Jump to content



Μεταναστευτικό Ζήτημα στην Ελλάδα


sotiris

Recommended Posts

Στην διπλα γκαρσονιερα (30τμ) μενουν 3 μαυροι. Επιτρεπεται η οχι? Πρεπει να μενουν πχ 10 για να μην επιτρεπεται η και με 3 κανω καταγγελια?

φίλε η φέτα είναι 1 κιλό και 100gr... να το αφήσω ?

αν στην γκαρσονιέρα δίπλα έμεναν τρια πιπινάκια ξανθά τι θα έκανες? γιατί ξέρεις και τότε παράνομο θα ήταν...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Πόσο το έχετε ξεσκίσει το θέμα??? έλεος δηλαδή... δε ντρεπεστε λίγο?

Έλεγα να το στείλω σε πμ σε καποιον moderator ή admin αλλά που? σε αυτούς που ποστάρουν εδώ και τα βλέπουν και δε κάνουν τίποτα?

1) Εχεις καταλαβει την κατασταση που επικρατει στο κεντρο? Ο ορος "ghetto" σου λεει κατι?!

2) Ειχες ποτε παρε δωσε με αλλοδαπους να δεις τι "Αγγελουδια" που ειναι?

3) Σκεφτεσαι πριν μιλησεις?

4) Εχεις καταλαβει οτι οι Ελληνες εχουν γινει μειονοτητα μεσα σε μια δεκαετια μεσα στο ιδιο τους το κρατος και

ΙΔΙΟ το κρατος δεν κανει τιποτα για να τους προστατευσει?

5) Που ακριβως διακρινεις εσυ το ρατσιστικο στοιχειο στην ολη κουβεντα που γινεται? Το να μενουν σε 50 τετραγωνικα

50 ανθρωποι το θεωρεις οκ , φυσιολογικο και το εγκρινεις? Να μην κανουμε καταγγελια δηλαδη για να μην μας πουνε ρατσιστες?

Edit (ειχα και αλλα, αλλα ειναι δυσκολη η ωρα!)

6) Το οτι τα τελευταια 3-4 χρονια εχουν ΣΦΑΧΤΕΙ κυριολεκτικα 20-25 ανθρωποι στο κεντρο απο αλλοδαπους σου λεει κατι? Η θα μας πεις παλι "ρατσιστες"? ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1) Εχεις καταλαβει την κατασταση που επικρατει στο κεντρο? Ο ορος "ghetto" σου λεει κατι?!

2) Ειχες ποτε παρε δωσε με αλλοδαπους να δεις τι "Αγγελουδια" που ειναι?

3) Σκεφτεσαι πριν μιλησεις?

4) Εχεις καταλαβει οτι οι Ελληνες εχουν γινει μειονοτητα μεσα σε μια δεκαετια μεσα στο ιδιο τους το κρατος και

ΙΔΙΟ το κρατος δεν κανει τιποτα για να τους προστατευσει?

5) Που ακριβως διακρινεις εσυ το ρατσιστικο στοιχειο στην ολη κουβεντα που γινεται? Το να μενουν σε 50 τετραγωνικα

50 ανθρωποι το θεωρεις οκ , φυσιολογικο και το εγκρινεις? Να μην κανουμε καταγγελια δηλαδη για να μην μας πουνε ρατσιστες?

Edit (ειχα και αλλα, αλλα ειναι δυσκολη η ωρα!)

6) Το οτι τα τελευταια 3-4 χρονια εχουν ΣΦΑΧΤΕΙ κυριολεκτικα 20-25 ανθρωποι στο κεντρο απο αλλοδαπους σου λεει κατι? Η θα μας πεις παλι "ρατσιστες"? ...

1) ΝΑΙ

2) Πέραν μίας ομπρέλας που μου πούλησε ενας όχι δεν έχω άλλα πάρε δωσε γιατί δεν έτυχε. Εσύ ΠΟΥ είχες?

3) Ναι . Μάλλον άλλοι δε σκέφτονται αφού κλείσουν την τηλεορασή τους και πριν μιλήσουν.

