Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

εγώ θέλω 1.364.000 για το T25/2 και 950.000 για το Ο-Ι  :mellow:

 

QQ :p

 

Εγω απο τοτε που πηρα το KV1 στα 6/10 game είτε θα με βαλει με Τ7 και ολο το team θα βγαίνει σε 1vs1 με τους αντιπάλους, είτε θα αυτοκτονήσει όλο το team προσπαθώντας να περασει απο καπου που βαραει arty και 3 TD των αλλων. 

 

polaks.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω 1.364.000 για το T25/2 και 950.000 για το Ο-Ι  :mellow:

 

Πόσο άσχημο αυτό το Ο-Ι ρε γμτ..

 

Αλλά και πόσο ΜΑΜΑΕΙ όμως!! :D

Έχει γίνει το αγαπημένο μου άρμα, αν και είμαι medium τύπος.

 

Link to comment
Share on other sites

Άσχημο ξεάσχημο από μπροστά δε το τρυπάει - σχεδόν - τίποτα

Και σ'αρχίζει στο χορό το cromwell και πάς άκλαφτος :p

Παντως μείνε στο Ο-Ι και μην επενδύσεις στα παραπάνω άρματα γιατί θα είσαι μόνιμα καμπέρι στη βάση.

Όσο για το Μ4 το Γαλλικό το πέτυχα χθες σε μάχη,απλά είναι ένα τίμιο 7άρι και τίποτε παραπάνω,εγώ προσωπικά δεν θα το αγόραζα,ήταν τυχερός που ήμουνα μόνο μία βολή και σε δύσκολο σημείο αλλιώς θα έκλαιγε από το SU 122-44 μου.

Το Ε5 το 10άρι το Αμερικάνικο ήταν που ήταν τούμπανο τώρα το έχουν κάνει απόρθητο γι αυτό και βλέπετε κοπάδια από τέτοια στα random..Προς το παρόν είναι το καλύτερο 10άρι.Το IS7 το σκίσανε,από παντού τρυπιέται.

Έβγαλαν και την άλλη τη μαλακία το rampage που δεν φτάνει που στα team battles κυριαρχεί γενικά ο ατομισμός τώρα έδωσαν και κίνητρο για να γίνουν ακόμη πιο ατομιστές οι παίκτες μίας ομάδας μιας και πέρα από τη νίκη πρέπει να κάνουν και Χ-Ψ damage ή ότι άλλο λέει η αποστολή.Και μετά θα σκυλοβρίζει ο field commander γιατί δεν κάνουν focus fire ή γιατί βγαίνουν για βολή ενώ δεν θα έπρεπε και τον πίνουν.

Πάντως μακρυά από το premium το CDC.Έχει πολύ δύσκολο gameplay style.Χάρτινη θωράκιση και με το καλημέρα ammorack και μπουμ.Μετάνιωσα την αγορά του,ελπίζω παίζοντάς το και ανεβάζοντας το πλήρωμα ίσως να στρώσει.

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

μην επενδύσεις στα παραπάνω άρματα γιατί θα είσαι μόνιμα καμπέρι στη βάση.

Γιατί το λες αυτό;

Σε άλλα νέα, ξεκλείδωσα και το Jagdpanzer IV και θέλω ακόμα 910.000 για να το πάρω. Σύνολο 3.224.000

 

http://i.imgur.com/1i1oV.gifv

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το λες αυτό;

Σε άλλα νέα, ξεκλείδωσα και το Jagdpanzer IV και θέλω ακόμα 910.000 για να το πάρω. Σύνολο 3.224.000

 

http://i.imgur.com/1i1oV.gifv

Είναι πολύ αργά,τεράστια και το πυροβολικό θα ασελγήσει πάνω σου,το camo rate του μεδενικό,σε βλέπουν από χιλιόμετρα,υπάρχουν heavies πολύ καλύτερα και πιο διασκεδαστικά,δοκίμασε το Τ29 και θα με θυμηθείς.Το Ο-Ι κράτα το για stronghold αν παίζετε αμυντικά.Γενικώς για βαριά θα πας σε ρώσικα,αμερικλάνικα και γερμανικά (Ε100 σειρά).

