Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[MENTION=4594]Strategos[/MENTION] o moruda 99% κλέβει για εμένα. Ας απαντήσουν κι οι άλλοι, αλλά ενώ τα στατιστικά του δε λένε κάτι σπουδαίο, όσον αφορά το k/d, w/l, κλπ, αν προσέξετε, ενώ παίζει με όλα τα kits, έχει >800 headshots ενώ σύνολο kills έχει ~1800. Δηλαδή περίπου τα μισά kills είναι από hs!!!

Τώρα που παίζαμε στον HEAT γενικά έκανε διάφορα και για αυτό το έψαξα. Πχ, είμαι εγώ όρθιος, ο Str4t3g0s ξάπλα, μπαίνει μέσα στο τούνελ, και με 2 σφαίρες μας σκοτώνει και τους δύο... Σε άλλη φάση, είμαι στην έξοδο του τούνελ, βγαίνει έρποντας, τον βαράω από πάνω στο κεφάλι ενώ είμαι στο πλάι του και ξαφνικά πεθαίνω (με 100% health πριν)...

Τον έκανα report, ας κάνουν ότι θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

@Strategos o moruda 99% κλέβει για εμένα. Ας απαντήσουν κι οι άλλοι, αλλά ενώ τα στατιστικά του δε λένε κάτι σπουδαίο, όσον αφορά το k/d, w/l, κλπ, αν προσέξετε, ενώ παίζει με όλα τα kits, έχει >800 headshots ενώ σύνολο kills έχει ~1800. Δηλαδή περίπου τα μισά kills είναι από hs!!!

Τώρα που παίζαμε στον HEAT γενικά έκανε διάφορα και για αυτό το έψαξα. Πχ, είμαι εγώ όρθιος, ο Str4t3g0s ξάπλα, μπαίνει μέσα στο τούνελ, και με 2 σφαίρες μας σκοτώνει και τους δύο... Σε άλλη φάση, είμαι στην έξοδο του τούνελ, βγαίνει έρποντας, τον βαράω από πάνω στο κεφάλι ενώ είμαι στο πλάι του και ξαφνικά πεθαίνω (με 100% health πριν)...

Τον έκανα report, ας κάνουν ότι θέλουν.

Με τι οπλο το εκανε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ περιπτωση να κλεβουν με καποιο τροπο ορισμενοι στο on line? το λεω γιατι μερικες φορες συμβαινουν τραγικα πραγματα.. σκαει ενας τυπος με λιγα λevel και εριχνε με μιας ολους κατω απο μια σφαιρα στον καθενα λες και εκανε περιπατο..στην πιστα εμενα και του κολητου μας εκανε εντυπωση για αυτο το ρωταω...

Link to comment
Share on other sites

Ε υπάρχει!! Πάντα υπήρχε και δεν αξίζει να κολλάτε γτ δεν θα αλλάξει κάτι. Κόβεις ένα κεφάλι βγαίνουν 10. Έχει καταντήσει how to cheat... η κατάσταση. Απλά κάντε το παιχνίδι σας και μόλις σκάστε στο τσιτερι μαχαιράκι θα είναι διπλή η χαρά. :T:

Link to comment
Share on other sites

Απλά κάντε το παιχνίδι σας και μόλις σκάστε στο τσιτερι μαχαιράκι θα είναι διπλή η χαρά.

Ναι ρε συ, απλά είναι σπαστικό να θέλεις να περάσεις καλά με την παρέα σου και να καταλήγεις να κυνηγάς έναν ηλίθιο κομπλεξικό να τον μαχαιρώσεις

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] Κοίτα ξεκίνησα όπως και οι περισσότεροι από Counter Strike 1.1. Γινόταν χαμός. Από τότε ξεκίνησε το πανηγύρι. Ξέρεις τι έχει αλλάξει μέχρι σήμερα; Απολύτως τπτ. Έχει καταντήσει και αντικείμενο θαυμασμού για τους απανταχού νουμπάδες που επειδή δεν ξέρουν που παν τα τέσσερα και η λέξη skill ανήκει μόνο σε λεξικό βάζουν ένα aimbot και το παίζουν θεοι (rage -> :angry:) Καταλαβαίνω τι λες, εξάλλου πανω κάτω μαζί παίζουμε. Αλλά επειδή όπως είπα δεν αλλάζει κάτι όσα report και να κάνεις αλλάζεις server ή ακόμα καλύτερα πας BAZO (να δω πότε θα τον γεμίσουμε).

Link to comment
Share on other sites

αν είναι δυνατόν μέσα στην έρημο το καταμεσήμερο να σε στραβώνει ο φακός :wall::wall:

ΔΕΝ υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από τον φακό και τα lazer...!!!

Ειδικά όταν τα χρησιμοποιούν όλοι, δεν μπορείς να δεις τίποτα, είτε από τους δικούς σου, είτε από των άλλων...

Μόνο μια φορά είχα πέσει σε server που δεν χρησιμοποιούσε κανείς φακούς...

