Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

To κάνει όταν είναι πολύ μεγάλο ή όταν έχουν κάποιο firewall που το κόβει.

Τώρα, αν το κάνει και σε άλλες περιπτώσεις, δεν το γνωρίζω.

Το πολυ μεγαλο ping με καλυπτει.

Αυτη την αισθηση μου εδινε για αυτο και πηγα να κοιταξω για ping...

Παντως, ρε παιδια, οταν δεν υπαρχει παρων admin στον bazo, λες και το μυριζονται ολοι οι σπασοκλαμπανιες του battlelog...

Τσουρεκια μας τα εκαναν παλι χτες...

Ναι ρε c m3ns , βάλτε κανένα conquest... Έχω βαρεθεί να ψάχνω servers :p
ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.. ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ server ΣΕ ΠΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΚΑΙ JET

ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΕΡΟΜΑΧΙΕΣ?

Ε, ρε και να μπει conquest και air maps και να' μαι (και ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] φυσικα, μην ξεχνιομαστε) παλι μονος σε αδειο server...:rant:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έλειπα για κανα μήνα... Τώρα που γύρισα έχετε TDM , τί να μπω να κάνω populate άμα δεν έχω σκοπό να παίξω TDM :/ Γενικά δεν κάθομαι και πολλή ώρα αυτήν την περίοδο...Όταν είναι σε CQ μπαίνω και περιμένω κι εγώ αρκετές φορές :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έλειπα για κανα μήνα... Τώρα που γύρισα έχετε TDM , τί να μπω να κάνω populate άμα δεν έχω σκοπό να παίξω TDM :/ Γενικά δεν κάθομαι και πολλή ώρα αυτήν την περίοδο...Όταν είναι σε CQ μπαίνω και περιμένω κι εγώ αρκετές φορές

Εχθές βάλαμε και Rush, που γενικά μάζευε πολύ κόσμο... Ήμουν μόνος εντελώς για >1 ώρα. Δεν τραβάει με τη ζέστη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

dimfilPro , και johhanpro είναι τα ονόματα μας στο battlefield 3 !

Είμαστε δύο έμπειροι ελικοπτεράδες που μπαίνουμε ταυτόχρονα στο viper/havoc

Ψάχνουμε κάποιον έμπειρο με jet ,να βοηθάει στις αερομαχίες γιατί τις περισσότερες φορές είμαστε μόνοι μας αντίμετωποι με όλους στον αέρα , καθώς και πεζό που να πέρνει τα flags (conquest) για να μπορούμε να συγκεντρωνόμαστε στις μάχες του αέρα (προφάνως όπου δούμε πεζό και τανκς δεν τον αφήνουμε να ζήσει για πολύ)

Όποιος νομίζει οτι μπορεί να βοηθήσει και του αρέσει ένα τέτιο σχήμα ας μας στήλει friend request για να τον προσθέσουμε σαν φίλο στο battlefield για να βρίσκόμαστε να παίζουμε στην ίδια ομάδα σε οποιονδήποτε server αρκεί να είναι conquest και να έχει jet και ελικόπτερα.Δεν είναι υποχρεωτικό να είμαστε στο ίδιο clan .

Για το jet ζητάμε κάποιον καλό μόνο.

Οποιος θέλει να testάρι το δικό μας skill πριν μας κάνει add , αρκεί να το ζητήσει .

Ευχαριστούμε και ελπίζουμε να ενσωματωθεί κάποιος για να τους κάνουμε να ξενερώσουν την ζωή τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .

Ψάχνουμε κάποιον έμπειρο με jet ,να βοηθάει στις αερομαχίες γιατί τις περισσότερες φορές είμαστε μόνοι μας αντίμετωποι με όλους στον αέρα , καθώς και πεζό που να πέρνει τα flags (conquest) για να μπορούμε να συγκεντρωνόμαστε στις μάχες του αέρα (προφάνως όπου δούμε πεζό και τανκς δεν τον αφήνουμε να ζήσει για πολύ)

Σας εχω τον καλυτερο... @Greek_Killer21.

Δοκιμασμενη λυση...

