Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Στη metro τις προάλλες κάνω spawn μεσα στο αρχικό κτίριο απέναντι απο το Α κρυμμένος στις γλάστρες μπροστά στην είσοδο και με πετυχαίνει "τύπακι" απο το κτίριο πάνω από το cafe ......headshot με DAO-12

Παράλογο είσαι εδώ:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες και εγω στα Shotgun εχω εξωφρενικα καλο Accuracy(70%+) σε συγκριση με τα αυτοματα(~15-20%)/round ε.Γιατι γενικα με τους πειραματισμους με τα φυσιγγια τα μαμησα και αυτα.

Ο λογος απλος.

Δεν βαραω απο του δγιαολου το φουτσο ΜΠΑΣ και τον πετυχω αφου ξερω οτι θα του γαργαλισει τα @@ το Buckshot που συνηθως παιζω.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενας κανα φιλαρακι στο Αμερικα να τσιμπησει κανα Dr.Pepper?:p

Έχω μερικά Dr.Peppas, σου κάνουνε ? :p

Θα μπεί κανείς το βράδυ bazo ? Να ξέρω να καθαρίσω τον sandy και καμμιά γραφικών αν είναι από τις βαζελίνες για να παίξω :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικά Dr.Peppas, σου κάνουνε ? :p

Θα μπεί κανείς το βράδυ bazo ? Να ξέρω να καθαρίσω τον sandy και καμμιά γραφικών αν είναι από τις βαζελίνες για να παίξω :D

Αλοιψου ο ιδιος βαζελινες και ΜΠΕΣ.

Θα σε περιμενω, εγω να παιξω.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

άμα δεις τα στατιστικά του εχει ενα ποσοστο παραπλήσιο σε αυτό που λες στο παρακάτω όπλο

δεν ξέρω βέβαια να είχε αυτό το όπλο στο εν λόγω round!

Παιδες και εγω στα Shotgun εχω εξωφρενικα καλο Accuracy(70%+) σε συγκριση με τα αυτοματα(~15-20%)/round ε.Γιατι γενικα με τους πειραματισμους με τα φυσιγγια τα μαμησα και αυτα.

Ο λογος απλος.

Δεν βαραω απο του δγιαολου το φουτσο ΜΠΑΣ και τον πετυχω αφου ξερω οτι θα του γαργαλισει τα @@ το Buckshot που συνηθως παιζω.

Ναι, δε διαφωνώ, εντύπωση μου έκανε :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δε διαφωνώ, εντύπωση μου έκανε :)

Προχθες εμαθα οτι ενας παλιος γνωστος μου απο τοτε που δουλευα αρχαιολογια εχει παρει μια 870 για....κυνηγι!

Εκει θα τσεκαρω accuracy!:p

Bρωμοκορακια here I come!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.