Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Παλικαρια,εγω ξεχασα τον κωδικο μου στο origin,καθως και του εμειλ.Καλοπιωτη.Προσπαθησα να ανακτησω τον κωδικο του email,τους εστειλα τον παλιο κωδικο και τιποτα.Τι μπορω να κανω;Και ηθελα να ξαναρχισω b3 :hm:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικο νημα http://www.thelab.gr/1063439107-post13085.html

@Koyrsaros

Υπαρχει περιπτωση να εχουμε θεμα με το esl wire? η με καποιο αλλο anti-cheat προγραμμα ?

Ξερεις καποιον 100% να το εχει κανει και να παιζει στο esl κανονικα ?

Καλημέρα...."να παίζει esl.." Χμ.. Κοίταξα λιγάκι αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό αλλά και πάλι,

δεν νομίζω να υπάρχει κανένα πρόβλημα με το να μην είσαι αναγκασμένος να τρέχεις ταυτόχρονα το Origin.

Εκανα ενα σχετικό γκουγκλάρισμα και δεν είδα κάτι αρνητικό. Ισα-ισα το προτείνουν και από guru3d κλπ..

Προς γνωση και συμμορφωση οσοι παιζεται στο ESL Versus η σε καποιο Ladder.

27/02/13 15:05

Hello Proteas,

you are not allowed to modify any game files, it will result in a ban.

Best regards,

Chackiwinja, ESL Admin Team

Ξερω οτι πειραζοντας το Origin δεν πειραζουμε αρχεια του παιχνιδιου αλλα ποτε δεν ξερεις...

και αν εχουμε τετοια απαντηση οσοι παιζεται στο esl σκεφτητε το διπλα πριν το κανετε.

Link to comment
Share on other sites

Στην τελικη ρε παιδια σιγα τα αυγα με το origin...

δεν γλυτωνεις και τιποτα ιδιαιτερο.

Ουτε τιποτα τρελους πορους καταναλωνει, απενεργοποιεις και τα cloud κλπ και ειναι οκ.

Ετσι και αλλιως οταν ειναι κατω και που θα μπαινεις εσυ να παιξεις δεν θα βρισκεις κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια,εγω ξεχασα τον κωδικο μου στο origin,καθως και του εμειλ.Καλοπιωτη.Προσπαθησα να ανακτησω τον κωδικο του email,τους εστειλα τον παλιο κωδικο και τιποτα.Τι μπορω να κανω;Και ηθελα να ξαναρχισω b3 :hm:

αν εχεις firefox ή chrome ειναι πολυ πιθανον να εχεις αποθηκευμενο το nickname και το password του battlelog

μπες λοιπον (για chrome) στο settings => advanced => passwords and forms => manage saved passwords, βρες το battlelog και επελεξε "show"

αν δεν εχεις αποθηκευενο το pass ή δεν εχεις ενα utility/plugin τυπου LastPass και εισαι τυπος που ξεχναει τους κωδικους του, τοτε γεια σας :hi:

:p

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ οσοι ωρα περιμενουμε τον @ManolisX να βρει τον χαμενο κωδικο

στο Titty Twister Tarantino και Clooney παρατησαν οπλα και παλασκες και :whistle2:

η συνεχεια επι οθονης....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PkaveikyikE]Salma Hayek / From Dusk till Dawn (HD720). - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Road to End Game: How to earn all 16 dog tags (and more) in our fifth expansion pack

Here’s the full release schedule for Battlefield 3: End Game:

PS3 Premium members: March 5th

X360 and PC Premium members: March 12th

PS3 players: March 19th

X360 and PC players: March 26th

10. M1911 S-TAC Dog Tag

Obtain M1911 S-TAC service star 1

11. M1911 S-TAC Master Dog Tag

Obtain M1911 S-TAC service star 5

Καιρός ήταν

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν παιζει.Παω στο hotmail να κανω ανακτηση κωδικου,και καπου λεει βαλτε παλαιοτερους κωδικους,βαζω τον παλιο,και μετα μου στελνουν στο gmail μου οτι δεν μπορεσαν να πιστωποιησουμε οτι ειστε εσεις.Θα αυτοκτονησω με γυροπιτες :wassat:

Με το κλειδακι του battlefield δεν μπορω να κανω κατι;

Link to comment
Share on other sites

παιδια,τωρα τελευταια μου εχει χαλασει τελειως το minimap.φαινεται η πιστα στο κεντρο της οθονης του,με αποτελεσμα να ειναι πολυ μικρη και με τα σημαδια απο τις σημαιες κτλ δεν φαινεται τιποτα.

μηπως ξερετε πως θα το κανω να φαινεται οπως στα βιντεακια που βλεπουμε,levelcap,mongol ...

απο bf settings editor το εχω στα 1024,δοκιμασα και στα 768 αλλα μια απο τα ιδια.

καποια χαζομαρα εχω κανει και δεν μπορω να τη βρω:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.