Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

εχθες ημανε με λυκο στο μπαζο απο μια μεχρι τρεις και εβλεπα αρκετους να προσπαθουν να μπουν (εβγανε γουελκομ καργα αλλα μετα εγραφε οτι τους μπαναρε γιατι κατι τους ελειπε) κατι τετοιο πρεπει να παθε και ο meloz τον ειδα και αυτονα να προσπαθει καμια 10αρια φορες.

Link to comment
Share on other sites

εχθες ημανε με λυκο στο μπαζο απο μια μεχρι τρεις και εβλεπα αρκετους να προσπαθουν να μπουν (εβγανε γουελκομ καργα αλλα μετα εγραφε οτι τους μπαναρε γιατι κατι τους ελειπε) κατι τετοιο πρεπει να παθε και ο meloz τον ειδα και αυτονα να προσπαθει καμια 10αρια φορες.

Και σημερα παλι τα ιδια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν θεμα με το punkbuster αλλαξτε σε ενα γρηγορο DNS το παλικαρι

στο video λεει για dns της google προσωπικα εγω εχω αυτους και παιζω κανονικα

208.67.222.222 και δευτερων 208.67.220.220 ειναι Γερμανιας και πολυ γρηγοροι.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RiSIp7fEkuQ&feature=player_embedded]How to setup Google DNS - Battlefield 3 Disconnect Fix - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν θεμα με το punkbuster αλλαξτε σε ενα γρηγορο DNS το παλικαρι

στο video λεει για dns της google προσωπικα εγω εχω αυτους και παιζω κανονικα

208.67.222.222 και δευτερων 208.67.220.220 ειναι Γερμανιας και πολυ γρηγοροι.

Ωραίος!

+1

Αλλά τι να το κάνεις όλοι οι Server είναι empty!

Link to comment
Share on other sites

Παίξτε όσο προλαβαίνετε.

Αργότερα έχω σκοπό να κάνω μετρήσεις για ένα review... ξέρετε τι σημαίνει αυτό ( An error was reported from EA Online για όλους σας από την στιγμή που θα προσπαθήσω να μπω :D )

Link to comment
Share on other sites

PC: We are aware of the connectivity issues on PC and are investigating. You should currently be able to join servers that have Punkbuster set to "off."

Εγω θα ακολουθησω τη συμβουλη τοο battlelog, θα βαλω ενα τσιγκινο σωβρακακι και παω να παιξω τοιχο-τοιχο σε pb off :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο περι ηχητικών εφέ. Χθες έβαλα λίγο το MOH του 2010 (Single player) και μου φάνηκε οτι τα όπλα ακούγονταν πολυ καλύτερα απ' οτι στο BF3. Οι εκπυρσοκροτήσεις, οι ριπές, το επαναγέμισμα ακομα και η ηχώ ήταν πιο ρεαλιστικά. Αφού απο πίσω είναι η ίδια εταιρεία γιατί ακούγονται διαφορετικά; Είναι ιδέα μου; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αφού απο πίσω είναι η ίδια εταιρεία γιατί ακούγονται διαφορετικά; Είναι ιδέα μου;

Η ίδια εταιρία είναι η ΕΑ που είναι απλά ο εκδότης. Το BF3 το φτιάχνει η DICE, ενώ το MoH η Danger Close.

Link to comment
Share on other sites

PC: We are aware of the connectivity issues on PC and are investigating. You should currently be able to join servers that have Punkbuster set to "off."

Εγω θα ακολουθησω τη συμβουλη τοο battlelog, θα βαλω ενα τσιγκινο σωβρακακι και παω να παιξω τοιχο-τοιχο σε pb off :suicide2:

Γιατί έχεις την εντύπωση ότι σε pb servers δεν χρειάζεσαι τσίγκινο σωβρακάκι ;;;;; Δυστυχώς οι hackers είναι σαν τους επαγγελματίες κλέφτες βρίσκονται πάντα ένα βήμα μπροστά από τους μπάτσους (Ε.Α. ,punkbuster).

