Jump to content



Μεταναστευτικό Ζήτημα στην Ελλάδα


sotiris

Recommended Posts

Το βλεπω και με εκνευριζει,εγω στο πρωτο ποστ μου εθιξα ομως το αλλο αστειο της υποθεσης.

Οτι ολοι λετε να τους διωξουμε,ενω ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ και να θελουμε! (γιατι δε θελουνε)

Δεν είναι αστείο. Για κλάματα είναι. Αν δεν μπορούμε να τους διώξουμε, τότε αυτό σημαίνει ότι δεν είμαστε κυρίαρχοι του τόπου μας. Ή κάνω λάθος;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Με το δε θελουνε ,εννοουσα αλλους...οχι τους μεταναστες :)

Αυτους που αποφασιζουν και για εμας ,σιγουρα οχι ομως οι δικη μας κυβερνηση. :p

@Αστρο : Δεν κανεις λαθος.Αν γινοταν να τους διωξουμε,καλα θα ταν. Τους παρανομους μονο ομως.

Link to comment
Share on other sites

Κυβέρνηση έχουμε, αναμφίβολα.

Απλά είναι παντελώς ανίκανη σε όλους τους τομείς και την ίδια στιγμή που τραβάει τα δικαστήρια τον ηλικιωμένο (ο οποίος δούλευε μια ζωή για να δει τα χρήματα της σύνταξης του να εξαφανίζονται σε μια στιγμή) επειδή δεν πλήρωσε εισιτήριο στο λεωφορείο, περιθάλπει με έξοδα του δημοσίου 300 τζάμπα μάγκες (δεν εννοώ του βο(υ)λευτές εν προκειμένω), διαπραγματεύεται μαζί τους και τώρα που σταμάτησαν την απεργία πείνας θα τους ταΐσει κιόλας.

Και από την άλλη άκουσα σήμερα οδηγόντας στο ράδιο ένα δημοσιογράφο να λέει πως χτες (με την λήξη της απεργίας πείνας δλδ) δεν βγήκαν νικητές και χαμμένοι στη μάχη κυβέρνησης/αντιπολίτευσης αλλά ότι κέρδισε η δημοκρατία και κόντεψα να φάω το τιμόνι.

Μας δουλεύουν και μας εμπαίζουν και το χειρότερο είναι πως κανείς δεν κάνει τίποτα για αυτό...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα έχουν μάθει όταν κάνουν μια βλακεία να λένε ότι νίκησε η δημοκρατία.

Γι' αυτό και το 67 έχασε η δημοκρατία, από τις πολλές νίκες που είχε κάνει.

Σε νέο 67 μας οδηγούνε, θα παρακαλάμε το στρατό να πάρει την εξουσία να αποκτήσουμε μια χούντα 5-10 χρόνια να γίνουμε κράτος.

Γιατί με τη δημοκρατία έχουμε οδηγηθεί στην ανομία και στο χάος.

Θα μου πεις, τα ζώα οι στρατόκαβλοι θα μας σώσουν?

Δεν είναι ότι θα μας σώσουν, είναι ότι θα μας ξυπνήσουν από το λήθαργο.

Ρε Αντωνακη...καλο χειμωνα...

Μπορει να μην τους χρειαζομασταν οπως το λες εσυ αλλα μια χαρα τους ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ/ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ οποτε το νοημα μενει...

Δόκτωρα δεν νομίζω ότι χρησιμοποιήσαμε 2 και 3 εκατομμύρια ανθρώπους. 500.000 ναι να το δεχθώ, οι υπόλοιποι όμως είναι φαμίλια και περιττό βάρος, όχι με την έννοια την ανθρωπιστική (άνθρωποι είναι όλοι) αλλά με την έννοια του βάρους του συστήματος (φαρμακευτική περίθαλψη κλπ.). Σκέψου μόνο τους κινδύνους για τη δημόσια υγεία από τους ανθρώπους που βλέπω καθημερινά να ανοίγουν κάδους και να ψάχνουν για φαϊ και άλλα αντικείμενα. Θα γυρίσουμε στις μεσαιωνικές ασθένειες.

