Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Είσαι κακεντρεχής... ΚΑΝΕΙΣ δεν κλέβει...

(και αυτοί είναι μόνο οι "πρώτοι"...)

Καλά, το δικό μου kill streak έγινε όταν μαζί με τον shooterakis λυώσαμε και τα τσιμέντα με το ελικόπτερο! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν ανεχονται το ελεεινο lag στα >60fps υπαρχει λυση, εκτος απο vsync off ( vsync και triple buffering ειναι οτι χειροτερο αμα εχεις fps drops -> LCDs images delayed compared to CRTs ? Yes ! (page 4: 3 cases and conclusion) - BeHardware ) πρεπει να πανε και το renderaheadlimit στο 1 απτην κονσολα ( BF3 Mouse delay ) , το max frames to render ahead στο nvidia control panel εππηρεαζει ΜΟΝΟ τα παιχνιδια σε dx9.

Καλά, το δικό μου kill streak έγινε όταν μαζί με τον shooterakis λυώσαμε και τα τσιμέντα με το ελικόπτερο! :dance3:

15.000 πολυβολητες ελικοπτερων σε ολο το battlelog συνιστουν shooterakis, ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ !!

Battlelog / Sign in

:D

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν ανεχονται το ελεεινο lag στα >60fps υπαρχει λυση, εκτος απο vsync off ( vsync και triple buffering ειναι οτι χειροτερο αμα εχεις fps drops -> LCDs images delayed compared to CRTs ? Yes ! (page 4: 3 cases and conclusion) - BeHardware ) πρεπει να πανε και το renderaheadlimit στο 1 απτην κονσολα ( BF3 Mouse delay ) , το max frames to render ahead στο nvidia control panel εππηρεαζει ΜΟΝΟ τα παιχνιδια σε dx9.

15.000 πολυβολητες ελικοπτερων σε ολο το battlelog συνιστουν shooterakis, ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ !!

Battlelog / Sign in

:D

Skilled gunners needed..:triniti:

Μερικα ωραια βιντεο

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=SCDD4mHL-Vc&list=FLoB2s02eqbMbTgHskB666fQ&index=1&feature=plpp_video]Battlefield 3 Heli - AH-1Z Viper Epic Chopper Gunner Gameplay! - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=g3qxIZvtWjE&feature=BFa&list=FLoB2s02eqbMbTgHskB666fQ&lf=plpp_video]Battlefield 3 Gameplay // Helicopter PWNAGE - YouTube[/ame]

Δες την θερμικη Grunt!:dance3:

edit.και ενα με tv missile[ame]http://www.youtube.com/watch?v=6Rhp448DqNQ[/ame]

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

RPG owns στην Μέτρο...

όπως είπε και φίλος.. "Είναι σαν το ψάρεμα με δυναμίτη, κάτι θα πέσει, και αν πέσει και σε κοπάδι..." :p

κάποια οχήματα είναι πιο αργά κι από παγωτατζίδικα:wall:.

[MENTION=172]papatsonis[/MENTION]

+1 για την ατάκα, -1220 γιατί δεν μου αρέσει το Pray 'n' Spray, ιδιαίτερα αν λέμε για RPG/40nm/frags

[MENTION=9809]juno12[/MENTION]

Το Amtrac μαμεί ρε, αντέχει όσο ένα Lada Niva, και στρίβει και πιο γρήγορα, τι άλλο θες :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] ε μα πριν λίγο στην metro, απηύδησα, να μην μπορούμε να τους πιέσουμε με τίποτα, είχα βαρεθεί να ..κάνω respawn(σαν assault)...:p από τα rpg/smaw... ε, μπήκαμε όλο το squad engineers.. και... "fixed".... :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=324]...είχα βαρεθεί να ..κάνω respawn(σαν assault)...

Το καλύτερό μου σερί το έχω κάνει στη Metro με 40mm και όχι μόνο αυτό, τους είχαμε πάρει φαλάγγι όλες τις σημαίες ;) Αν έχανα, θα ήταν γιατί έμενα από πυρομαχικά και κανείς δεν έδινε ammo kit (κοστίζουν φαίνεται...)

btw, σε όποιον αρέσει το A-10 Thunderbold, ας παίξει Rush στην Caspian!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω.. αλλα εχω την αισθηση οτι η ερωτηση μου κολλαει εδω... :p

ποια ειναι η φθηνοτερη αλλα αρκετα καλη καρτα γραφικων για να παιξει το battlefield 3?

η φτηνότερη είναι η 6850, 135 ευρώ, θα το παίξει μια χαρά αρκεί να βάλεις κάποια πραγματα στο medium.

Αμέσως μετά 6870 kai 560 η απλή. Νομίζω η 6870 θα είναι αρκετά καλύτερη (10%) και΄είναι στα ίδια ακριβώς χρήματα 170.

Αν τα 135 είναι πολλά τότε 6770 στα 100, αλλά θα ζορίζεται...

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.