4) Λάθος. Για να ισχύει αυτό που λές σημαίνει ότι πρέπει να υπάρχουν στο ελληνικό κράτος αυτή τη στιγμή ν Ελληνες και τουλάχιστον ν+1 μετανάστες. Δε νομίζω

5) Με μία πρόχειρη ματιά εντοπίζω τουλάχιστον 2-3 ποστ του αθήνα2004 και του σωτήρη που το λιγότερο που μπορώ να τα χαρακτηρίσω είναι ρατσιστικά. Το περισσότερο είναι χυδαία και αποτιπόνουν μίσος ανθρώπου σε άνθρωπο.

όσον αφορά το 50 άνθρωποι προφανώς και δεν είναι φυσιολογικό και δεν το εγκρίνω. Αν θες όμως να τα βάλεις με κάποιον βάλτα με αυτους που τους εκμεταλλεύονται και ευθύνονται για αυτό. Προσωπικά αν δεν είχα στέγη να μείνω και μου δινόταν η ευκαιρία θα έμενα όχι με 50 αλλά με 150 σε 50τμ. Το ίδιο θα έκανες κι εσυ.

Edit (έχω κι εγώ κι αλλα να σου απαντήσω.)

6) Ναι μου λέει. Ότι άλλος δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Από ποια μεριά να στο εξηγήσω.? Πάμε:

α) Μας λές ότι είμαστε μειοψηφία μέσα στο ίδο μας το κράτος. Επομένως ο αριθμός των μεταναστών θεωρείς ότι είναι μεγαλύτερος από αυτο των Ελλήνων. Έστω ότι ισχύει!

Στη συνέχεια λες για 20-25 ανθρώπους μαχαιρομένους από μετανάστες. Άρα μου λες ότι 20-25 μετανάστες μαχαίρωσαν 20-25 ανθρώπους και βγάζεις το αυθαίρετο συμπέρασμα στο μυαλό σου ότι και όλοι οι υπολοιποι (οι οποίοι είναι τόσο πολλοί ) είναι και αυτοί δολοφόνοι.

β) Εκτός του ότι δεν γνωρίζουμε αν τον σκότωσαν το συγκεκρημένο μετανάστες δεν έχει καμία σημασία. Ανάλογα εγκλήματα αν ανατρέξεις στο παρελθόν έχουν γίνει και από Έλληνες που δεν είχαν χρήματα πχ. Όταν ο άλλος ζει στην εξαθλίωση τότε δρα ενστικτωδώς. και ψάχνεις χρήματα να φας . Απο κει και πέρα εννοείται ότι αυτό δεν το λέω για να ισχυριστώ ότι έπρεπε να δολοφονήσουν. Απλώς ερμηνεύω το γεγονός. Σαφώς και πρέπει να τιμωρηθούν αυτοί οι 3 άντρες που το έκαναν και όποιοι άλλοι δολοφονούν. Σε αυθαίρετες γενικευσεις δε φτάνω όμως

γ) Το κέντρο της Αθήνας είναι προφανώς σε άθλια κατάσταση. (Να πω την αλήθεια προσωπικά βρίσκω περισσότερο τραγική εικόνα τους ναρκωμανεις) . Για την κατάσταση προφανώς και ένα τεράστιο ρόλο παίζει το μεταναστευτικό πρόβλημα που υπάρχει στην Ελλάδα. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι γινόμαστε ρατσιστές και ξενόφοβοι. Οι άνθρωποι αυτοί δε μας φταίνε σε κάτι αλλά αντιθέτως αυτοί που ευθύνονται είναι αυτοί που τους εκμεταλλεύονται.

Έγινε επεξεργασία από 3likos
Link to comment
Share on other sites

Πόσο το έχετε ξεσκίσει το θέμα??? έλεος δηλαδή... δε ντρεπεστε λίγο?

Έλεγα να το στείλω σε πμ σε καποιον moderator ή admin αλλά που? σε αυτούς που ποστάρουν εδώ και τα βλέπουν και δε κάνουν τίποτα?

Έλα να σε πάρω μια βόλτα το βράδυ από κυψέλη μέχρι μοναστηράκι να δεις τι όμορφα είναι...

Να δούμε αν αλλάξεις γνώμη με αυτά που θα δεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

φίλε η φέτα είναι 1 κιλό και 100gr... να το αφήσω ?

