Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Οι μαχες στη Seine/Bazaar/Caspian οταν ειναι καλα ισοροπημενες οι ομαδες, ειναι απολαυση....

και όταν είναι unbalanced αυτό που είναι πραγματικά απόλαυση είναι το chat window :p:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το τανκ ο Golligo τον ελεγαν 103-1? Μας δουλευεις ετσι?

Καλα ο Golligo, ειναι πλεον must για τον server...ΑΑΧΑΧΑΧΑ..!!!

Ειδικα αν στην αντιπαλη ομαδα απο τον Golligo ειναι shooterakis ή papatsonis μιλαμε για EPIC battles...

Δεν παιζεις καθολου. Αραζεις και διαβαζεις το chat μονο...!!!

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

πέρα από το θέμα της ισσοροπίας των ομάδων που είναι πολύ άσχημο, όταν η δική σου ομάδα δεν τραβάει καθόλου ή απλά οι απέναντοι είναι πολύ καλύτεροι/οργανωμένοι (έχω βρεθεί), εχθές σου βγάζω το καπέλο πάντως :), ο μόνος που κράτησε μέχρι το τέλος, όταν οι υπόλοιποι δικοί σου είχαν κάνει σχεδόν όλοι rage quit (δεν θέλω να φαντάζομαι τα πιθανά νεύρα σου βέβαια.. :p)

Link to comment
Share on other sites

αν ειχατε στην ομαδα σας εναν που του επεσε η κεραια του caspian στο κεφαλι, θα τον κανατε revive? :p

ΥΓ: το βιντεο ειναι αρτιστουργημα: διαφημιση για το gaming, τα FPS και το BF3. το βλεπεις και θελεις να παιξεις...:T::T:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

εχθές σου βγάζω το καπέλο πάντως :), ο μόνος που κράτησε μέχρι το τέλος, όταν οι υπόλοιποι δικοί σου είχαν κάνει σχεδόν όλοι rage quit (δεν θέλω να φαντάζομαι τα πιθανά νεύρα σου βέβαια.. :p)

Αν αναφερεσαι σε μενα η μονη φορα που μου τσιτωσαν τα νευρα... ειναι το οτι δεν εχω συνηθησει οτι μπορει να μιλατε με voice μεταξυ σας, και οταν καποια στιγμη σε ειχα παρει στο κυνηγι, την τελευταια στιγμη πρεπει να με ειδε, λογικα ο shooterakis πρεπει να ηταν, στο σφυριξε και εκανες επι τοπου στροφη και με εφαγες...:wall::wall::wall:

αν θυμασαι οντως ετσι εγινε; (πρεπει να μου του εχει κανει και με τον neph αυτο, αλλα χτες τον τιμωρησα δεοντως, για αυτο το αποφευγω να μπω μεχρι στιγμης)...χαχα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα τιμωρηθεις παραδειγματικα Wolves!

Αν θυμαμαι καλα πρεπει να μου χεις ριξει 2 σφαξιματα:p

Η φαση ειναι οτι παντα τα τρωω σε φασεις που στριβω τσιγαρο/αναβω τσιγαρο/μιλαω τηλ κλπ.

Εσενα και τα 2 ηταν τουλαχιστον την ωρα της "μαχης":T:

τα cheats glitches και wallhacks πάντως πάνε σύννεφο.

κρίμα γιατί το game είναι πραγματικά μια πολύ καλή συνέχεια του Battlefield2.

Εσυ κοιτα να δωσεις "αερα" και να ξεκολησεις απο τα 25-30 frames γιατι αλλου θα βαρας και αλλου θα πηγαινουν.

Θελει "αερα" το ρημαδι.

-οι τσιτεραδες στο σερβερ μας παιρνουν πουλο στο λεπτο.-

Μπορεις να παιζεις ησυχος.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

προσπάθησα να κάνω λίγο tweak αλλά από τα 30-35fps έφτασα στα 35-40. μικρή διαφορά αλλά και πάλι....

