Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ (απάντησε μου σε παρακαλώωωωωωωωω...)

239473_o.gif

Έδωσες ρέστα!!! Χωρίς πλάκα!!! Δεν υπάρχει αντίλογος σε όλα αυτά. Απλά τα δέχεται αυτός που τα διαβάζει και προχωράει.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=InaRIYFPMiY]Top Gun "Bullshit" - YouTube[/ame]

Φυσικα και υπαρχει αντιλογος, οι πουλαδες και οι ωρες παιχνιδιου ΔΕΝ εξισωνονται με το skill, πχ αμα κανει ο [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] οτι κανει στις 200 ωρες οταν θα παει 600 τι θα γινει ? θα σκοτωνει πατωντας το Q ? Το ranking ποτε δεν ειχε ουσιαστικο νοημα για να εχει τωρα, η μονη ενδειξη που δινουν οι πουλαδες ειναι οτι αυτος που εχει φτασει 100 εχει παιξει πολυ, με ή χωρις double XP δεν εχει σημασια, κανενας στο BC2 δεν ητανε ατρωτος μονο και μονο επειδη ειχε rank 50, αλλο πραγμα το "παιζω πολυ ενα FPS " και αλλο το " ξερω να παιζω FPS "

Τo tdm ειναι χαβαλετζιδικη φαση ναι, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι οποιος θεριζει στο TDM δεν ειναι εφικτο να παιξει καλα και στο conquest ή τουμπαλιν, εγω το κραζω σαν mode γιατι η ελλειψη squad spawn και ενος καταραμενου APC μου χτυπαει στο ματι ασχημα, πρακτικα αχρηστευεται το javelin το ammo pack και ενα σωρο αλλα, ειναι σαν να εχεις πληρωσει 9 ευρω για ενα philly και να σου φερνουν μονο τις πατατες :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] Μα δεν είπα (είπε ο Grisos) κάτι διαφορετικό από αυτά που λες...

Κράζει τα αλάνια που την "πέφτουν" με 12άρα στα γ@μίδια και σε τρώνε όποτε περάσεις από κοντά τους και τα άλλα αλάνια που στήνονται με LMG και bipod και όποιον πάρει ο χάρος... Και συμφώνησα μαζί του...

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

FAK!! Δεν σκοτώνεις με το Q? :S

Άρχισε πάλι να κάνει τα τρελά του :p

Όσο για 'σένα, θα έρθω σπίτι σου, θα σου κλέψω το PC και θα σου αφήσω ένα Pentium 4 με Ti4200 να έχεις 2 FPS από εδώ και πέρα για να μη σκοτώνεις... :p

Πολλα λετε, λιγα τουφεκατε.

ΓΙΑ ΠΑΜΕ.

Αφού θα πας για τσιγάρο και θα γυρίσεις τη Δευτέρα :p

Link to comment
Share on other sites

Kαι με την Android μπαχατελα του, πονο θα σκορπαει.

:hehe:

Παυλόπουλος 4.0.4 :hehe:

Ναι ρε... Αυτός είναι ικανός να παίζει με κινητό και να μοιράζει ΠΣΟΦΟ :p

Εγώ είμαι Noob δεν ξέρω τίποτις :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] Μα δεν είπα (είπε ο Grisos) κάτι διαφορετικό από αυτά που λες...

Κράζει τα αλάνια που την "πέφτουν" με 12άρα στα γ@μίδια και σε τρώνε όποτε περάσεις από κοντά τους και τα άλλα αλάνια που στήνονται με LMG και bipod και όποιον πάρει ο χάρος... Και συμφώνησα μαζί του...

Αυτα τα αλανια υπαρχουν και σε conquest, δεν φταιει το mode αλλα το map και το κοινο στο οποιο απευθυνεται το game, ενω το καθε οπλο εχει πραγματικα την δικια του συμπεριφορα, κατι πολυ δυσκολο με αυτην την ποικιλια οπλων που αποφασισε οτι θελει να προσφερει η DICE, ταυτοχρονα με καθε patch ολα γινονται rebalanced με βαση ποσο δυνατα σκουζουν οι γκρινιαρηδες στα φορουμς της EA.

Οσο για το bipod,παρολο που οντως εφαγε buff post patch ( + ξεχωριστο κουμπι για deploy ) εξακολουθω να το θεωρω αρκετα ισοροποιημενο attachment, σε αντιθεση με το heavy barrel που δεν δινει αυξημενο spread inc και recoil inc για να αντισταθμιστουν τα τεραστια πλεονεκτηματα του, πολυ που τον ενοιαξε οποιον παιρνει AEK το αυξημενο ADS spread απο μαμα + η αυξηση απτο foregrip, βαζει heavy barrel και καθαρισε, δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απτα υπολοιπα rifle εκτος ισως απτο reload του m16 και το hip spread του f2000, το HB θα επρεπε να "τιμωρει" οποιον βαραει 10 σφαιρες μαζεμενες, κανοντας το spread pattern πολυ πιο "χαλαρο" αποσο βγαινει με οποιοδηποτε αλλο attachment.

Link to comment
Share on other sites

εχει bugs το hack σου, μαθε να γραφεις κωδικα ή δωσε κανενα φραγκο να αγορασεις ενα της προκοπης... :p

Ναι ρε γμτ προσπαθω να κάνω αποτρίχωση στο δεξί χέρι γιατι οι τρίχες κοντά στον καρπό με τριβή πανω στο talent εχουν καποιο bug στο Y axis και έχω σε beta τωρα software για να γίνει balance αυτο το προβλημα :p

Link to comment
Share on other sites

Tα 21 ευρω που εδωσα για το premium δεν ητανε συγχωροχαρτι,

Καπου κανεις λαθος. Νομιζω 50 οτι εδωσες...:no:

αμα κανει ο @Alexopus6 οτι κανει στις 200 ωρες οταν θα παει 600 τι θα γινει ?

Θα παμε ολοι για SIMS...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.