Και το βασικότερο είναι ότι θα πρέπει να υπάρχει ποσόστωση ώστε να διατηρείται η εθνική ταυτότητα. Αλλιώς, τι το βαφτίζουμε Ελλάδα? Ας το πούμε Κίνα και ας φέρουμε 2-3 εκατομμύρια κινέζους να τους δώσουμε να καλλιεργήσουν.

Έγινε επεξεργασία από sotiris
Link to comment
Share on other sites

Σε νέο 67 μας οδηγούνε, θα παρακαλάμε το στρατό να πάρει την εξουσία να αποκτήσουμε μια χούντα 5-10 χρόνια να γίνουμε κράτος.

Γιατί με τη δημοκρατία έχουμε οδηγηθεί στην ανομία και στο χάος.

Κοιτα,η την περιοδο της Χουντας ισχυει οτι το κρατος πηγαινε αρκετα καλα οικονομικα,αλλα φιλε μου,ρωτα εναν μεγαλυτερο σου (εκτος και αν εισαι αρκετα μεγαλος) να σου πει τι ειναι χουντα.

Αυτο το "μια Χουντα μας χρειαζεται" το ακουω πολυ απο νεους τελευταια και αρχιζω να φοβαμαι ....

Η χουντα για σας ειναι οτι θα φυγουν οι λαθραιοι και θα περναμε καλα εμεις εδω περα μονοι μας;

Δεν ειναι τοσο απλο.Ρωτηστε ανθρωπους που την εζησαν να σας πουν τι εστι.

Αν και αυτο που ζουμε σημερα συγκαλειμενη χουντα μπορει να χαρακτηριστει...

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπεις ότι προσπαθούν να σου αλλοιώσουν τα ήθη και τα έθιμα και βλέπεις τη περιοχή σου να γεμίζει με ανθρώπους ξένους οι οποίοι σου επιβάλλουν ένα τρόπο ζωής που σου είναι ξένος, τότε το μυαλό σου στροφάρει παράξενα. Έτσι γύρισε του άλλου του αυστριογερμανού και ξεκίνησε ο Β' παγκόσμιος πόλεμος :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα,η την περιοδο της Χουντας ισχυει οτι το κρατος πηγαινε αρκετα καλα οικονομικα,αλλα φιλε μου,ρωτα εναν μεγαλυτερο σου (εκτος και αν εισαι αρκετα μεγαλος) να σου πει τι ειναι χουντα.

Αυτο το "μια Χουντα μας χρειαζεται" το ακουω πολυ απο νεους τελευταια και αρχιζω να φοβαμαι ....

Η χουντα για σας ειναι οτι θα φυγουν οι λαθραιοι και θα περναμε καλα εμεις εδω περα μονοι μας;

Δεν ειναι τοσο απλο.Ρωτηστε ανθρωπους που την εζησαν να σας πουν τι εστι.

Αν και αυτο που ζουμε σημερα συγκαλειμενη χουντα μπορει να χαρακτηριστει...

κοίτα αν ξέρεις άτομα που την βρίζουν την χούντα στείλτα με pm να καθίσω να ψάξω τα πάντα για αυτούς ...

και όταν αναφερόμαστε για χούντα = Παπαδόπουλος (τουλάχιστον είχε π@@@α) να κάνει κάτι για την Ελλάδα αυτός φταίει που έφτιαξε την μόμα και έφτιαξε δρόμους σε κάθε χωριό της ελλάδας ... αυτός φταίει που η ανάπτυξη εκείνη την περίοδο είχε χτυπήσει κόκκινο ... μπλα μπλα ...

τουλάχιστον σήμερα δεν θα είχαμε τέτοιο χρέος αν ήταν ...

ένα λάθος έκανε και το πλήρωσε ακριβά ... που δεν μπορώ να πω ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κοίτα αν ξέρεις άτομα που την βρίζουν την χούντα στείλτα με pm να καθίσω να ψάξω τα πάντα για αυτούς ...

και όταν αναφερόμαστε για χούντα = Παπαδόπουλος (τουλάχιστον είχε π@@@α) να κάνει κάτι για την Ελλάδα αυτός φταίει που έφτιαξε την μόμα και έφτιαξε δρόμους σε κάθε χωριό της ελλάδας ... αυτός φταίει που η ανάπτυξη εκείνη την περίοδο είχε χτυπήσει κόκκινο ... μπλα μπλα ...

