Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

funevent3.jpg

Η κοινότητά μας διοργανώνει ένα fun event την Κυριακή 18 Νοεμβρίου (18:00-20:00), στο οποίο μπορείνα συμμετάσχει

ο καθέναςγια να γνωρίσει άλλους Έλληνες παίχτες και να παίξει σε χαλαρό κλίμα Battlefield 3 online.

------>Δηλώστε συμμετοχή εδώ<------

(απλά γράφοντας το nickname σας)

Πληροφορίες:

Παιχνίδι: Battlefield 3

Πλατφόρμα: PC

Ημέρα: Κυριακή 18 Νοεμβρίου

Ώρα: 18:00-20:00

Mode: Rush

Κανόνες: όχι m320/IRNV/Flashlight/MAV

Χάρτης:

Community-event-map-seine.jpg

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να μας ρωτήσετε στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

funevent3.jpg

Η κοινότητά μας διοργανώνει ένα fun event την Κυριακή 18 Νοεμβρίου (18:00-20:00), στο οποίο μπορείνα συμμετάσχει

ο καθέναςγια να γνωρίσει άλλους Έλληνες παίχτες και να παίξει σε χαλαρό κλίμα Battlefield 3 online.

------>Δηλώστε συμμετοχή εδώ<------

(απλά γράφοντας το nickname σας)

Πληροφορίες:

Παιχνίδι: Battlefield 3

Πλατφόρμα: PC

Ημέρα: Κυριακή 18 Νοεμβρίου

Ώρα: 18:00-20:00

Mode: Rush

Κανόνες: όχι m320/IRNV/Flashlight/MAV

Χάρτης:

Community-event-map-seine.jpg

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να μας ρωτήσετε στο φόρουμ.

Σε ποιόν Server????

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ταλεντο και γνωσεις;

Εισαι ανεργος;

Θελεις δουλεια στη Στοκχολμη;

Θελεις να σε βριζει σχεδον το μισο gaming community του πλανητη;

Να η ευκαιρια σου...

DICE, the creator of Battlefield, is looking for two more talents to join their expanding IT crew at the headquarters in Stockholm.

Click the job descriptions below to see how you can contribute to our cause.

IT Technician

» IT Technician

IT/Systems Engineer

» IT/Systems Engineer

Link to comment
Share on other sites

Για το καλο σου το κανει η dice βρε κουτο....για να μην χασεις τη μερα σου παιζοντας :p:hehe:

Μα είπα και γω να ρίξω ένα πρωινό τώρα που έχω άδεια αλλά....τζίφος :D

Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να εκπαιδευτώ σε long shots (σε unranked servers με κάποιον εθελοντή;;)...ανεβαίνουν στα βουνά στην Firestorm και η αίσθηση είναι ότι είναι τόσο μακριά που ξεφεύγει από το σκόπευτρο...κάποιος οδηγός αποστάσεων από αντικρυστά σημεία υπάρχει; πχ. στα 400 μ/600μ/800μ σκοπευεις εκεί (τουλάχιστον σε vertical γιατί το horizontal -movement axis είναι αρκετά πιο δύσκολο) με PKO8ari/12ari κτλ.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION]

Μπες σε μια Firestorm μόνος σου ανέβα στο βουνό και μάθε το bulletdrop του κάθε όπλου και τη συμπεριφορά του με bi pod ξάπλα. Τώρα αν περιμένεις να πετύχεις από τα 500+ μέτρα, οδηγό σε τζιπάκι ας πούμε, τότε κόψε το hollywood. Γτ πολύ απλά με παράγοντα το lag σου μόνο από τύχη θα τα καταφέρεις. Αυτό που μπορείς να κάνεις σε τόσο μεγάλα maps είναι να το παίξεις aggressive με 8x και για handgun Rex ή Magnum, ενώ όταν θα τρέχεις θα το γυρνάς σε handgun για να μην αστράφτεις σαν ενισχυμένη πυγολαμπίδα και αναρωτιέσαι εκ των υστέρων πως σε είδε το tank από την άλλη άκρη του map. Αυτά! Good luck!

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12695]george-gp[/MENTION]

Να ανησυχείς αν χαθούν από το battlelog :p

Το bf3 stats τα "τραβάει" από τους stats servers της ea, αλλά όπως έχει αποδειχθεί κατά καιρούς όχι πάντοτε με επιτυχία. Οπότε υπομονή λογικά θα διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION].την επόμενη φορά που θα τύχει να μπούμε μέσα ταυτόχρονα θα σου πω φτιάξουμε μια ομάδα για να δω τον τρόπο που παίζεις ...ίσως δεν είναι ο τρόπος του sniper (όπως εγώ τον έχω στο μυαλό μου) αλλά για το παιχνίδι....

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5271]sstav[/MENTION]

Όπως έχω αναφέρει και παλαιότερα, δεν με βολεύει οτιδήποτε πάνω από 3,4x. Τα kills που έχω κάνει με M40 τα έχω κάνει με PKA 3,4. Και η επιλογή μου για το M40 δεν είναι τυχαία. Έχει το μεγαλύτερο bullet drop και το μικρότερο bullet speed απ'όλα τα bolt action αλλά αν επιλέξεις να παίζεις aggresive είναι κατα τη γνώμη μου το καλύτερο καθώς είναι το ταχύτερο κατά το reloading/per shot. Έτσι σου δίνεται η δυνατότητα και να διορθώσεις τη στόχευσή σου αλλά και να καταφέρεις deadly shot με 2η σφαίρα (σε περίπτωση που η πρώτη δε πάει κεφάλι) πιο γρήγορα από οποιοδήποτε άλλο bolt action. Επίσης όπως έχω αναφέρει σε παλαιότερο post, χρυσός κανόνας για το ποια διόπτρα θα φορέσεις δεν υπάρχει. Τις δοκιμάζεις όλες και βλέπεις ποια σου κάθεται καλύτερα. Και υπομονή μη περιμένεις σε 60 ώρες να έχεις μάθει τι σε βολεύει. Ας πούμε εσύ παίζει για τους δικούς σου λόγους να κολλήσεις με το SV98 γτ ας πούμε και καλύτερο bullet drop έχει και καλυτερο bullet speed. Θα δεις παίζοντας ότι πολλά όπλα μπορεί να έχουν χειρότερα stats από ένα άλλο αλλά να έχουν το ένα το καλό που θα κάνει τη διαφορά στο δικό σου τρόπο παιξίματος.

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο @ BAZO (STFU and play)

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Kicked by administrator

και να φανταστειτε, εχω να μιλησω στο teamspeak με τον alex πανω απο 10 μερες... :p

Νικο κάνε ενα pb update....just in case...εχει μερικα θεματακια ο server μετα το σημερινο update στην R-33...

Εν τω μεταξυ το Origin ξαναρχισε τις γνωστες μ@λακιες με το password....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.