αν στην γκαρσονιέρα δίπλα έμεναν τρια πιπινάκια ξανθά τι θα έκανες? γιατί ξέρεις και τότε παράνομο θα ήταν...

Τετοια εποχη στο κεντρο 3 ξανθα πιπινακια ΑΠΟ + ΚΛΕΙΕΤΑΙ να μενανε σε μια γκαρσονιερα δεδομενης της καταστασης που επικρατει. Ειναι σαν να μου λες οτι παει ο Γιωργακης να φαει σουβλακια στο κεντρο με ολη την φτωχεια διπλα του

ΑΛΛΑ ας πουμε οτι εμεναν

1) Απο τα πιπινακια δεν κινδυνευω

2) Στην γκαρσονιερα που θα μενανε τα πιπινακια δεν μπαινοβγαινουνε αλλα 5-6 διαφορετικα ξανθα επισης πιπινακια καθε μερα και μερικα απο αυτα να κοιμουνται εκει οποτε τους καπνισει. Το σκηνικο αυτο συμβαινει ΜΟΝΟ στις τσοντες :hehe:

Και για να ειμαι και δικαιος , τα παιδια απεναντι τα ξερω και φαινονται οκ. Τους εχω δωσει και ενα καρο ρουχα, 2 καναπεδες απο την μετακομιση, τραπεζι, και ενα σωρο πραγματα. Αλλα με τοσα που εχω δει εχω παντα το νου μου και ειμαι γενικα καχυποπτος με τους αλλοδαπους. Και το να ενημερωνωμαστε το τι ειναι σωστο, τι οχι , και το τι μπορουμε να κανουμε σε περιπτωση που αισθανομαστε οτι δεν ειμαστε ασφαλεις ειναι δικαιωμα μας

Και στην τελικη εαν τα πιπινακια ακουγανε Χατζηγιαννη στην διαπασον , ΝΑΙ θα τα ειχα δωσει στεγνα και αυτα! :triniti: :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φιλε 3likos πραγματικα σε λυπαμαι οχι τιποτα αλλο αλλα γιατι ζεις σε ενα κοσμο πραγματικα φανταστικο ... ευχομαι να μην σου τυχει τιποτα ποτε

Ναι ειχα πολλα παρε δωσε με αλλοδαπους και πριν μετακομισω στην Κυψελη απο την Αγια Παρασκευη (καμια σχεση οι 2 περιοχες εαν ξερεις) και δεδομενου του παρουσιαστικου μου την εχω γλυτωσει αρκετες φορες (αλλες φορες αναιμακτα, αλλες οχι και τοσο)

Και στην τελικη ασε με εμενα που εχω ενα καποιο παρουσιαστικο λογω της ενασχολησης μου με την γυμναστικη τοσα χρονια. Το ξανθο πιπινακι εαν παει για τσιγαρα το βραδυ μονο του νομιζεις θα τυχει ιδιας αντιμετωπισης με εμενα? ΟΥΤΕ ΚΛΑΝ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ασχολειστε μωρε... αφηστε τους προοδευτικους στην κοσμαρα τους .... οταν θα τυχει τπτ ''καλο'' <- ;) σε κανεναν δικο τους η οταν θα τους κολησει κανενας μαχαιρι στον λαιμο για ενα κινητο τοτε οχι τα 2-3 ποστ μας δεν θα τους νοιαζουν αλλα θα τους περασουν και τα 9,χχχ του ea6gka σαν ταινια μπροστα τους.

αντε και σε κανα μισο χρονακι θα συνοδευετε την γκομενα στο περιπτερο για τσιγαρα μην την ληστεψει κανεις.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Έλα να σε πάρω μια βόλτα το βράδυ από κυψέλη μέχρι μοναστηράκι να δεις τι όμορφα είναι...

Να δούμε αν αλλάξεις γνώμη με αυτά που θα δεις

έχω περάσει από μοναστηράκι προς ομόνοια 3-4 το πρωι και πάλι δεν είδα τίποτα τόσο τρομερό εκτός από κάποιους ναρκομανείς

αλλά και να έβλεπα που δεν αντιλέγω ότι μπορεί να συμβαίνει , τι σημαίνει αυτό?