τουλάχιστον σήμερα δεν θα είχαμε τέτοιο χρέος αν ήταν ...

ένα λάθος έκανε και το πλήρωσε ακριβά ... που δεν μπορώ να πω ...

Έλα ρεεεεε, πεσ 'το..!!! plzzzzzzzzzzzz :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα τι να τον κανω τον δρομο,οταν δε θα μπορω να μιλησω.

Αριστερος επισης δεν ειμαι,αλλα δε γουσταρω κανενας Παπαδοπουλος να μου λεει τι θα πιστευω και κανενας δε θελω να με στελνει εξορια ή φυλακη γι'αυτο!

Οταν θα σου λενε απαγορευεται η κυκλοφορια μετα τις 9,οι δρομοι θα σε νοιαξουν...

Προτιμω να ειμαι φτωχος και να ξερω οτι παω καλα στα μυαλα μου,παρα να χω λεφτα και φλουρια,αλλα να μη μπορω να μιλησω,να μη μπορω να κανω το ενα,το αλλο...

Ξερω ατομα που τη βριζουν και αυτα τα ατομα τα εμπιστευομαι περισσοτερο και απο εμενα τον ιδιο.Εξαλλου εγω και συ μιλαμε πισω απο ενα PC... χμμμ τελικα ισως θα μας χρειαζοταν μια χουντα,για να δουν αυτοι που το αμφισβητουν,ποσο ΧΑΛΙΑ θα περασουμε.

Καπως την εχουν συνδυασει οι περισσοτεροι τη Χουντα με τους μεταναστες,μιας και αυτο ειναι το φλεγον ζητημα τωρα,αλλα ξεχνανε πολλα αλλα σοβαρα πραγματα....

Link to comment
Share on other sites

δε γουσταρω κανενας Παπαδοπουλος να μου λεει τι θα πιστευω και κανενας δε θελω να με στελνει εξορια ή φυλακη γι'αυτο!

Τι σε κάνει να πιστεύεις οτι εσύ και η συντριπτική πλειοψηφία της χώρας, ξέρουν τι τους γίνεται; Απο την στιγμή που ολοι ψηφίζουν τους ίδιους τότε μάλλον ειμαστε ανίκανοι για σκέψη και σίγουρα κάποιος άλλος πρέπει να παίρνει αποφάσεις για εμάς.

Food for thought.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα έχουν μάθει όταν κάνουν μια βλακεία να λένε ότι νίκησε η δημοκρατία.

Γι' αυτό και το 67 έχασε η δημοκρατία, από τις πολλές νίκες που είχε κάνει.

Σε νέο 67 μας οδηγούνε, θα παρακαλάμε το στρατό να πάρει την εξουσία να αποκτήσουμε μια χούντα 5-10 χρόνια να γίνουμε κράτος.

Γιατί με τη δημοκρατία έχουμε οδηγηθεί στην ανομία και στο χάος.

Θα μου πεις, τα ζώα οι στρατόκαβλοι θα μας σώσουν?

Δεν είναι ότι θα μας σώσουν, είναι ότι θα μας ξυπνήσουν από το λήθαργο.

Σωστο, ειδικα το τελευταιο. Το ζητημα ειναι οτι πρεπει παλι να εχουμε ενα νεο Πολυτεχνειο για να ξυπνησουμε? Απο μονοι μας δεν...?? Ρητορικη αρωτνηση...

Δόκτωρα δεν νομίζω ότι χρησιμοποιήσαμε 2 και 3 εκατομμύρια ανθρώπους. 500.000 ναι να το δεχθώ, οι υπόλοιποι όμως είναι φαμίλια και περιττό βάρος, όχι με την έννοια την ανθρωπιστική (άνθρωποι είναι όλοι) αλλά με την έννοια του βάρους του συστήματος (φαρμακευτική περίθαλψη κλπ.). Σκέψου μόνο τους κινδύνους για τη δημόσια υγεία από τους ανθρώπους που βλέπω καθημερινά να ανοίγουν κάδους και να ψάχνουν για φαϊ και άλλα αντικείμενα. Θα γυρίσουμε στις μεσαιωνικές ασθένειες.

