Jump to content



Μεταναστευτικό Ζήτημα στην Ελλάδα


sotiris

Recommended Posts

Εχω πληροφοριες οτι καθε βραδυ ο 24χρονος, κοιταζοντας το μελαγχολικο φεγγαρι, κλαιει για τον αδικοχαμενο αλβανο εγκληματια που εσβησε στο ανθος της ηλικιας του και στο απογειο της εγκληματικης του καρριερας, πριν προλαβει να ζησει την χαρα του βιασμου , της διακεκριμενης ληστειας, της οργανωσης και συστασης συμμοριας .

ΑΘΑΝΑΤΟΣ!

Ολα αυτα τα εκανε μεσω facebook? :hehe:

Οπως και να εχει, θα μπορουσε να κανει μοκο και να το παιξει αθωα περιστερα και ολα αυτα που ανεφερες παραπανω. Απο την αλλη καλα εκανε και το ειπε, επειδη δεν θα εχουμε τον καθε μ@κ@κ@ ΧΑυγιτη να λεει "Ειδατε, ετσι πρεπει να κανουμε με τους κωλοαλβανους"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2.30 το πρωί Ελλάδα βενιζέλος. Μπαίνω πρώτος έχω ξεμείνει απο μπαταρία σε iPad και iPhone και απο τη βαρεμαρα παρατηρω τι γίνεται στο Ε95 για Σύνταγμα. Μπαίνουν 25 ασπροι (οι περισσότεροι ελληνοφερνουν) και 18 μαυροκαφετοι. Απο τους 25 χτυπάνε εισιτήριο οι 21 και απο τους 18 οι 3 ( οι οποίοι ήταν και αυτοί στην πτήση μου).

Σκέφτηκα τι πλάκα θα είχε να έμπαιναν για ελεγκτές τα "λεβεντοπαιδα με τις μαύρες μπλούζες"

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

2.30 το πρωί Ελλάδα βενιζέλος. Μπαίνω πρώτος έχω ξεμείνει απο μπαταρία σε iPad και iPhone και απο τη βαρεμαρα παρατηρω τι γίνεται στο Ε95 για Σύνταγμα. Μπαίνουν 25 ασπροι (οι περισσότεροι ελληνοφερνουν) και 18 μαυροκαφετοι. Απο τους 25 χτυπάνε εισιτήριο οι 21 και απο τους 18 οι 3 ( οι οποίοι ήταν και αυτοί στην πτήση μου).

Σκέφτηκα τι πλάκα θα είχε να έμπαιναν για ελεγκτές τα "λεβεντοπαιδα με τις μαύρες μπλούζες"

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Η πρώτη σκέψη που ανάβλυσε αυθόρμητα ήταν τα λεβεντόπαιδα με τις μαύρες μπλούζες, αλλά θα ψηφίσεις τον προσκυνημένο !!

Ωραίος

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι είναι πιο άξιο σχολιασμού. Το ότι οι μετανάστες προσπαθούν να καλύψουν μία βασική βιολογική ανάγκη ή το ότι υπάρχει Φιλοζωική Εταιρεία και παράλληλα αφήνουν να κυκλοφορούν τόσα αδέσποτα σε κάθε πόλη?

Κι εμείς δεν πάμε πίσω...καλύτερα να τα τρώγαμε:

Ας βοηθήσουμε την 5 μηνών Μάγκυ να ζήσει!

Έφυγε το ταλαιπωρημένο αδέσποτο-ζωντανό σκιάχτρο

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη σκέψη που ανάβλυσε αυθόρμητα ήταν τα λεβεντόπαιδα με τις μαύρες μπλούζες, αλλά θα ψηφίσεις τον προσκυνημένο !!

Ωραίος

Μα που βλέπεις το περίεργο; Κατα βάση έχουμε πει πως είμαι φασιστας (επειδη προφανώς το να σπαζεσαι οταν βλέπεις τον κάθε πικραμένο να απολαμβάνει κάτι τσάμπα ενώ πρέπει να πληρώνει ειναι αν μη τι αλλο φασιστικο) αλλα έχω σαν τάση να ψηφίζω απο όλη τη δεξιά πολυκατοικία το ρετιρέ.

Link to comment
Share on other sites

2.30 το πρωί Ελλάδα βενιζέλος. Μπαίνω πρώτος έχω ξεμείνει απο μπαταρία σε iPad και iPhone και απο τη βαρεμαρα παρατηρω τι γίνεται στο Ε95 για Σύνταγμα. Μπαίνουν 25 ασπροι (οι περισσότεροι ελληνοφερνουν) και 18 μαυροκαφετοι. Απο τους 25 χτυπάνε εισιτήριο οι 21 και απο τους 18 οι 3 ( οι οποίοι ήταν και αυτοί στην πτήση μου).

Σκέφτηκα τι πλάκα θα είχε να έμπαιναν για ελεγκτές τα "λεβεντοπαιδα με τις μαύρες μπλούζες"

Sent from my iPad using Tapatalk HD

πάντως εγώ έχω καταλήξει.. οι μαυροκαφετί απο το DNA τους δεν πολυγουστάρουν τα εισητήρια.. είμαι σίγουρος ότι αν παρατηρούσες και για την πτήση δε νομίζω να πήραν εισητήρια... κάτι θα έκαναν.. δε μπορεί... μάυροκαφετί είναι αυτοί...

