Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Επειδη δεν παρακολουθω το θεμα, μου λεει καποιος ποτε βγαινει η beta? Ξερετε μπας και δωσουν κλειδι στους κατοχους του BC2?

Η Beta θα βγει Σεπτέμβριο, αλλά δεν έχουμε καμία επίσημη πληροφορία για την ακριβή ημερομηνία.

Έγινε επεξεργασία από dfk_7677
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω τι δουλειά πρέπει να έχουν ρίξει/ρίχνουν για να το βγάλουν Νοέμβριο.

Στην Alpha που έπαιξα και bugs υπήρχαν(μέχρι και στο scoreboard) και glitches στα γραφικά κτλ.

Τώρα πως θα είναι όλα έτοιμα(maps με jets/ένα σορό οχήματα κτλ) δεν ξέρω.

Δεν προσπαθώ να ρίξω το παιχνίδι, απλά σε σύγκριση με την Alpha μιλάω,

και απλά ελπίζω να μην βγει με παιδικές ασθένειες και μας πλακώσουν στα patches πάλι όπως με το BC2.

Τα τελευταία χρόνια έχω παρατηρήσει πως τα περισσότερα games βγαίνουν πλέον με bugs τα οποία διορθώνονται μελλοντικά,

δεν έχω παρατηρήσει παιχνίδι που να είναι ολοκληρωμένο και απροβλημάτιστο. Βέβαια από μία άποψη είναι λογικό καθώς τα games

μεγαλώνουν σε περιεχόμενο και χρησιμοποιούν νεότερες τεχνολογίες.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Κι όχι μόνο στα games. Γενικά το να προγραμματίσεις κάτι σε τόσο ανοικτό κύκλο (χιλιάδες configurations/browsers) δεν είναι εύκολο. Εγώ ανεβάζω site και για ένα μήνα είναι σε "καραντίνα". ΟΣΟ debug κι αν κάνεις, κάποιος 3ος ή κάποιος άσχετος με το αντικείμενο που θα πάει ψάχνοντας, θα κάνει κάτι που δεν έχεις υπολογίσει.

Link to comment
Share on other sites

Τα Dog Tags κλπ, περί τίνος πρόκειται; Το παρήγγειλα απ΄το Πλαίσιο κι εγώ. Το μόνο που με έκαιγε είναι το Map Pack το οποίο μου είπαν θα το πάρω φυσικά αλλά καμία συγκεκριμένη πληροφορία... Τι, πως κλπ. Αλλά ούτε η EA προφανώς δε ξέρει ακόμη το πως. Το «πότε» εντάξει, όταν θα είναι έτοιμο.

To Physical warfare, συμπεριλαμβάνεται; Ούτε γι΄αυτό τίποτε πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

Το Map Pack, "Back to Karkand", θα το πάρουμε όταν κυκλοφορήσει, πιθανότατα μέσω κάποιου κουπονιού ή κωδικού που θα έχουν μέσα οι προπαραγγελίες.

Τώρα, το Physical warefare δεν θα το πάρεις, αν πάρεις το DogTag. Και τα δύο είναι DLC και επιλέγεις ποιό θα παραλάβεις βάσει του καταστήματος που θα το αγοράσεις. Δυστυχώς στην Ελλάδα νομίζω φέρνουν μόνο το dogtag dlc.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην σκάτε ρε παιδιά, τα 3-4 unlocks του Physical Warfare είναι Time Exclusive, μετά από λίγο θα τα τσιμπήσουμε κι εμείς ;)

Στο δια ταύτα δλδ, η ούσια είναι το DLC του Karkhand, τώρα τα άλλα dogtags/skins κτλ είναι "κουβέντα να γίνεται" ένα πράμα

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω να τρώω μεγάλο άκυρο με το rig μου...και δεν παίζει να το αλλάξω σύντομα.

Πουλησε τον Ε8600 και βρες καποιο φτηνο τετραπυρινο μεταχειρισμενο και εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ τις πωλήσεις στο fοrum, αλλά τετραπύρηνο s775 της προκοπής δεν έχω δει εδώ και πολύ καιρό. Και με overclocking δεν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθώ. Άσε που δεν ξέρω σε ποιον θα πέσω και έχω το pc και για δουλειά...

Τεσπα, θα την παλέψω με τον Ε8600 όσο πάει...Βασικά μόνο στο bad company έχω δει να υστερεί - σε όλα τα άλλα με καλύπτει άνετα.

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία χρόνια έχω παρατηρήσει πως τα περισσότερα games βγαίνουν πλέον με bugs τα οποία διορθώνονται μελλοντικά,

δεν έχω παρατηρήσει παιχνίδι που να είναι ολοκληρωμένο και απροβλημάτιστο. Βέβαια από μία άποψη είναι λογικό καθώς τα games

μεγαλώνουν σε περιεχόμενο και χρησιμοποιούν νεότερες τεχνολογίες.

"Λογικό" όπως το λες κι εσύ ακριβώς.

Ξέρεις κάποιο πρόγραμμα χωρίς bugs;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.