Και το βασικότερο είναι ότι θα πρέπει να υπάρχει ποσόστωση ώστε να διατηρείται η εθνική ταυτότητα. Αλλιώς, τι το βαφτίζουμε Ελλάδα? Ας το πούμε Κίνα και ας φέρουμε 2-3 εκατομμύρια κινέζους να τους δώσουμε να καλλιεργήσουν.

Μαστερα, για να χρησιμοποιησουμε το 500κ... δεν νομιζω οτι υπηρχαν 510κ-520κ... Συνηθως πριν παγιωθει μια κατασταση πρεπει και παλι να επαιζε μια αναλογια 1:3, 1:4... Τελειως δικη μου αυθαιρετη αποψη ειναι οτι για οποιοδηποτε "μη πιστοποιημενο" νουμερο (για διαφορετικους λογους) πρεπει να παιζει μια τετοια αναλογια "προσεγγιστικο νουμερο vs αληθινο"... "Παρανομα οπλα/λαθρομεταναστες/ναρκωτικα/κλπ/κλπ."

Ακομα κι ετσι οπως το λες να ειναι το νουμερο... στην τοτε φαση... "Τοσοι ηταν, (τοτε) τοσους χρησιμοποιησαμε" ;)

Τα σκουπιδια βλεπω να τα ανοιγουν ολο και περισσοτερο Ελληνοφατσες...τουλαχιστον στην γειτονια μας.

Γενικοτερα παντως μη στεναχωριεσαι... ολο και περισσοτερο βλεπω οτι σταματανε να ανοιγουνε τα σκουπιδια και εχουν προσανατολιστει οι περισσοτεροι να ανοιγουνε τα αμαξια μας... :p Αν το διατηρεις καθαρο... δεν υπαρχει κινδυνος εξαπλωσης ασθενειων.

Τι σε κάνει να πιστεύεις οτι εσύ και η συντριπτική πλειοψηφία της χώρας, ξέρουν τι τους γίνεται; Απο την στιγμή που ολοι ψηφίζουν τους ίδιους τότε μάλλον ειμαστε ανίκανοι για σκέψη και σίγουρα κάποιος άλλος πρέπει να παίρνει αποφάσεις για εμάς.

Food for thought.

Εξηγησε μου τι σε κανει να πιστευεις οτι αυτος ο οποιος θα παρει την εξουσια με "πλατη" τον στρατο/αστυνομια/πυροσβεστικη/ενωση ελληνων κυνηγων/../ θα κανει καλυτερη δουλεια ή θα θελει το καλο μας καλυτερα απο τους κοπριτες που "δημοκρατικα" ψηφιζουμε και το συζηταμε το θεμα...

Στην τελικη εμενα σαν ατομο, αν μου δειξεις 1-5-10-100 και μου εγγυηθεις οτι αμα τους βαλω στην εξουσια για Χ (Χ=ισοβια κιολας) χρονικο διαστημα θα κανουν καλο στην χωρα και σε εμενα, (αντικειμενικα, ΟΧΙ υποκειμενικα) τοτε, καταστρατηγησε και το μισο συνταγμα. Οι εκλογες δεν μου λενε τιποτα αν ειναι να ανακυκλωνονται ηλιθιοι και ανικανοι. Το ζητημα ειναι οτι στην αλλη περιπτωση που αναφερεις εσυ και αν ο αλλος ΔΕΝ κανει καλη δουλεια, πως τον βγαζεις απο πανω???

Αμα ειναι αν δοκιμαζω δικτακτοριες μεχρι να πετυχω την σωστη... ασε καλυτερα, το κανω και με τις κυβερνησεις... :p

Έγινε επεξεργασία από SLN
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σωστο, ειδικα το τελευταιο. Το ζητημα ειναι οτι πρεπει παλι να εχουμε ενα νεο Πολυτεχνειο για να ξυπνησουμε? Απο μονοι μας δεν...?? Ρητορικη αρωτνηση...

