Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

"According to Patrick Bach, players can only spawn on the squad leader. This leader also has the options to give orders."

MP1st – BF3 – Squad Specs, Visible Team Deaths, Added Options and more: A Dissection of the Near Final Build

Δηλαδή αν σκοτωθεί ο squad leader, ξεκινάς από σημαία/βάση μόνο;

Link to comment
Share on other sites

+1, κι εγώ το ίδιο. :T:

Αλλά εσυ ρε @zpaf, τι αναβάθμιση να κάνεις, είσαι με 2 6970 DCII απ' ότι βλέπω. Πού θα φτάσεις???:p

Αμα τον πεισω και παρει αλλα 2 Dell-ακια θα χρειαστει ΠΟΛΥ firepower ακομα!

5Χ1 ΟΠΤΙΚΗ ΜΑΓΕΙΑ

4662391459_28bb5ef27c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα τις πουλήσεις η θα βάλεις και 3η?:p Αν ναι, μαλλον θέλω τη μία.

Ψήνομαι για την συγκεκριμένη καρτούλα και μαζεύω λεφτά, αν και ειναι ακριβή.

Προς το παρον είμαι με 19"@1680x1050(και θα είμαι μεχρι τα χριστούγεννα τουλάχιστον) και η 4890 δεν έχει κολώσει πουθενα, αλλα με την προοπτική μιας u2311 θα είναι οκ η 6970 στο BF3? Για μια καρτα μιλάμε παντα.

Link to comment
Share on other sites

Θα τις πουλήσεις η θα βάλεις και 3η?:p Αν ναι, μαλλον θέλω τη μία.

Ψήνομαι για την συγκεκριμένη καρτούλα και μαζεύω λεφτά, αν και ειναι ακριβή.

Προς το παρον είμαι με 19"@1680x1050(και θα είμαι μεχρι τα χριστούγεννα τουλάχιστον) και η 4890 δεν έχει κολώσει πουθενα, αλλα με την προοπτική μιας u2311 θα είναι οκ η 6970 στο BF3? Για μια καρτα μιλάμε παντα.

Μια χαρα θα ειναι η 6970 για αυτο που θες :)

(Εγω ψηνομαι τωρα να κουμπωσω και μια 3η επανω)

Link to comment
Share on other sites

Yep.

:slap:

Ετσι γινοτανε στο BF2, και ΕΤΣΙ πρεπει να γινεται, αλλιως ποιο το καταραμενο νοημα να εισαι λιντερ ? να πατας Q ενω σημαδευεις το objective και να χαιρεσαι ? QQ

@ Frodnikk

πες cpu και βλεπουμε, γιατι με c2q / phenom δωρον αδωρον θα παει το crossfire.

Και παλι προσωπικα θα πουλαγα την radeon ενα κατοσταρικο και θα επαιρνα μια 570, πραγμα που εκανα ηδη :p

Δεν παλευεται crossfire/sli αμα εχεις μαθει στην αισθηση που σου δινει η μια καρτα, ρωτα τον Alexopus6 που ξεφορτωθηκε τις δικιες του και υσηχασε, χωρια οτι θα πρεπει να κρεμεσαι απτα παπακια τους καθε φορα που βγαινει ενα καινουργιο game για να βγαλουν το αντιστοιχο profile, ενω στο ενδιαμεσο θα πειραματιζεσαι με rename στο .exe και αλλες αλχημειες.

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Θα τις πουλήσεις η θα βάλεις και 3η?:p Αν ναι, μαλλον θέλω τη μία.

Ψήνομαι για την συγκεκριμένη καρτούλα και μαζεύω λεφτά, αν και ειναι ακριβή.

Μαλλον θα τις πουλησω μιας και δεν μπορω να βαλω 3η πανω λογω οτι οι καρτες ειναι 3slot.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι γινοτανε στο BF2, και ΕΤΣΙ πρεπει να γινεται, αλλιως ποιο το καταραμενο νοημα να εισαι λιντερ ? να πατας Q ενω σημαδευεις το objective και να χαιρεσαι ? QQ

@ Frodnikk

πες cpu και βλεπουμε, γιατι με c2q / phenom δωρον αδωρον θα παει το crossfire.

Και παλι προσωπικα θα πουλαγα την radeon ενα κατοσταρικο και θα επαιρνα μια 570, πραγμα που εκανα ηδη :p

Δεν παλευεται crossfire/sli αμα εχεις μαθει στην αισθηση που σου δινει η μια καρτα,

Ρωτα και το [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] για την αισθηση που σου αφηνουν οι δυο καρτες.

Το κρεμασμα για profile ναι ειναι "ασχημο" αλλα δεν υπαρχει πλεον κανενα θεμα με 2 καρτες.Το επιβεβαιωνω-εχω παιξει απειρες ωρες στο zpaf-

H 570 ηταν μεγαλο fail σαν αγορα με το setup που χεις τωρα αλλα τεσπα.

Eπισης στο bf2 βολευε ΟΛΟΥΣ να το παιζουν στο LOW για να ειναι τα βουναλακια πιο μικρα και να βλεπεις καλυτερα τους εχθρους.

Τι να παει να πει αυτο?

Να δεις που θα υποκυψουν και βαλουν και commander T.T

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα ειναι η 6970 για αυτο που θες :)

(Εγω ψηνομαι τωρα να κουμπωσω και μια 3η επανω)

Ενα μονιτορ ?

Γενικα παρατηρειτε υπερβολικα ΠΕΡΙΕΡΓΗ συμπεριφορα με τρεις καρτες να ξερεις (ειδικα σε EF setups)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.