ότι θα τα βάλω με όλους τους μετανάστες και θα υιοθετήσω ακραίες και επικίνδυνες απόψεις? ότι θα γίνω ο χειρότερος ρατσιστής?

Link to comment
Share on other sites

1) ΝΑΙ

2) Πέραν μίας ομπρέλας που μου πούλησε ενας όχι δεν έχω άλλα πάρε δωσε γιατί δεν έτυχε. Εσύ ΠΟΥ είχες?

Καθημερινά από τις πιο απλές δουλειές που δε καταδέχονται Έλληνες μέχρι στο κοινωνικό περίγυρο

3) Ναι . Μάλλον άλλοι δε σκέφτονται αφού κλείσουν την τηλεορασή τους και πριν μιλήσουν.

Εγώ που δεν έχω καν τιβι να μιλήσω?

4) Λάθος. Για να ισχύει αυτό που λές σημαίνει ότι πρέπει να υπάρχουν στο ελληνικό κράτος αυτή τη στιγμή ν Ελληνες και τουλάχιστον ν+1 μετανάστες. Δε νομίζω

Η Ελλάδα έχει ξεπεράσει προ πολλού τον αριθμό μεταναστών που μπορεί να απορροφήσει

5) Με μία πρόχειρη ματιά εντοπίζω τουλάχιστον 2-3 ποστ του αθήνα2004 και του σωτήρη που το λιγότερο που μπορώ να τα χαρακτηρίσω είναι ρατσιστικά. Το περισσότερο είναι χυδαία και αποτιπόνουν μίσος ανθρώπου σε άνθρωπο.

όσον αφορά το 50 άνθρωποι προφανώς και δεν είναι φυσιολογικό και δεν το εγκρίνω. Αν θες όμως να τα βάλεις με κάποιον βάλτα με αυτους που τους εκμεταλλεύονται και ευθύνονται για αυτό. Προσωπικά αν δεν είχα στέγη να μείνω και μου δινόταν η ευκαιρία θα έμενα όχι με 50 αλλά με 150 σε 50τμ. Το ίδιο θα έκανες κι εσυ.

Edit (έχω κι εγώ κι αλλα να σου απαντήσω.)

6) Ναι μου λέει. Ότι άλλος δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Από ποια μεριά να στο εξηγήσω.? Πάμε:

α) Μας λές ότι είμαστε μειοψηφία μέσα στο ίδο μας το κράτος. Επομένως ο αριθμός των μεταναστών θεωρείς ότι είναι μεγαλύτερος από αυτο των Ελλήνων. Έστω ότι ισχύει!

Στη συνέχεια λες για 20-25 ανθρώπους μαχαιρομένους από μετανάστες. Άρα μου λες ότι 20-25 μετανάστες μαχαίρωσαν 20-25 ανθρώπους και βγάζεις το αυθαίρετο συμπέρασμα στο μυαλό σου ότι και όλοι οι υπολοιποι (οι οποίοι είναι τόσο πολλοί ) είναι και αυτοί δολοφόνοι.

Η εγληματικότητα στο κέντρο που αυξάνεται ραγδαία σε ποιον οφείλεται?

β) Εκτός του ότι δεν γνωρίζουμε αν τον σκότωσαν το συγκεκρημένο μετανάστες δεν έχει καμία σημασία. Ανάλογα εγκλήματα αν ανατρέξεις στο παρελθόν έχουν γίνει και από Έλληνες που δεν είχαν χρήματα πχ. Όταν ο άλλος ζει στην εξαθλίωση τότε δρα ενστικτωδώς. και ψάχνεις χρήματα να φας . Απο κει και πέρα εννοείται ότι αυτό δεν το λέω για να ισχυριστώ ότι έπρεπε να δολοφονήσουν. Απλώς ερμηνεύω το γεγονός. Σαφώς και πρέπει να τιμωρηθούν αυτοί οι 3 άντρες που το έκαναν και όποιοι άλλοι δολοφονούν. Σε αυθαίρετες γενικευσεις δε φτάνω όμως

γ) Το κέντρο της Αθήνας είναι προφανώς σε άθλια κατάσταση. (Να πω την αλήθεια προσωπικά βρίσκω περισσότερο τραγική εικόνα τους ναρκωμανεις) . Για την κατάσταση προφανώς και ένα τεράστιο ρόλο παίζει το μεταναστευτικό πρόβλημα που υπάρχει στην Ελλάδα. Αυτό όμως δε σημαίνει ότι γινόμαστε ρατσιστές και ξενόφοβοι. Οι άνθρωποι αυτοί δε μας φταίνε σε κάτι αλλά αντιθέτως αυτοί που ευθύνονται είναι αυτοί που τους εκμεταλλεύονται.