Αν με το να ξυπνήσουμε εννοείς να βάλουν πάλι οι Αμερικάνοι πιο χούφτα καρφωτούς να κάνουν τρέλες για να φύγει ένας άνθρωπος που στα 6 χρόνια στα οποία απολάμβανε απόλυτη εξουσία κατάφερε να αγοράσει ένα δυαράκι στην Κυψέλη για να μας έρθει για 7 μήνες ύστερα μια μαριονέτα που τα έκανε όλα μπάχαλο τότε ναι μόνο που έχουμε δυο προβλήματα:

α) Όχι 6 χρόνια. Σε 6 βδομάδες πλέον οι ηγέτες μας που ανεβαίνουν με δημοκρατικές διαδικασίες πάνω έχουν αποκομίσει τόσα για να ζήσουν και τα δισέγγονα τους

β) Είμαστε ήδη η επιτομή του μπάχαλου. Πιο λομπουρδε δε γίνεται

Εξηγησε μου τι σε κανει να πιστευεις οτι αυτος ο οποιος θα παρει την εξουσια με "πλατη" τον στρατο/αστυνομια/πυροσβεστικη/ενωση ελληνων κυνηγων/../ θα κανει καλυτερη δουλεια ή θα θελει το καλο μας καλυτερα απο τους κοπριτες που "δημοκρατικα" ψηφιζουμε και το συζηταμε το θεμα...

α) Past performance (που ναι σύμφωνοι δεν εγγυάται ότι το ίδιο θα γίνει και τώρα)

β) Τους καρπούς της οχλοκρατίας (γιατί δημοκρατία αυτο το πράγμα δεν είναι) τους είδαμε και τους γευτήκαμε. Νυσάφι

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

και όταν αναφερόμαστε για χούντα = Παπαδόπουλος (τουλάχιστον είχε π@@@α) να κάνει κάτι για την Ελλάδα αυτός φταίει που έφτιαξε την μόμα και έφτιαξε δρόμους σε κάθε χωριό της ελλάδας ... αυτός φταίει που η ανάπτυξη εκείνη την περίοδο είχε χτυπήσει κόκκινο ... μπλα μπλα ...

τουλάχιστον σήμερα δεν θα είχαμε τέτοιο χρέος αν ήταν ...

τι λε ρε παιδι μου, εκανε δρομους ε;

ξεχνας οτι πηγε και η παναθα στον τελικο ρε μεγαλε και παραλιγο να σηκωσουμε την κουπα και να τρελαθουμε ! Ηρωας.

Το μονο αρνητικο που εχω να προσαψω εγω ειναι οτι αυτες οι πολυκατοικιες στην κηφισια και το κεφαλαρι ρε παιδι μου, δε δενουν με τα υπολοιπα.Μου χαλανε το λαιφσταιλ πως το λενε.Πιστευω θα μπορουσε να γινει καλυτερη δουλεια.

Τελος φοβερο το οικονομικο μοντελο της χουντας. Ειμαι σιγουρος οτι ειδικα τωρα, θα εσβηνε χρεη , οι δεικτες αναπτυξης/ανταγωνιστικοτητας/γαμαουας θα παιζανε τουλαχιστον στο υπερυθρο.

Μην αγχωνεστε φιλοι απ τα ατυχεστατα παραδειγματα λιβυης/αιγυπτου. Η δικη μας χουντα θα πετυχει, based on past performance, ya rly, tru story.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στο αισθημα απογνωσης θα απεδιδα εγω αυτη την προσφατη,εκδηλη λατρεια για τη χουντα....

Ειλικρινα τα χω δει ολα!Παιδια στην ηλικια μου,να ζητανε χουντα.

Σου λεει μετα....οι νεοι εχουν ονειρα...

Ειναι δυναμον; Ειμαστε και προγονοπληκτοι τρομαρα μου!Δημοκρατια,αρχαια Αθηνα,Περικλης,υψηλες αξιες και ιδανικα και μπλα μπλα...

Μεσ'τη χουντα θα ανθισουν αραγε ολα αυτα;

:wall:

Link to comment
Share on other sites

Στο αισθημα απογνωσης θα απεδιδα εγω αυτη την προσφατη,εκδηλη λατρεια για τη χουντα....

Ειλικρινα τα χω δει ολα!Παιδια στην ηλικια μου,να ζητανε χουντα.

Σου λεει μετα....οι νεοι εχουν ονειρα...

Ειναι δυναμον; Ειμαστε και προγονοπληκτοι τρομαρα μου!Δημοκρατια,αρχαια Αθηνα,Περικλης,υψηλες αξιες και ιδανικα και μπλα μπλα...

