Jump to content



Recommended Posts

Απλά διάβασα κάπου ότι χρειάζεται physx και λέω αν είναι σαν ένα άλλο που είχε κυκλοφορήσει, το οποίο ναι μεν έπαιζε με ati, αλλά χωρίς physx σου έκοβε όλη την σαντιγί από πάνω, τότε δεν θα έμπαινα ούτε καν στον κόπο...

Απ' ότι είδα στο widescreengamingforum, παίζει και σε 5760x1200... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι εκπληκτικό παιχνίδι. Με είχε ενθουσιάσει και εμένα το πρώτο. Τρείς φορές το τερμάτισα, και αν το είχα ακόμη εγκατεστημένο θα ξαναέκανα μια καλοκαιρινή στροφή

tip

είναι και girlfriend friendly. Τη δεύτερη φορά το τερμάτισα με τη γυναίκα μου. Τρια βράδια δεν ξεκόλλαγε από το pc. Δοκιμάστε το

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα το πήρα γραμμή, θα το πάρω να το δοκιμάσω, σίγουρα θα είναι πολύ καλό, βλέπω gameplays τώρα... θα μας ξαναθυμήσει τα παλιά τα χρόνια που παίζαμε έτσι τα games σαν τρελοί. :thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

θα του δώσω και γω μια ευκαιρία...χρόνο πολύ δεν εχω όμως ... σε πόσες ωρίτσες τελειώνει;

Σε 7-8 ωριτσες νομιζω τελειωνει.

Αν και δεν το εχω τελειωσει ακομα πρεπει να ειμαι στην τελευταια πιστα, οποτε καπου τοσο λογικα, αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Oχι απλα φοβερο.Εγω το βαζω στα καλυτερα που εχω παιξει ποτε...

Το παιχνιδι ηταν ΚΟΡΥΦΑΙΟ!Ειχε αυτο που χρειαζοταν για να σε κρατησει μεχρι να το τερματισεις.ΦΟΒΕΡΑ ΟΛΑ!

Σαφως και το 2ο δε θα μου ξεφυγει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι πάντως να προσθέσουνε νέα στοιχεία και δεν εννοώ ούζι αντί για σπάθα. Το πρώτο ήταν πραγματικά απροσδόκητα καλό σε όλους τους τομείς. Οκ, είχε τα bugάκια του, αλλά η μηχανή φυσικής σου έδινε τη δυνατότητα πολλών τρόπων προσπέλασης ενός σημείου. Α να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.