Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Σε FPS τα ίδια με μηχανικό, αλλά σε loading χρόνους πολύ πιο γρήγορο.

κάποια μικροσπασίματα που κάνει που και που θα εξαφανιστούν ; γενικά αξίζει ;

κάρτα γραφικών : msi gtx 670 power edition oc

επεξεργαστής : intel core i7 2600K κλοκαρισμένος στα 4.2

το παιχνίδι το έχω εγκατεστημένο σε σκληρό δίσκο όπου αποθηκεύω μόνο παιχνίδια ( seagate barracuda 7200rpm 2TB)

Τι ακριβώς αλλάζεις με αυτές τις εντολές;

Τα έκανε κανένας άλλος; Είδατε βελτίωση;

και γω δε κατάλαβα βελτιώνει το ping ;

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

το damavant peak ειναι city map? :hehe:

edit: εχω και εγω ενα 'glitch' (που σε αφορα κωστα)

post-22844-1416076971,2907_thumb.png

:p

ξαναedit:

post-22844-1416076971,1477_thumb.png

αυτοκτονα δυο-τρεις φορες γιατι σε βλεπω να κανεις μπανιο χειμωνιατικα :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION]

:offtopic2:σπυρο το συστημα της υπογραφης σου γενικα πεταει αλλα η ελλειψη SSD βγαζει ματι φιλε

οχι caviar black, οχι barracuda, ακομα και οι raptors σε raid ειναι bottleneck (μην πω τρυπα απο βελονι :p) στο συστημα σου.

οχι μονο στο (χρονο φορτωσης του) BF3 αλλα γενικα ΟΛΕΣ οι εφαρμογες και φυσικα τα windows θα φορτωνουν τοσο γρηγοροτερα απ' οτι με μηχανικο σκληρο που θα το βλεπεις και δεν θα το πιστευεις.

ΑΝ τα σπασιματα που λες οφειλονται στον σκληρο (αν δηλαδη την ωρα του "σπασιματος" ακουγεται ο σκληρος να δουλευει) -που δεν το νομιζω αλλα λεμε ΑΝ- τοτε και αυτα θα εξαφανιστουν

φιλε, εσυ θες περιπου ενα λεπτο να φορτωσεις ενα (vanilla) map και εγω με το ssd θελω 15 seconds.

θες ενα λεπτο και βαλε απο την στιγμη που θα πατησεις το on του υπολογιστη μεχρι να μπεις στο desktop και εγω θελω 25 seconds

τι να λεμε τωρα...:OT:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

ναι επειδη ειναι 64αρης

στα πρώτα 2 mcon αν είσαι attacker γινεται ενας χαμος ερχεται μια μαζα παικτων και πέφτει ο ενας πάνω στον αλλο..

Στήνονται και οι defenders απο την άλλη μερια και δεν γίνεται τίποτα..

Για αυτο η παρατηρηση μου οχι για τίποτα αλλο...

Link to comment
Share on other sites

ναι επειδη ειναι 64αρης

στα πρώτα 2 mcon αν είσαι attacker γινεται ενας χαμος ερχεται μια μαζα παικτων και πέφτει ο ενας πάνω στον αλλο..

Στήνονται και οι defenders απο την άλλη μερια και δεν γίνεται τίποτα..

Για αυτο η παρατηρηση μου οχι για τίποτα αλλο...

Ωραια φαση με 64....ενα μικρος χαμος :hehe:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,

ανοιξα το pc μετα απο 6 μηνες απουσιας και εκανα ολα τα update στο παιχνιδι(17.5gb ο φακελος), στο origin και στον browser.εχοντας ρωσικο, εβαλα και τα files απο το cdkeyshere που το ειχα αγορασει και εκανα αρκετες φορες repair install απο origin μεχρι που ελεγε οτι δεν υπαρχουν corrupted files.

το προβλημα ειναι οτι οταν παω με το καλο να μπω, μου βγαζει οτι τα game files are corrupted.

καμια ιδεα για το τι μπορει να συμβαινει?υπαρχει περιπτωση να εχω κανει λαθος με τα language files?(επειδη μπορει και να μην θυμαμαι ακριβως τη διαδικασια)

Link to comment
Share on other sites

καποια αλλη ιδεα τι μπορει να φταει?

Χωρίς να θέλω να σε θίξω προσωπικά, νομίζω φταίει ότι εξαρχής, για να κάνετε οικονομία 5-10€, παιδεύεστε τώρα και σε κάθε update... :hm: Έχουμε δώσει 300 για οθόνη, 200 για κάρτα, 50 για ποντίκι, 30 για mousepad, και 300-400 για τον υπολογιστή στο σύνολο, αλλά κάνουμε οικονομία τα 10€... Τι να πω....

Τι θα έκανα εγώ:

Εγκατάσταση από την αρχή. Αγγλικά. Δοκιμή αν παίζει.

Μετά το 1ο patch. Αγγλικά. Δοκιμή αν παίζει.

Κοκ.

Έτσι θα βρεις που είναι το πρόβλημα τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

για το τελευταίο update θα υπάρχουν καινούργια language files....

Θέλω να είμαι Ρώσος και να ακούω-μιλάω ΜΟΝΟ ρωσικά ...γίνετε????

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UdW-L9vL0eo]BAD COMPANY 2 RUSSIAN VOICES -2 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε θίξω προσωπικά, νομίζω φταίει ότι εξαρχής, για να κάνετε οικονομία 5-10€, παιδεύεστε τώρα και σε κάθε update... :hm: Έχουμε δώσει 300 για οθόνη, 200 για κάρτα, 50 για ποντίκι, 30 για mousepad, και 300-400 για τον υπολογιστή στο σύνολο, αλλά κάνουμε οικονομία τα 10€... Τι να πω....

Τι θα έκανα εγώ:

Εγκατάσταση από την αρχή. Αγγλικά. Δοκιμή αν παίζει.

Μετά το 1ο patch. Αγγλικά. Δοκιμή αν παίζει.

Κοκ.

Έτσι θα βρεις που είναι το πρόβλημα τουλάχιστον.

Μαγκια του, εξαλλου για να ειναι με phenom, 5770 και 60hz δεν νομιζω να το "φυσαει" κιολας το παιδι

Ειναι λιγο κοροιδια να μιλας εσυ για 10 ευρω ενω περσι τον Μαιο "ντυθηκες" Ινδος οπως πολλοι αλλοι απο το φορουμ μας, καποιοι μαλιστα ξηλωθηκαν και μετα εδωσαν στην ΕΑ αλλα 50 ευρω απο αντιδραση :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.