Ή θα πρέπει να τους βγάλουν τελείως ή όταν είναι μέρα να μην σε τυφλώνουν... Ακόμα και 20.000.000 κεριά να ήταν ο φακός δεν θα τύφλωνε έτσι μεσημεριάτικα στην έρημο...

Επίσης, σπαστικό είναι ότι τα τανκς απλά δεν διαλύονται..!! Χρειάζονται να φάνε ένα σωρό rpg για να τα κάνεις απλά disable... μόνο οι νάρκες είναι αποτελεσματικές, που κάνουν αμέσως disable το tank και μετά με ένα rpg το αποτελειώνεις πριν προλάβει να κάνει κιχ ο άλλος... αλλά με τις νάρκες δεν μπορείς να κάνεις repair...

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι με το ίδιο όπλο, άλλες φορές πέφτουν σαν μύγες και άλλες όσο και να βαράς δεν νιώθουν τίποτα... σε hc server πάντα... :getlost: Δεν ξέρω τι γίνεται...

Τα αντιαεροπορικά άρματα είναι όλα τα λεφτά btw... κατεβάζουν ελικόπτερα και αεροπλάνα για πλάκα...

Τα stinger αργούν πολύ να "κλειδώσουν" τον στόχο απ' ότι στην πραγματικότητα...

Ακόμα δεν έχω καταλάβει ποια είναι τα "καλά" όπλα ανά ειδικότητα, κανένα hint ή link κάποιος έχει...?

Πολύυυυυ σπαστικό που το specialization στα όπλα δεν αλλάζει στο πρώτο μενού που επιλέγεις την ειδικότητα που θα κάνεις spawn και ενώ μαίνεται η μάχη και γίνεται χαμός, για να αλλάξεις κάτι στα γρήγορα πρέπει να μπεις σε ένα σωρό μενού και μπέρδεμα γενικότερο...

Σπαστικό ότι για να αλλάξεις server πρέπει να κλείσεις το παιχνίδι και να ξαναπεις πάλι... wtf...

Στο battlelog τα 9/10 που έχει είναι άχρηστα...!!! Αν ήθελα facebook θα είχα facebook, δεν θέλω ένα facebook στο bf3... χέστηκα, αν ο άλλος έχει status και πως ξύπνησε το πρωϊ, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...!!! Δεν θέλω να το βλέπω μπροστά μου, δεν με ενδιαφέρει τι έγραψε, τι έκανε, δεν με ενδιαφέρουν τα community updates, τα css και οποιαδήποτε άλλη περιττή πληροφορία...!!! Δεν είναι social networking το bf3 είναι μπαίνω και λιώνω, πως να το κάνουμε...

Για ποιο λόγο να πρέπει να μαζευτούν 4 παίχτες να ξεκινήσει το παιχνίδι... είναι ηλίθιοι οι άνθρωποι...? Τι φοβούνται, το stats padding...? Έτσι δεν πρόκειται να γεμίσουν ποτέ οι servers... αν έχει 2 άτομα ποιος θα μπει να παίξει...? Θέλουμε πχ να βάλουμε "μαγιά" στον server συνδεόμαστε 2-3 και δεν μπαίνει κόσμος... αν είναι 6+ τότε μπαίνουν... Άλλη βλακεία και αυτή...

Πάντως τα γραφικά ακόμα και στο medium με όλα τα καλούδια κλειστά, τα σπάνε... και ειδικά με το eyefinity είναι όλα τα λεφτά... ευτυχώς...

Δεν θυμάμαι γιατί άλλο θέλω να γκρινιάξω, αλλά χθες που έπαιξα λίγο, είδα ένα σωρό στραβά... ελπίζω να τα φτιάξουν...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4594]Strategos[/MENTION] o moruda 99% κλέβει για εμένα. Ας απαντήσουν κι οι άλλοι, αλλά ενώ τα στατιστικά του δε λένε κάτι σπουδαίο, όσον αφορά το k/d, w/l, κλπ, αν προσέξετε, ενώ παίζει με όλα τα kits, έχει >800 headshots ενώ σύνολο kills έχει ~1800. Δηλαδή περίπου τα μισά kills είναι από hs!!!

Τώρα που παίζαμε στον HEAT γενικά έκανε διάφορα και για αυτό το έψαξα. Πχ, είμαι εγώ όρθιος, ο Str4t3g0s ξάπλα, μπαίνει μέσα στο τούνελ, και με 2 σφαίρες μας σκοτώνει και τους δύο... Σε άλλη φάση, είμαι στην έξοδο του τούνελ, βγαίνει έρποντας, τον βαράω από πάνω στο κεφάλι ενώ είμαι στο πλάι του και ξαφνικά πεθαίνω (με 100% health πριν)...

Τον έκανα report, ας κάνουν ότι θέλουν.

Εγώ που στα 3500 kills έχω 800 headshot πρέπει να είμαι πολύ noobas έ;

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ το λάθος να δω την αναλογία kill/hs μου...

Απλά δεν παίζει να είναι legit ο τύπος ...

εκτός και αν είμαστε τόσο για τον γουτσο στο σημάδι :p

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.