Μεσ'τη χουντα θα ανθισουν αραγε ολα αυτα;

:wall:

ρε σι hydra ούτε οι αρχαίοι γούσταραν τέτοια δημοκρατία ... φτιάξε μια χρονομηχανή και φέρτους να δούμε τι θα σου πούνε ...

και η δημοκρατία που εφαρμοζόταν τότες στην Αθήνα δεν αφορούσε 10 εκατομμύρια ... και δεν ψηφίζανε νομοσχέδια τα 300 άχρηστα άτομα που έχουμε τώρα ...

για μένα δημοκρατία θα ήταν να μας φώναζαν κάθε Κυριακή κάπου να κάνουν δημοψήφισμα στα πάντα μέχρι αν θα πάνε τουαλέτα οι πολιτικοί ... και .. .

tosi+dimokratia.jpg

άντε τώρα τσαντίστηκα ....

αυτοί που κυβερνάνε είναι η γενιά του πολυτεχνείου όπου τους παρακινήσανε γιατί ξεκίνησαν έτσι ξαφνικά ... black hole

θα τα πω όλα

και το λάθος που έκανε ο Παπαδόπουλος ήτανε να μην εκτελέσει τους πάντες (.... βρείτε ποίους....)

και όσα γράφονται είναι ψέματα στα σχολικά βιβλία μόνο ένα 49% είναι αλήθεια ....

και το ΣΚΑΙ έχει να φάει πολύ κράξιμο τι αηδίες με το 1821 που το αποκαλούν δοκυμαντέρ ...

δείτε και κανένα μικρό κανάλι που έχουν ξεκινήσει να τα χώνουνε παντού ...

Link to comment
Share on other sites

Μα τι να τον κανω τον δρομο,οταν δε θα μπορω να μιλησω.

Αριστερος επισης δεν ειμαι,αλλα δε γουσταρω κανενας Παπαδοπουλος να μου λεει τι θα πιστευω και κανενας δε θελω να με στελνει εξορια ή φυλακη γι'αυτο!

Οταν θα σου λενε απαγορευεται η κυκλοφορια μετα τις 9,οι δρομοι θα σε νοιαξουν...

Προτιμω να ειμαι φτωχος και να ξερω οτι παω καλα στα μυαλα μου,παρα να χω λεφτα και φλουρια,αλλα να μη μπορω να μιλησω,να μη μπορω να κανω το ενα,το αλλο...

Ξερω ατομα που τη βριζουν και αυτα τα ατομα τα εμπιστευομαι περισσοτερο και απο εμενα τον ιδιο.Εξαλλου εγω και συ μιλαμε πισω απο ενα PC... χμμμ τελικα ισως θα μας χρειαζοταν μια χουντα,για να δουν αυτοι που το αμφισβητουν,ποσο ΧΑΛΙΑ θα περασουμε.

Καπως την εχουν συνδυασει οι περισσοτεροι τη Χουντα με τους μεταναστες,μιας και αυτο ειναι το φλεγον ζητημα τωρα,αλλα ξεχνανε πολλα αλλα σοβαρα πραγματα....

μα ποιος σου είπε ότι δεν θα μπορούσες να μιλήσεις καλέ ...

πια κυκλοφορία μετά της 9 πότε έγινε αυτό που το άκουσες ...

και δεν έχω συνδυάσει την χούντα με τους μετανάστες ...

Link to comment
Share on other sites

και το λάθος που έκανε ο Παπαδόπουλος ήτανε να μην εκτελέσει τους πάντες (.... βρείτε ποίους....)

Εχεις ακουστα ονοματα οπως Μικης Θεοδωρακης,Μανος Κατρακης,Αναγνωστοπουλος,Μαριος Χακκας κτλπ?

Σορρυ,σε αγαπω,σε εκτιμω,αλλα ρε φιλε............................. ΕΛΕΟΣ ΟΜΩΣ ;;;

Να εκτελεσει ποιους; Αυτους ,στους οποιους ΧΡΩΣΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ;

Υ.Γ:Δηλαδη αμα εγω βγω και πω οτι δε γουσταρω τη χουντα,θα με παρουν αγκαλιτσα και θα με φιλεψουν και σοκολατα ε; (σε περιπτωση που εχουμε χουντα)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.