Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Έχει παρατηρήσει κανείς ότι τα γραφικά όσο πάνε γίνονται και χειρότερα; Με τα ίδια settings όπως και πριν, το Aftermath, από την visual άποψη, είναι εμετικό. Έχουν αμελήσει την ποιότητα γραφικών για χάρη του new contect ή είναι θέμα των drivers;

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς ότι τα γραφικά όσο πάνε γίνονται και χειρότερα; Με τα ίδια settings όπως και πριν, το Aftermath, από την visual άποψη, είναι εμετικό. Έχουν αμελήσει την ποιότητα γραφικών για χάρη του new contect ή είναι θέμα των drivers;

οχι δεν θα το ελεγα. το ιδιο απαιτητικο ειναι. φουλ τεσελασιον οπως και πριν. μηπως εχεις κανει τπτ στα σεττινγ σου?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν θα το ελεγα. το ιδιο απαιτητικο ειναι. φουλ τεσελασιον οπως και πριν. μηπως εχεις κανει τπτ στα σεττινγ σου?

Και εμένα οι καινούργιες πίστες μου φαίνονται πιο όμορφες στα γραφικά και πιο ωραίες χρωματικά. Μάλλον κάτι έχεις κάνει στα settings και σου...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αλλάξει τίποτα σε ingame settings. Με μια 660Ti που πάει πολύ καλά. Το θέμα είναι ότι πρέπει να βάλω 2xMSAA για να έχω την ποιότητα που είχα πριν (πριν δεν έπαιζα με φίλτρο). Παίζει να πειράχτηκε κάτι από μόνο του, με την εγκατάσταση του patch;

Προτείνετέ μου settings για ποιότητα/απόδοση.

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=17903]denz[/MENTION]

Προσπαθώ ακόμα να καταλάβω ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα σου με τα γραφικά. Θες να ανεβάσεις ενα print screen για να συμφωνήσουμε τουλάχιστον ότι όλοι έχουμε την ίδια εικόνα στο μυαλό μας γτ όντως παίζει να έχεις hardware προβλημα. Εγώ προσωπικα στα ultra του με κλειστό MSAA συγκρίνω τα γραφικά μόνο με Crysis 2. Και η Talah Market θεωρώ πως είναι από τα ομορφότερα BF maps ever. Και σε παρακαλώ μη μου φέρεις για παράδειγμα τη monolith, σοβαρά!

Link to comment
Share on other sites

Progression - Tweaked-bLANZEY - Battlelog / Battlefield 3

Seems legit ( check his battlereports )

Έχεις αποδείξεις; Έχεις video; Το cheat-o-meter, μόνο στο Μ249 δείχνει να έχει θέμα. Είσαι υπερβολικός και σε πέτσωσε για αυτό τα γράφεις. Μάθε να παίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αποδείξεις; Έχεις video; Το cheat-o-meter, μόνο στο Μ249 δείχνει να έχει θέμα. Είσαι υπερβολικός και σε πέτσωσε για αυτό τα γράφεις. Μάθε να παίζεις.

Έχει στα 104 kill με το m249 100% headshots και 100% dps.

Αρκεί νομίζω. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.