αυτά που μου γραψες και τα βαλα σε user.cfg αρχείο.....δουλεύουν ή @@?

in game τα χω όλα low και στις ιδιότητες γραφικών της nvidia κούνησα το slider στο performance (το χα στο balanced)

Link to comment
Share on other sites

Δωκε μια εδω τα Video settings

Επισης τσεκαρε το GPU Load σου οπως και δηποτε.

Βγαλε screenshot τα video settings ASAP.

Το αρχειο πρεπει να ειναι user.cfg (common mistake το αφηνουν μερικοι .txt oποτε δεν δουλευει)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

είχα κάνει το λάθος να το αφήσω text λόγω βιασύνης.

τώρα είναι οκ το αρχείο.

στην επισύναψη έχει τις μετρήσεις της vga από gpu-z. σωστές μου φαίνονται.

περιττό βέβαια να πω οτι το λάπτοπ παίρνει φωτιά μετά από αρκετή ώρα αλλά ΑΝ έκανε throttling λόγω θερμοκρασίας θα έπρεπε τουλάχιστον να έχω καλά frames στα πρώτα λεπτά που οι θερμοκρασίες δεν βάραγαν κόκκινο...σωστά δε σκέφτομαι?

GPU-Z Sensor Log.txt

Link to comment
Share on other sites

About mortars,

Χθες ο Lazy με "τιμωρησε" στην Siene, ιδια ομαδα ειμασταν αρα μπορει να ηταν καπου εκει διπλα. Το θεμα ειναι οτι στην αντιπαλη βαση (την οποια ειχαμε κλεισμενη) υπηραχαν 2 μορταριστες(επι 20 λεπτα οι ιδιοι, δε φαγαν Kick) τους οποιους κ κυνηγούσα με mortarVSmortar, αυτο θεωρητε mortar spam?

Δε νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

About mortars,

Χθες ο Lazy με "τιμωρησε" στην Siene, ιδια ομαδα ειμασταν αρα μπορει να ηταν καπου εκει διπλα. Το θεμα ειναι οτι στην αντιπαλη βαση (την οποια ειχαμε κλεισμενη) υπηραχαν 2 μορταριστες(επι 20 λεπτα οι ιδιοι, δε φαγαν Kick) τους οποιους κ κυνηγούσα με mortarVSmortar, αυτο θεωρητε mortar spam?

Δε νομιζω...

Ναι, θεωρείται spam όπως και των απέναντι. Απλά, αν δεν είναι κάποιος δικός μας απέναντι να μας πει τα ονόματα αυτών που ρίχνουν, πρέπει να περιμένουμε να φάνε έναν από εμάς για να τους κάνουμε kick. Επίσης, όταν οι άλλοι είναι αποκλεισμένοι στη βάση τους, υπάρχει μια μικρή ανέχεια, γιατί διαφορετικά γίνεται σφαγή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να ξερω για πιο λογο βαρατε με mortar οταν το κανετε...και δεν εχει και καμια σημασια μιας και στα rules του bazo το λεει πεντακαθαρα, NO MORTAR....

Οταν βλεπετε καποιον απο την αντιπαλη ή και τη δικη μας ομαδα να ψ@λοκοπαναει με mortar, απλα πεστε το και θα φευγει

[MENTION=119]Samael[/MENTION] ενα τοσο δα kill εφαγες...που να δεις τι παθανε αλλοι :baby:

Link to comment
Share on other sites

Οταν βλεπετε καποιον απο την αντιπαλη ή και τη δικη μας ομαδα να ψ@λοκοπαναει με mortar, απλα πεστε το και θα φευγει

Δεν το ήξερα ότι σηκώνει Kick.....γιατί τουλάχιστον από την ομάδα μου έχει τύχει να τους δω και στη σειρά 2-3 μαζί......

ένας άλλος πήρε το jeep στη grand bazzar το έβαλε μπροστά του και άρχισε δλδ. έλεος .......

την επόμενη φορά full face mask καταδότης :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.