Μου θυμίζει η κατάσταση αυτή πάντως το παλιό σύνθημα " Οι μπ@τσοι (Ε.Α.) πουλάνε τα ν@ρκωτικ@ (hacks) . Βλέπεις δίπλα στην οικονομία των games ανθεί και η παραοικονομία των hacks. Μιλάμε για πολλά δις... ΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ ;;;;;;;;; ;)

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

ProH3r3 ένα από τα καλόπαιδα που λέγαμε πριν.To accound δημιουργήθηκε προφανώς να δοκιμαστεί κάποιο νεο hack γιατί ξεκίνησε απο τον 1ο βαθμό.

ProH3r3 - BF3 Stats

Εκεί που τον πέτυχα έκανε 483-8

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/55353767/1/260786235/

Όπως και προχθές πέτυχα 2 τσιτέρια σε ένα σέρβερ,είχαν πάει ο ένας στη μια ομάδα και ο άλλος στην άλλη και μετρούσαν ποιός το έχει μεγαλύτερο (το εξτένσιον) :hehe:

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει η κατάσταση αυτή πάντως το παλιό σύνθημα " Οι μπ@τσοι (Ε.Α.) πουλάνε τα ν@ρκωτικ@ (hacks) . Βλέπεις δίπλα στην οικονομία των games ανθεί και η παραοικονομία των hacks. Μιλάμε για πολλά δις... ΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΝΙΑΟΥ ΝΙΑΟΥ ;;;;;;;;; ;)

oχι δις, τρις (μην πω τετρις :p) βγαζει η EA απο τα hacks...:hi:

εγω σε καθε παιχνιδι βλεπω 40-50 hackers (οποιος με σκοτωνει ειναι hacker, στανταρ...)

αφου λοιπον εχω μεχρι τωρα 29.134 deaths, υπολογισε μονο σε εμενα 20.000 hackers...

do the maths

ειναι ΠΟΛΛΑ τα τρις για την EA. :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

oχι δις, τρις (μην πω τετρις :p) βγαζει η EA απο τα hacks...:hi:

εγω σε καθε παιχνιδι βλεπω 40-50 hackers (οποιος με σκοτωνει ειναι hacker, στανταρ...)

αφου λοιπον εχω μεχρι τωρα 29.134 deaths, υπολογισε μονο σε εμενα 20.000 hackers...

do the maths

ειναι ΠΟΛΛΑ τα τρις για την EA. :p

Κατ αρχήν δεν μιλάμε μόνο για την ΕΑ .

Άμα googlάρεις BF, MOH, COD Hacks ή ότι άλλο game θες θα σου βγάλει μεταξύ άλλων και ένα σωρό hack sites. Μπες σε ένα από αυτά και κάνε member register(Είναι δωρεάν) για να έχεις πρόσβαση στο forum.Ψάξε εκεί να δεις πόσα από τα μέλη κάνουν χρήση του hack (Ενοικίαση για την ακρίβεια),πόσο κοστίζει ο κάθε μήνας ενοικίασης. Πολλαπλασίασε τα αυτά με τις χιλιάδες τέτοια sites και εκατοντάδες games και πες μου πόσα μας κάνουν.

Εσύ πιστεύεις ότι η ΕΑ και όλες οι μεγάλες εταιρείες με το budget των δις ευρώ δεν έχουν βρει τρόπο να θωρακίσουν τα παιχνίδια τους λίίίίίγο παραπάνω έτσι ώστε να μην είναι έρμαιο του κάθε χακερά ? Εδώ μιλάμε τα hacks έχουν βγει πριν κάνουν release τα games. :p

Είπαμε οικονομία και παραοικονομία. Άλλωστε τα χρήματα από τα hack sites είναι μαύρα δεν φορολογούνται από πουθενά. ;)

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.