Jump to content



Πρόθεση ψήφου


cherryman

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από cherryman

Το ίδιο θα έλεγες και για το άλλο το αμερικανοθρεμένο μαμόθρευτο; Ελπίζω και πιστεύω ότι τα κριτήρια είναι πιο λογικά. Ειδικά σε μια φαμίλια.

Eαν στον επομενο καφε μου με την κοπελα μου σπαταλησει και αυτος χρονο απο το να βλεπω τα πρασινα ματακια της σαφως και αυτος θα μπει στην μαυρη λιστα.Δεν ανεχομαι κανεναν και δεν παει να ειναι και ο Παππας να επεμβενει και να δημιουργει επιπλοκες στην ζωη μου και να μου στερει μεγαλυτερες χαρες.Οπως καλα αναφερες η Φαμιλια δεν εξαρταται απο κυβερνησεις απλα οποιοι και να ειναι του παιζει σαν μαριονετες....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Μετά από καμιά δεκαριά μέρες (ίσως και παραπάνω) στο λογαριασμό mail του yahoo άρχισαν να διαφημίζονται και άλλα κόμματα...

...κάποιος θα παραπονέθηκε (τους πήρανε χαμπάρι δηλαδή)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vgiozo [Σήμερα, στις 18:29]

Μετά από καμιά δεκαριά μέρες (ίσως και παραπάνω) στο λογαριασμό mail του yahoo άρχισαν να διαφημίζονται και άλλα κόμματα...

...κάποιος θα παραπονέθηκε (τους πήρανε χαμπάρι δηλαδή)...

Γιατί τους πήρανε χαμπάρι; Πληρώνουν και βάζουν διαφήμιση. ’λλος δεν πληρώνει και δεν βάζει διαφήμιση. Γιατί πιστεύετε ότι το yahoo και το κάθε site είναι υποχρεωμένο να βάζει banners με διαφημιστικά όλων των κομμάτων;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα στο νού μου το yahoo, αλλά τον ΟΤΕ που φιλοξενεί τις υπηρεσίες yahoo....

Υποχρεωμένοι δεν είναι για τίποτα όμως δεν είναι καθόλου αθώα (ποτέ δεν είναι) μια τέτοια διαφήμιση...ιδιαίτερα αν είναι μονομερής...

Ούτε υποστηρίζω ηθικολογικά ότι ένα κόμμα εκμεταλλεύεται έναν φορέα για να κάνει διαφήμιση....γίνεται και επίσης αξιολογείται καθε κόμμα από τις μεθοδεύσεις του

Link to comment
Share on other sites

Καιρό είχα να μπω στο φόρουμ λόγω προσωπικών υποχρεώσεων και απόψε είχα διάθεση και είπα να πω ένα γεια. Μια ψήφος στο ΚΚΕ κι από μένα, αν και με στεναχωρήσατε με αυτά που διάβασα (είναι και 10 σελίδες thread). Είναι δυνατόν ρε νέα παιδιά (γιατί οι περισσότεροι εδώ μέσα είμαστε νέοι άνθρωποι ή τουλάχιστον νέοι στα μυαλά αφού ασχολούμαστε με τις νέες τεχνολογίες), να μπαίνουμε στη λογική του μη εφικτού και λοιπών παραμυθιών; Όσοι έχουν δουλέψει ξέρουν ότι τα 1100 είναι απόλυτα ρεαλιστικό νούμερο για μισθός για τον απλούστατο λόγο ότι με λιγότερα δε ζεις. Αν λοιπόν δουλεύεις θέλεις τα λεφτά που παίρνεις να σου φτάνουν για να ζήσεις και μάλιστα με αξιοπρέπεια.Το αν αυτό σημαίνει λιγότερα κέρδη δε μας λέει τίποτα. Τα λεφτά αυτά τα κερδίζουμε με τη δουλειά μας, δε τα ζητιανεύουμε. Ρεαλιστικές είναι μόνο οι ανάγκες μας. Τέλοσπάντων, δε θέλω να το τραβήξω κι άλλο, ήδη παραπήγε. Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε όλα τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 17:53]

Tωρα που τι παρατηρώ και το Avatar μου γιορτάζει.....χεχεχε

Ρε κοιτα γυρω σου. Και το thelab γιορταζει! :p

Καλα μη βαρατε ρε....:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 18:40]

Κολλήστε μου ταμπέλες εμένα δεν πειράζει. Το δικό μου lianli βέβαια είναι πράσινο αλλά λόγω άλλου είδους προτιμήσεων.

...εμενα παλι το LianLaκι μου ειναι μαυρο και καθ'ολα συμφωνο με τις πολιτικες μου πεποιθησεις (πανε και τα blue led fans και ολα...)

τα τελευταια χρονια τουλαχιστον.....

και αποτι προβλεπω μαυρο θα ειναι και το επομενο αλλα και το μεθεπομενο κ.ο.κ..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 18:40]

Κολλήστε μου ταμπέλες εμένα δεν πειράζει. Το δικό μου lianli βέβαια είναι πράσινο αλλά λόγω άλλου είδους προτιμήσεων.

Εσένα την μόνη ταμπέλα που θα σου κολλήσουν όπως το πας μάλλον είναι ότι σου άρεσε η Μόνικα με πράσινο φόρεμα....:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.