Η κάμερα ασφαλείας έχει καταγράψει 3 άνδρες μελαψούς λες να ήταν Έλληνες που βάφτηκαν μαύροι?

έχω περάσει από μοναστηράκι προς ομόνοια 3-4 το πρωι και πάλι δεν είδα τίποτα τόσο τρομερό εκτός από κάποιους ναρκομανείς

αλλά και να έβλεπα που δεν αντιλέγω ότι μπορεί να συμβαίνει , τι σημαίνει αυτό?

ότι θα τα βάλω με όλους τους μετανάστες και θα υιοθετήσω ακραίες και επικίνδυνες απόψεις? ότι θα γίνω ο χειρότερος ρατσιστής?

Εγώ σε περιμένω όποτε θες ...

Θα τα βάλεις με όσους τυχοδιωκτικά επιζητούν στην Ελλάδα τα μέσα για να φύγουν στις βόρεις χώρες.....

Μήπως θες να δούμε τι γίνεται καθημερινά στο λιμάνι της Πάτρας και της Ηγουμενίτσας?

Έγινε επεξεργασία από dellman
Link to comment
Share on other sites

Τι ασχολειστε μωρε... αφηστε τους προοδευτικους στην κοσμαρα τους .... οταν θα τυχει τπτ ''καλο'' <- ;) σε κανεναν δικο τους η οταν θα τους κολησει κανενας μαχαιρι στον λαιμο για ενα κινητο τοτε οχι τα 2-3 ποστ μας δεν θα τους νοιαζουν αλλα θα τους περασουν και τα 9,χχχ του ea6gka σαν ταινια μπροστα τους.

αντε και σε κανα μισο χρονακι θα συνοδευετε την γκομενα στο περιπτερο για τσιγαρα μην την ληστεψει κανεις.

όποιος δεν είναι ρατσιστής σαν εσένα είναι απευθείας προοδευτικός?????

ντροπή σε σενα , σε αυτούς που σε αφήνουν γράφεις τέτοιες παπαριές και σε όσους γράφουν παρόμοιες.

ωραιά re dellman οκ ήταν μετανάστες.... αυτό έχεις να πεις μόνο?... έλεος!!!!

Link to comment
Share on other sites

όποιος δεν είναι ρατσιστής σαν εσένα είναι απευθείας προοδευτικός?????

ντροπή σε σενα , σε αυτούς που σε αφήνουν γράφεις τέτοιες παπαριές και σε όσους γράφουν παρόμοιες.

ωραιά re dellman οκ ήταν μετανάστες.... αυτό έχεις να πεις μόνο?... έλεος!!!!

τρολαρε οσο θες . ο κοσμος εχει συνειδηση και μυαλο και κρινει . αν θες την Ελλαδα πακισταν αφγανισταν και τι αλλο . με γεια σου με καμαρι σου . Το οτι αυτοι οι ανθρωποι ειναι σε δυσκολη θεση το γνωριζω . αλλα ειμαι ρεαλιστης και ξερω πως δεν μπορω νακανω κατι για αυτους . τα εχουμε πει πολλες φορες . οσες σαλτσες και να βαλουμε το συμπερασμα θα ειναι το ιδιο . βλεπε πιο πισω ποστς.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι θες να σχολιάσω ?

Ότι έφαγε μαχαιριές και τον παράτησαν αιμόφυρτο στο δρόμο να ψοφολογήσει...

το ποστ που έκαες reply το διάβασες???

πώς μπορείς να κατηγορείς όλους τους μετανάστες επειδή ένα μικρό μέρος από αυτούς έχει οδηγηθεί στην παρανομία επειδή δεν έχει να φάει?

Με το ίδιο μένος κατηγορείς όσους Έλληνες ληστεύουν, δολοφονούν?

Μήπως τελικά σε πειράζει που είναι ... μελαμψοί??

