Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

γιατι υπαρχει αυτη η αβεβαιοτητα για το ποτε θα το παραλαβουμε δεν το χω καταλαβει...πριν λιγο μιλησα με ενα μαγαζι που παιρνω τα παιχνιδια και μου λεει.. ''δεν ξερω τελικα αν θα μας το φερουν αυριο αλλιως τη δευτερα'' πια δευτερα γ@μτ τη δευτερα πρωι πρωι...αρεεε κατι μουτζες που θελω και γω επρεπε να το κατεβασω.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=334]knight_77[/MENTION]

:o Χαχα απλά το έτρεξα λίγο το βιντεάκι γτ ημουν ανυπόμονος να δω αν είναι τλκ μεταλλικό το κουτάκι, και έτσι είδα μόνο την στιγμή που τα εβγαζε και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ εξηγει πολλα για τον ηχο

Το χα δει αυτό, αλλά δεν συμφωνώ καθόλου μαζί του. Έπαιζα αρκετές ώρες το BC2 και δεν με κούρασε ποτέ ο ήχος του. Το πιο σημαντικό για μένα βέβαια είναι να καταλαβαίνω τι γίνεται γύρω μου και με κλειστά μάτια. Αν το κατάφεραν αυτό στην τελική έκδοση, είμαι οκ, αλλά στην beta ο ήχος ήταν τραγικότατος...

Link to comment
Share on other sites

Το χα δει αυτό, αλλά δεν συμφωνώ καθόλου μαζί του. Έπαιζα αρκετές ώρες το BC2 και δεν με κούρασε ποτέ ο ήχος του. Το πιο σημαντικό για μένα βέβαια είναι να καταλαβαίνω τι γίνεται γύρω μου και με κλειστά μάτια. Αν το κατάφεραν αυτό στην τελική έκδοση, είμαι οκ, αλλά στην beta ο ήχος ήταν τραγικότατος...

Δεν αλλαξαν πολλα απο τη BETA.

Δεν ηθελαν να κανουν τον ηχο τοσο massive οσο το BC2.

Δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε που είναι ο ήχος του CS:S που καταλάβαινες που ήταν ο άλλος και μετά σου λέγανε για wallhack :p

Στην beta προσωπικά μου φαινόταν ανάποδος ο ήχος... το ελικόπτερο ήταν μπροστά και το άκουγες από πίσω.

Βέβαια με την επιλογή stereo έφτιαχνε αλλά και πάλι δεν ήταν σαν του bc2.

Link to comment
Share on other sites

gousias1979 το αγορεσες τελικά ε?:p

χαχαχ κοντα ειμαι.εχω βρει αγοραστη για το ντιβιντι ,ετσι και δεν το παρω αυριο στα χερια μου θα το κατεβασω.σιγα μην περιμενω μεχρι τη δευτερα...(μεταξυ μας μιλησα με τις αποθηκες οντεον,σημερα το απογευμα περιμενουν για playstation και απο αυριο λενε για pc..μυστηριο αλλα αυτο μου ειπε)Το σκ δε θα το χαραμισω με γυναικακια και βλακειες εχουμε πολεμο πιου πιου και ξανα πιου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.