Για να βγάλεις φράγκα ξεκίνα τις αποστολές του stug

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

LOL! Χεχ, εντάξει, έχει πολύ καλό armor για το tier αλλά όσο ανεβαίνεις tier τόσο το armor τείνει σε πάχος φύλλου χαρτιού (με εξαίρεση το foch που επίσης έχει πολύ καλό front armor). Απόλαυσέ το τώρα που μπορείς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

LOL! Χεχ, εντάξει, έχει πολύ καλό armor για το tier αλλά όσο ανεβαίνεις tier τόσο το armor τείνει σε πάχος φύλλου χαρτιού (με εξαίρεση το foch που επίσης έχει πολύ καλό front armor). Απόλαυσέ το τώρα που μπορείς.

+1000000,θα νιώσεις τι πάει να πει paper armor.Αλλά τα tier x μετά είναι άλλη φάση,Και το 50Β αλλά και το batmobile.Ειδικά το μπανιερό (amx40) θέλει γαιδουρινή υπομονή.

Γέμισε ο τόπος Ε5.Ήρθαν 2 κλαρινογαμπροί με Ε5(ντομάτες ήταν βέβαια ) με περρίσια μαγκιά και με στυλάκι "με Ε5 δεν μας τρυπάει τίποτε"στο λόφο της καμπίνοβα κι εγώ με το IS7 και ο σύμμαχος με το Conqueror (Tier 9) τους πλακώσαμε στις HE και στις χρυσές και δεν πρόλαβαν να πάρουν ανάσα.Μιας και είστε βλέπω στο ξεκίνημα και ατομικά αλλά και σαν κλαν τα άρματα που θα χρειαστείτε για την κλαν και πρέπει να ανεβάσετε και το προσωπικό τους είναι: KV-85,Cromwell,T37,Type 64(premium) και O-I,εμείς έχουμε επιθετικό σχήμα στα strongholds με 5 cromwell & 2 t37.Μεγάλη προσοχή να μάθετε να κάνετε focus fire και προπαντώς να μην βγαίνετε μόνο και μόνο για να κάνετε damage.

Επίσης όσοι πάρετε το Τ29 και ξεκλειδώσετε το Τ32 σε καμία περίπτωση μην πουλήσετε το Τ29,είναι πιο εύκολο ν'ανεβάσετε το προσωπικό με το Τ29 και είναι και άρμα που το κρατάς,απολαυστικότατο.

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To Cromwell να σου πω το γλυκοκοιτάω και εγώ να το πιάσω. Πολύ τίμιο άρμα.

Θα το φχαριστηθείς,εγώ δεν του έχω δώσει όσα παιχνίδια θα ήθελα αλλά σε οχυρό είναι απίστευτο.Και είμαι ακόμη στο πρώτο skill,ούτε λάμπα δεν έχω :(

Link to comment
Share on other sites

+1000000,θα νιώσεις τι πάει να πει paper armor.Αλλά τα tier x μετά είναι άλλη φάση,Και το 50Β αλλά και το batmobile.Ειδικά το μπανιερό (amx40) θέλει γαιδουρινή υπομονή.

Γέμισε ο τόπος Ε5.Ήρθαν 2 κλαρινογαμπροί με Ε5(ντομάτες ήταν βέβαια ) με περρίσια μαγκιά και με στυλάκι "με Ε5 δεν μας τρυπάει τίποτε"στο λόφο της καμπίνοβα κι εγώ με το IS7 και ο σύμμαχος με το Conqueror (Tier 9) τους πλακώσαμε στις HE και στις χρυσές και δεν πρόλαβαν να πάρουν ανάσα.Μιας και είστε βλέπω στο ξεκίνημα και ατομικά αλλά και σαν κλαν τα άρματα που θα χρειαστείτε για την κλαν και πρέπει να ανεβάσετε και το προσωπικό τους είναι: KV-85,Cromwell,T37,Type 64(premium) και O-I,εμείς έχουμε επιθετικό σχήμα στα strongholds με 5 cromwell & 2 t37.Μεγάλη προσοχή να μάθετε να κάνετε focus fire και προπαντώς να μην βγαίνετε μόνο και μόνο για να κάνετε damage.

Επίσης όσοι πάρετε το Τ29 και ξεκλειδώσετε το Τ32 σε καμία περίπτωση μην πουλήσετε το Τ29,είναι πιο εύκολο ν'ανεβάσετε το προσωπικό με το Τ29 και είναι και άρμα που το κρατάς,απολαυστικότατο.

 

 

we need more of that. 

Σοβαρα, εστω κάποιο cheatsheet για απλες τακτικές κλπ, ψηθητε ρε σεις οι εμπειροι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.