Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εγώ δε μπορώ να πω ότι κατάλαβα κάποια διαφορά. Δεν άλλαξα τα settings όπως ήθελε όμως, οπότε δεν ξέρω πόσο ρόλο παίζει.

Επίσης, θα πρέπει να δοκιμάσει War Tapes στο BF3, γιατί είναι άλλο παιχνίδι.

Τέλος, με τη Recon3D, χρησιμοποιώντας το Scout Mode, είδα μεγάλη διαφορά, όχι στο positioning, αλλά στο να ακούς το παραμικρό. Είμαι Seine, στο Α, στη γωνία πριν βγεις στο ποτάμι και ακούω MAV που βρίσκεται στο C πάνω στη γέφυρα. Με την X-Fi που είχα πριν, δεν το άκουγα αυτό.

Καταρχην ξαναγυρνα στην X-Fi... και ασε το mav στην ησυχια του... πιο κοντα βρισκεται ο κινδυνος.

war tapes εγω δεν το προτεινω... ισως ακουγεται πιο "ομορφο" το παιχνιδι (υποκειμενικο ειναι αυτο, εμενα δεν μου αρεσει) με πιο "εντυπωσιακα" εφε, αλλα χανεις στο positioning αρκετα, που ειναι πιο σημαντικο...

Στο campaign θα το εβαζα, αλλα οχι στο multi...

Link to comment
Share on other sites

για να ειμαι ειλικρινης,ουτε κι εγω καταλαβα διαφορες,αλλα νομιζα οτι φταει το οτι δεν εχω ακουστικα.ειναι βεβαια και μεσα απο το σωληνα,οποτε λιγο δυσκολο να καταλαβεις διαφορες.

αν λετε ομως κι εσεις οτι δεν πιανετε τις διαφορες ,παω πασο,και συμφωνω με τον @wolves οτι μονο με προσωπικη δοκιμη μπορεις να δεις τι σου αρεσει.(χρηματα να περισσευουν και ολα καλα:) )

βγηκαν,βγαινουν και οι καινουριες καρτες της creative,σειρα Ζ, με 360 μοιρες surround.να δουμε τι κανουν κι αυτες.ακουγονται καλα λογια προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

ΨΙΤ!!! ξυπνατε κοσμος..

θελω να ξεκινησω και εγω battlefield.

εχω αμφιβολιες αν θα παιζει ομως αξιοπρεπως στο πισακι μου.

C2D @3.7 6GB ram / 280gtx @1680x1050

Καποιος αλλος με παρομοιο συστημα να μου πει πως παει ; Ενδιαφερομαι για online.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να εννοεί 1024x600 :p

επειδή τον τελευταίο καιρό τις έχω δοκιμάσει και τις 2 (οκ δεν είχα GTS250, αλλά 9800GTX+ που είναι ίδια ουσιαστικά... ;)), η 250 ακόμη και σε 1280χ720 και όλα low (εκτός από fov90 και mesh quality ultra..) έίχα και 30-35άρια μίνιμουμ (σε tdm canals π.χ. έπαιζε σαφώς πιο πάνω), από την άλλη με την 280 αυτή τη στιγμή, σε 1600x900 και aftermath π.χ. -με τις ρυθμίσεις που αναφέρω και πάνω- έχω απο 38+ (θα κάνω ένα fraps log, και θα επανέλθω μετά από ένα γύρο)

Link to comment
Share on other sites

σε δυο κομμάτια, γιατί το σταμάτησα καταλάθος (αν και θα δείς ότι έχουν παρόμοια συμπεριφορά όπως είναι και αναμενόμενο), με την 280 στα 702/1242 (δεν βλέπεις >100 γιατί έχω βάλει cap, να μην ζεσταίνει τσάμπα την κάρτα..)

l2SXWa4.pngmBhieag.png

Link to comment
Share on other sites

...........................

θα σκασω 30-40Ε , να δω αν μαρεσει..και μεχρι τον Οκτωβριο θα εχω γινει καλος για να παω στο 4!

εγω ειμαι του Unreal παιχτης εξαλλου..Θελω καιρο για προσαρμογη σε τετοια παιχνιδια

και επειδη ειναι μλκες εκει που φτιαχνουν το παιχνιδι , θα το βρω απο τον Θ και θα δω αν παιζει.Ε οχι να σε αναγκαζουν να το αγορασεις...

Link to comment
Share on other sites

...........................

θα σκασω 30-40Ε , να δω αν μαρεσει..και μεχρι τον Οκτωβριο θα εχω γινει καλος για να παω στο 4!

εγω ειμαι του Unreal παιχτης εξαλλου..Θελω καιρο για προσαρμογη σε τετοια παιχνιδια

και επειδη ειναι μλκες εκει που φτιαχνουν το παιχνιδι , θα το βρω απο τον Θ και θα δω αν παιζει.Ε οχι να σε αναγκαζουν να το αγορασεις...

Επειδή το campaign με το online ξέρεις ότι δεν έχει καμία σχέση, δεν αξίζει αυτά που λες. Αφού ο σκοπός σου είναι να "προπονηθείς" για το 4, πάρε το BC2 από το Origin με $10 και παίξε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.