Για τον πεζο που θα περνει τα flags λεω... :hehe:

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνουμε κάποιον έμπειρο με jet

Αυτό το λέμε για κάποιες περιπτώσεις που κάνουμε κόντρες με άλλα clan(ξένα)

Γενικά οποιοσδήποτε ανεξαρτήτου εμπειρίας και skill αν θέλει ας μας κάνει add ,να χουμε καναν έλληνα στο ίδιο teem με εμάς

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το λέμε για κάποιες περιπτώσεις που κάνουμε κόντρες με άλλα clan(ξένα)

Γενικά οποιοσδήποτε ανεξαρτήτου εμπειρίας και skill αν θέλει ας μας κάνει add ,να χουμε καναν έλληνα στο ίδιο teem με εμάς

O Server μας (64αρης, το mode ποικιλει αναλογα με τα κεφια μας και με τι θα "λαδωσει" τους Admin)

The BAZO Union | Weed | Beer - Server Browser - Battlelog / Battlefield 3

Η λιστα με τους Λαμπιτες παικτες

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-3-soldier-names-thread-diavaste-to-100666.html

Link to comment
Share on other sites

Νewspost

Συμφωνα με αυτο το βιντεο (μιλανε "αγγλικα" μετα dont worry)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IeEe4FFQgpE]Battlefield 3 TV visite chez DICE pour Armored Kill -[/ame]

τα 4 maps θα ειναι Death Valley, Armored Shield, Bandar Desert και Alborz Mountain.

Στο τρεηλερ του Armored Kill εχουμε δει τα 2, οποτε για τα αλλα 2 μονο υποθεσεις κανουμε.

Επισης ψαρεψα μερικαι πληροφοριαι περι Aftermath αλλα αυτο ακομα αργει οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'deNordic' (for 2 minutes) ... Ignoring MD5Tool Queries

Και απο γερμανικους σερβερς και απο τον Βαζο.

WTF???

Κάνε manual update το punkbuster με το pbsetup ( PunkBuster Online Countermeasures -> support -> pbsetup -> download -> add game -> bf3 -> check for updates -> done )

Link to comment
Share on other sites

Ε, ρε και να μπει conquest και air maps και να' μαι (και ο [MENTION=173]Wizard![/MENTION] φυσικα, μην ξεχνιομαστε) παλι μονος σε αδειο server...:rant:

μπηκε conquest και ειναι πιτα (με 4 ατομα στην ουρα αυτη την στιγμη)

:p

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να εκφράσω την οργή μου προς τους admins του BAZO UNION. Οι κκ admins με kickάρουν γιατί δε μπαίνω σε party (δεν είχα δει το invite), γιατί έχω cheat/hack/p00ts κλπ, με σκοτώνουν και με αλλάζουν squad. Για εξιλέωση ΑΠΑΙΤΩ πατητή στη θάλασσα του Όλντ_τέτοιου από το ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ ([MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION])...

EDIT: ΓΟΥΣΙΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ([MENTION=21127]gousias1979[/MENTION])

Ευχαριστώ.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=42L-4e-BoYI]ELA ME TROPO DANTHS - YouTube[/ame]

τωρα για το σεναριο D5Tvv.jpg

δεν ξερω τι να διαλεξω ακομα, ο μπροστα κανει τα ναζακια ο πισω ειναι ο παρηγοριτης ..παντως οπως και ναχει τη δουλεια θα τηνεκανουμε

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Since the official reveal of Battlefield 4 beta access through Medal of Honor: Warfighter first print, EA has confirmed that there will be other ways to access the beta, but it seems being a Premium member isn’t one of them.

When asked whether Battlefield 3′s premium members will be granted access to the Battlefield 4 beta, the official Battlefield Twitter account stated, “Premium members will not have access to the Beta for Battlefield 4, but there are certainly other ways to get it!”

Also, in response to the same fan, the representative added, ”there will be other ways, but at this time that is the only way to get it,” referring to beta access included in Medal of Honor: Warfighter Limited and Deluxe Editions.

Another representative, drilled on whether Premium players will have access or not, clarified, “Right now, the only way to guarantee access is to preorder Medal of Honor Warfighter.”

A few weeks ago, DICE revealed that Premium had reached 800,000 members within the first two weeks on the market.

Keep in mind, this piece is labelled “report” as this is in no way official confirmation since many different EA representatives handle Battlefield’s official Twitter account.

We reached out to EA for further clarification.

mp1st

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα !! :)

Μετά απο μια αποχή αρκετών μηνών απο το BF3 είπα να ξεκινήσω πάλι το κάψιμο. Είδα όμως ότι έχουν βγει αρκετά πράγματα στο μεσοδιαστημα. Βασικά μιλάω για το CQ και το Premium. Το Premium θεωρω οτι δεν τα πολυαξιζει τα λεφτά του μιας και εχω ηδη το Back to Karkand και δεν ψήνομαι να τους σκασω κι άλλα 50€ . Με το CQ όμως τι γινεται; αξιζει τα 15€ ή να περιμένω για το Armored Kill που δειχνει σαφώς πιο "battlefield" ? Γενικότερα το CQ είναι κι αυτό μια κατασταση όπως το metro ή έχει βελτιωθεί;

Thanks και καλώς σας βρήκα πάλι !!:hi:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.