Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Έχει αρκετά προβληματάκια και προβλήματα.

Βεβαίως ακόμα κι έτσι το προτιμώ από το CoD:MW2 και το 3.

Απαράδεκτο αυτά με τα bugs, και ακόμα έχουνε από ότι είδα εχθές και το hitbox reg. θέμα, ιδιαίτερα σε φάσεις που παίρνεις cover από ένα container ή βράχο.

Κάποια maps ή έστω τμήματα αυτών δε, είναι εντελώς απαράδεκτα "στημένα" και δημιουργούνε τραγικό gameplay issue.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως επαιξα ελαχιστα TDM ~ 10 λεπτο και πραγματικα ειναι τρελη μουφα.

Το περιμενα ΠΟΛΥ καλυτερο αυτο το mode.

Οποτε καλη η κινηση του [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] να παει σε Conquest32.

Αυτο που λες με τα maps το ειδα και γω.

Υπαρχουν σημεια που αμα σε καθηλωσουν απλα θα τρως ξυλο για παντα.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και επαυξάνω και εγω για το TDM.

Είπα να βγάλω μερικά videos για το youtube χθές, και μιας και δεν είμαι των οχημάτων και των "mind" modes ( conquest, rush ), είπα ας παίξουμε το κλασικό και αγαπημένο μας TDM.

ΑΙΣΧΡΟ.

Ευτυχώς το Conquest έχει αρχίσει και μου αρέσει, παρότι έρχεται κόντρα στην λογική μου και την μηδενική μου ανοχή στο camping & gay pron(e) που συναντάται εκεί πολύ συχνά :p

Την φάση μου την κάνω με τα rush, διασκεδάζω, stats whore δεν είμαι, οπότε στα @@ μου το τραγικό k/d ratio κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Γενικα παιδες επαιξα ουτε ωρα και βρηκα απειρα "μικροπροβληματακια" που δεν ανεφερε κανεις εδω.

Γιατι ομως?

Μονο τον Αρχαγγελος βλεπω και γραφει πχ για τα μαχαιρια -τα freezes/log out/crashes δεν εμπιπτουν στην παραπανω κατηγορια-Ειναι χοντροπροβληματαρες-:p

Γιατί; γιατί τώρα είναι το final release και όχι beta για να κάνουμε report και να φτιάξουν τα προβλήματα.

Βέβαια τα περισσότερα προβλήματα είναι server side απ'ότι φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί; γιατί τώρα είναι το final release και όχι beta για να κάνουμε report και να φτιάξουν τα προβλήματα.

Βέβαια τα περισσότερα προβλήματα είναι server side απ'ότι φαίνεται.

Παντα δινουμε feedback στα φορα της ΕΑ για θεματα που μας απασχολουν.

Πως ας πουμε εκραζαν τοτε παλια στο τεξας για το Μ60 που θεριζε εσπαιρνε και εδερνε μαζι?

Το R7 περαστηκε σε ΟΛΟΥΣ τους server?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν έχω καταφέρει να δω καθόλου τις Kharg Island & Noshahr Canals. Μπαίνω Bazo συνήθως και όποτε έχει τύχει να έρθει η σειρά τους, είναι ώρα να κλείσω, εκτός από μία που με πέταξε έξω όταν φόρτωνε την πίστα :wall:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι δεν το παιρνες απο το Πλαισιο/multirama/patafritas!?

Ιδια € και θα το χες μια βδομαδα τωρα.

Είχε το Π την Limited edition+Karkand στα 35€:wall:

Απογοητεύθηκα πάντως, τρίχες Limited ήταν, σε πλαστικό κουτάκι :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Παντα δινουμε feedback στα φορα της ΕΑ για θεματα που μας απασχολουν.

Πως ας πουμε εκραζαν τοτε παλια στο τεξας για το Μ60 που θεριζε εσπαιρνε και εδερνε μαζι?

Το R7 περαστηκε σε ΟΛΟΥΣ τους server?

Για balance και διάφορα τέτοια σίγουρα, αλλά το να κρασάρει το παιχνίδι και να μην υπάρχει πουθενά λύση ή αναφορά στο πρόβλημα είναι λίγο άκυρο.

Δηλαδή όταν το έπαιζαν στην DICE δεν είδαν τέτοια προβλήματα;

Τέλος πάντων θα λυθούν αυτά... το θέμα είναι να δούμε πόσο γρήγορα και αποτελεσματικά διορθώνουν τα λάθη τους/αυτά που προκύπτουν.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχει μέσα στο παιχνίδι τέτοια στοιχεία... Στο BC2, έβλεπες τις διαφορές ανάμεσα στα όπλα. Εδώ, το παίρνεις επειδή απλά είναι upgrade, ξεκωλώνεσαι να του βάλεις όλα τα καλούδια απάνω για να διαπιστώσεις ότι το προηγούμενο ήταν πιό βολικό για το δικό σου στυλ παιχνιδιού...

Link to comment
Share on other sites

Battlefield 3 Dog Tag Item Giveaway

3800 keys available :dance3:

dogtag.jpg

Πηρα και εγω ενα

Μα μονο αυτο το Dog Tag εχουν?? τα δοντια μονο ?

Βρηκα και εδω οτι δινουν 4 διαφορετικα dog tags

http://www.drpepper.com/promotions/ea/

Έγινε επεξεργασία από michalos
Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα δυο μερες με το CF off @ ~40fps νερο και smooth.

Εχθές πέρασα τους νεους 11.10 και έβαλα CF on, vsync off, με τα διπλάσια fps το παιχνίδι δίνει μια άσχημη αίσθηση οτι δεν ειναι smooth με σπασίματα κλπ...

Αναρωτιέμαι... το CF μονο για τα νούμερα ειναι?? στην ουσία δεν εχει να προσφέρει κατι ουσιαστικό??

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα δυο μερες με το CF off @ ~40fps νερο και smooth.

Εχθές πέρασα τους νεους 11.10 και έβαλα CF on, vsync off, με τα διπλάσια fps το παιχνίδι δίνει μια άσχημη αίσθηση οτι δεν ειναι smooth με σπασίματα κλπ...

Αναρωτιέμαι... το CF μονο για τα νούμερα ειναι?? στην ουσία δεν εχει να προσφέρει κατι ουσιαστικό??

Για πες και τα settings που παιζεις γιατι ετσι οπως εχω το eyefinity τωρα 2700x1600 ειμαστε κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Για πες και τα settings που παιζεις γιατι ετσι οπως εχω το eyefinity τωρα 2700x1600 ειμαστε κοντα.

Απο την ημέρα που το έβαλα δεν έχω παίξει με τα settings, τα αφίσα στο Auto με μόνη διαφορά ΑΑ post Medium αντί για Hight του auto.

Δες τα στο ss.

bf32011-10-2501-52-59-98.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χθες ειχα ενα freeze,κατα τα αλλα πρωτος μπαινω στο σερβερ ουτε crash/disconnect ουτε τιποτα.

Face%2BProblem.png

Σε μερικα maps παει "αερα" - conquest Op.Metro (πανω απο 100)

σε αλλα απλα "βουταει" ~ 30 βλεπε Caspian/Forest base.

Εγω παντως με ΑΥΤΑ τα γραφικα ειμαι ικανοποιημενος απο την αποδοση του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.