Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Χελια, αυριο θελετε να στησουμε HC Conquest -για βραδακι λεω οχι ολη μερα- ετσι για χαβαλε?

-εχω σιγουρα ναι απο Papatsoni/Λαμπρο/propi και οχι απο τους υπολοιπους, αλλα τεσπα:p-

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει θεμα παιδες με το PB Screenshot.

Οσοι κομπλεξικοι με το μοριο τους εχουν μπει τελευταια, τα PB SCREENS τους ειναι πισσα μαυρα και ετσι ΔΕΝ μπορουνε ανεβουν στο GGCSTREAM για να γινουν global Ban ΑΜΕΣΑ.

The BAZO Union - 1000 Tickets - Hosted by TheLab.gr : Punkbuster Images

Μιλαω για τα σκρηνς που βρισκουμε εδω ε

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει θεμα παιδες με το PB Screenshot.

Οσοι κομπλεξικοι με το μοριο τους εχουν μπει τελευταια, τα PB SCREENS τους ειναι πισσα μαυρα και ετσι ΔΕΝ μπορουνε ανεβουν στο GGCSTREAM για να γινουν global Ban ΑΜΕΣΑ.

Όταν ένα PB screenshot είναι "πίσσα μαύρο" τότε είναι το ίδιο με το να βλέπεις το hack. Είναι λειτουργία του hack να μπλοκάρει με αυτόν τον τρόπο το PB screenshot. Εν ολίγοις, αν ΔΕΝ πάρεις φυσιολογικό screenshot, τότε ο τύπος κάτι φοράει.

Για το μαύρο screenshot ισχύει από εποχή 2142 και μπορείς να κάνεις κανονικά report.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τώρα μεταξύ κατεργαρέων ειλικρίνια, διατί να το κρύψωμεν άλλωστε :p

Σοβαρά τώρα, μαύρο pbss = hack/aimbot κτλ. Στο youtube για το 2142 είχε κάποια hacks που φαινότανε η επιλογή. Τώρα με τα bc2/bf3 μπορεί να φταίνε και firewalls, bugs κτλ.

Αν δεν βγει BR το παίζεις κορώνα-γράμματα (σαν το TwoFace στο Batman ενα πράμα).

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5325]Zenor[/MENTION], δε σε βλέπω αρκετά μέσα τελευταία κι έχεις μείνει πίσω σε hs distance :p

Εχθές, Antena (πίσω, στα στηρίγματα) => Russian base, 1159.6μ. Σε πέρασα :p

Άντε, μπες να παίξεις να περάσεις στα 4ψήφια ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολλες ωρες εχω να σπαμαρω εδω.

Ο φφφφφανταστικος GruntGR προτεινε το εξης maplist για σημερα:

wake island - metro - tehran highway - noshar canals - strike at karkand - caspian border - kharg island - grand bazzar

Το φορτωνω τωρα!

-μαλλον αντι για teheran θα μπει seine-

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Πολλες ωρες εχω να σπαμαρω εδω.

Ο φφφφφανταστικος GruntGR προτινε το εξης maplist για σημερα:

wake island - metro - tehran highway - noshar canals - strike at karkand - caspian border - kharg island - grand bazzar

Το φορτωνω τωρα!

-μαλλον αντι για teheran θα μπει seine-

Σωστο τον βρισκω τον Mr Left4dead :hehe:

Αλλά σωστη και η σκατζα της tehran με seine :)

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΕΟ PATCH ΣΤΟ BF3?!

Μιλάμε εδώ και 3 μέρες δεν μπορώ να παίξω σε normal server, πάνω που πάει να τελειώσει το ματσάκι, σκάει κάποιος κάγκουρας με mass murder hack και το ξεσκίζει το παιχνίδι.

μιλάμε 20-30 συνεχόμενα ματσάκια καταστράφηκαν έτσι. μιλάμε είναι άπειροι!

Link to comment
Share on other sites

Χμ! Μην περιμένεις να γραφτεί κώδικας από την Dice για την αντιμετωπιση των hacks. Το φαινόμενο είναι καθαρά θέμα πολιτικής των εταιριών καθώς και οι hackers-noobs-δεν εχω άλλα ενδιαφέροντα στη ζωή μου από το να χαλάσω το game του κοσμάκη-κομπλεξ παντώς τύπου έχουν λεφτά και πληρώνουν. [MENTION=10229]dunkel_Stern[/MENTION] Όπως ανέφερες είναι άπειροι και το πιθανότερο οι περισσότεροι να το έχουν αγοράσει κιόλας. Γτ να χάσει η ΕΑ/DICE σοβαρή μερίδα fans. Εγώ προσωπικα αν έβγαζα λεφτά από τους cheater-hackers στο game μου δεν θα ήθελα να τους δω σε κάποιο άλλο (βλ COD)

Βγάλανε ένα punkbuster για μόστρα, σαν το vac της valve, ίσα ίσα για να έχουν να λένε. Γι'υτο στο καινούργιο server μας (:dance3:) ανοιχτά μάτια και το τευτέρι δίπλα. :p

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να γραφτεί κώδικας για να προστατεύει το παιχνίδι, αλλά εκτός των όσων ανέφερε ο [MENTION=3942]Grisos[/MENTION], είναι αρκετά δύσκολος και πολύπλοκος. Γενικά, ότι τρέχει client side, είναι πολύ δύσκολο να ελεγχθεί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.