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις μέσα στο ποστ σου σου έχω απαντήσει....

Μάλλον εσύ δεν διαβάζεις το συνομιλητή και περιμένεις να πασάρεις τις ιδεές και την πολιτική σου.

Και ξαναλέω δες το πανω ποστ μου

Θα τα βάλεις με όσους τυχοδιωκτικά επιζητούν στην Ελλάδα τα μέσα για να φύγουν στις βόρεις χώρες.....

καθόλου δεν με ενοχλεί το μελαψό έχει άλλη γλύκα ...

Link to comment
Share on other sites

τρολαρε οσο θες . ο κοσμος εχει συνειδηση και μυαλο και κρινει . αν θες την Ελλαδα πακισταν αφγανισταν και τι αλλο . με γεια σου με καμαρι σου . Το οτι αυτοι οι ανθρωποι ειναι σε δυσκολη θεση το γνωριζω . αλλα ειμαι ρεαλιστης και ξερω πως δεν μπορω νακανω κατι για αυτους . τα εχουμε πει πολλες φορες . οσες σαλτσες και να βαλουμε το συμπερασμα θα ειναι το ιδιο . βλεπε πιο πισω ποστς.

Σοβαρά μιλάς? Διάβασε λίγο το προηγούμενο ποστ σου περι προοδευτικών για να καταλάβεις τι σημαίνει trolling.

Όποιος δε συμφωνεί μαζί σου δε σημαίνει ότι κάνει troll... το τόσο μένος για τους μετανάστες σε οδηγεί σιγά σιγά στο να κλείνεις τα αυτιά σου και να θεωρείς σωστή μόνο την άποψή σου... τι μου θυμίζει? α ναι... φασισμό...

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά μιλάς? Διάβασε λίγο το προηγούμενο ποστ σου περι προοδευτικών για να καταλάβεις τι σημαίνει trolling.

Όποιος δε συμφωνεί μαζί σου δε σημαίνει ότι κάνει troll... το τόσο μένος για τους μετανάστες σε οδηγεί σιγά σιγά στο να κλείνεις τα αυτιά σου και να θεωρείς σωστή μόνο την άποψή σου... τι μου θυμίζει? α ναι... φασισμό...

ενώ αυτό πως λέγεται

ντροπή σε σενα , σε αυτούς που σε αφήνουν γράφεις τέτοιες παπαριές και σε όσους γράφουν παρόμοιες.
????
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις μέσα στο ποστ σου σου έχω απαντήσει....

Μάλλον εσύ δεν διαβάζεις το συνομιλητή και περιμένεις να πασάρεις τις ιδεές και την πολιτική σου.

Και ξαναλέω δες το πανω ποστ μου

καθόλου δεν με ενοχλεί το μελαψό έχει άλλη γλύκα ...

3 πράματα έγραψες μεσα στο quote . 1) τι δουλειες κανουν οι μετανάστες και που έχεις πάρε δώσε 2) ότι δεν έχεις τηλεόραση και 3) ότι η Ελλάδα έχει ξεπεράσει κατα πολύ τον αριθμό.

Που μου απάντησε περι ρατσισμού και για τον αν είναι σωστό να αντιμετωπίζεις με αυτή τη συμπεριφορά τους συνανθρώπους σου??? πουθενα....

Link to comment
Share on other sites

"Πέραν μίας ομπρέλας που μου πούλησε ενας όχι δεν έχω άλλα πάρε δωσε γιατί δεν έτυχε"

Αρα πως εκφερεις γνωμη επι του θεματος?

Και μια ερωτηση σε παρακαλω εαν εχεις την καλοσυνη : Σε ποια περιοχη μενεις?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ενώ αυτό πως λέγεται

????

λέγεται απάντηση σε ποστ που σου βάζει κάποιος την ταμπέλα του προοδευτικού επειδή μιλάς κατά του ρατσισμού. λέγεται απάντηση στο ποστ που σε τρολλαρει καποιος και επειδή δεν έχει ενα επιχείρημα να στέκει σου γράφει βλακίες ότι μόλιες σε πιασουν κι σενα οι κακοί θα καταλάβεις... αυτό είναι σοβαρό ποστ?? είναι σοβαρή απαντηση???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.