντομάτες στο φόρουμ.

Μόνο χθές διάβασα το κλασσικό "cheater"  όταν βγήκα από λοφάκι κι ο άλλος περίμενε να βγω ολόκληρος μην ξέροντας ότι κατεβάζω καλά κανόνι.

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη είπα στην αδελφή μου ότι είσαι  πεχταράς και έχεις τα καλύτερα τανκ και μου ειπε οτι με αυτόν τον κουβά σε σκίζει σαν σαρδέλα και ας είναι νουμπάς. : P

 

12562587_1299459383412965_1604753815_o.j

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.