ευτυχώς που 4 άσπροι (που ελληνοφέρνουν κιολας -πάλι καλά) δε χαλάνε την πιάτσα..

Link to comment
Share on other sites

Μα που βλέπεις το περίεργο; Κατα βάση έχουμε πει πως είμαι φασιστας (επειδη προφανώς το να σπαζεσαι οταν βλέπεις τον κάθε πικραμένο να απολαμβάνει κάτι τσάμπα ενώ πρέπει να πληρώνει ειναι αν μη τι αλλο φασιστικο) αλλα έχω σαν τάση να ψηφίζω απο όλη τη δεξιά πολυκατοικία το ρετιρέ.

Προφανώς δεν έγινα κατανοητός. Θα προσπαθήσω καλύτερα.

Θέλεις να βγάλει τα "κάστανα από τη φωτιά" η ΧΑ.

Συμφωνείς με την ιδεολογία της.

Δεν έχεις όμως τα κότσια να την ψηφίσεις και ψηφίζεις ΝΔ, τον κεντρώο πελάτη του ΠΑΣΟΚ

Link to comment
Share on other sites

Ναι εσένα θα περιμένει το αυγό του φιδιού για να εκκολαφτεί. Αν δεν υπάρξει υπεύθυνη και καίρια αντιμετώπιση του φαινομένου της λαθρομετανάστευσης, θα δεις το ανακόντα να βγαίνει και να τους κυνηγάει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις καταλαβαινόμαστε εδώ μέσα; Λέω: Οι απόψεις μου ορίζονται ενδεχομένως ως ακροδεξιές. Καλά μέχρι εδώ; Παρόλαυτα πιστεύω ότι η ψήφος μετράει μόνο όταν δίνεται σε κόμματα εξουσίας και ως εκ τούτου ψηφίζω ΝΔ. Μίλησα εγώ για κότσια @@ κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ γελοιοποιήστε απο την αναγκη που νοιώθετε να μου την πείτε. Θα σας παρακαλούσα όπως διαβάσετε τις δημοσιεύσεις που ακολούθησαν το αρχικό μου ποστ με τις παρατηρήσεις μου απο το αεροδρόμιο.

Εκεί θα δείτε συμφορουμίτη μας να ανέφερει ότι ενώ έχω το Σαμαρά για αβαταρ φαίνεται να έχω απόψεις που ανήκουν στη ΧΑ. Άλλος προφανώς με την ίδια πάθηση με εσάς έκανε και υποθέσεις για τον αν είμαι ανατομικά αρτιμελής.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ γελοιοποιήστε απο την αναγκη που νοιώθετε να μου την πείτε. Θα σας παρακαλούσα όπως διαβάσετε τις δημοσιεύσεις που ακολούθησαν το αρχικό μου ποστ με τις παρατηρήσεις μου απο το αεροδρόμιο.

Εκεί θα δείτε συμφορουμίτη μας να ανέφερει ότι ενώ έχω το Σαμαρά για αβαταρ φαίνεται να έχω απόψεις που ανήκουν στη ΧΑ. Άλλος προφανώς με την ίδια πάθηση με εσάς έκανε και υποθέσεις για τον αν είμαι ανατομικά αρτιμελής.

Ελα τωρα σε ειδα, ειχε παει κατω στη λιστα. Καταρχας, σας ευχαριστω θερμα για την αρίστη συμπεριφορα κ των καθωςπρεπει λογο. Η αντιδραση σας προδιαθετει για ενα διαλογο υψηλου επιπεδου με καθαρες νομικες συνιστωσες...χαιρομαι! :clap: Χαιρομαι και για την κατηγοριοποιηση που με κανετε με τους ετερους συμμετεχοντες τουτης της κουβεντας, μαλλον εχετε δικιο, εμεις οι ποταποι, οι λιγοι κ εσεις ο ανοθευτος,το προτυπο (Γαρμπη νομιζω, εισαι το προτυπο κ το προτοτυπο).

Δια της συζητησης περι ανατομικης αρτιμελοτητας σας (ομορφη κ ενδιαφερουσα κουβεντα να την ρωτας δεν το συζητω) ειναι πασιφανης η οποια απαντηση λογω των οποιων δικων σας απαντησεων...σας ευχαριστουμε κ μας αρκει να ειστει αρτιμελης! καλλιστα μπορουμε να σας χρησιμοποιουμε σε ρολους που θα πληρουν την εξουσιολαγνια σας, που ειναι κ αυτο μια αρετη, γιατι οχι κ η μονη..! :victory:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το θεωρω "βιβλο της αληθειας" για ενα καρο ευνοητους λογους αλλα προσωπικα εμενα δεν θα μου εκανε καθολου εντυπωση να ειναι αληθινο...

Μαρτυρία ΣΟΚ για τις δράσεις της Χρυσής Αυγής | Left.gr

Απλα εγω βλεπω οτι μετα το Χρηματιστηριο στις δοξες του, βαλαμε αλλο ενα "αυθαιρετο οριο αξιοσυνης" στις επομενες εκλογες.

Οπως το 1996-2000 ο λογος που εβγαινε κυβερνηση ηταν γιατι ο Σοφοκλης ανεβαινε, τωρα ο λογος για να ψηφισουμε ή να μην ψηφισουμε μπορει καλλιστα (και ειναι κιολας) το "μετρηστε ποσες πλατειες καθαρισα", "ποσους Πακι μαχαιρωσα-εδειρα-κλπ"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.