Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Κανένα site με καλύτερο battle report από του battlelog υπάρχει ρε σεις που είστε και πιο ψαγμένοι ?

Θέλω π.χ. να δω stats του round όπως π.χ. "Jets taken down: X", "Choppers taken down: X", "Tanks destroyed: X", kills with TV Missile: X, κλπ κλπ.

Εδω απευθειας

κι εδω ενσωματωμενο μερικως στο battlelog...

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ για συγκεκριμένο match ( round ) παίδες, όχι γενικά.

π.χ. Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

Αλλά με details, πόσα jets έριξα, πόσα helis, κλπ

τοσο αναλυτικα οχι (αυτα τα λεει μονο το fraps + ενα στυλο και ενα μπλοκακι :p)

παντως, ειναι λιγο πιο αναλυτικο απο το report του battlelog, αφου εχει ολα τα kills (21 με το havoc, 1 με το Μ4, 1 με το abakan), εχει το SPM, τα deaths per hit (accuracy) και ποσα awards πηρες.

2012-07-10 20:57 on AvE FIRESTORM/KHARG 1000 ticket / FastVehicleSpawn/1p.start - BF3 battle report

επισης δεν λεει ποση ωρα περιμενες στην βαση για να ανεβεις στο heli και με ποιους σπρωχνοσουνα :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
το τμημα που εσβησα αφορα κουβεντα που συνεχιζεται σε αλλο νημα :P
Link to comment
Share on other sites

τοσο αναλυτικα οχι (αυτα τα λεει μονο το fraps + ενα στυλο και ενα μπλοκακι :p)

παντως, ειναι λιγο πιο αναλυτικο απο το report του battlelog, αφου εχει ολα τα kills (21 με το havoc, 1 με το Μ4, 1 με το abakan), εχει το SPM, τα deaths per hit (accuracy) και ποσα awards πηρες.

2012-07-10 20:57 on AvE FIRESTORM/KHARG 1000 ticket / FastVehicleSpawn/1p.start - BF3 battle report

επισης δεν λεει ποση ωρα περιμενες στην βαση για να ανεβεις στο heli και με ποιους σπρωχνοσουνα :p

[MENTION=1298]WizarD[/MENTION]: αν καταλαβα καλα, θα κανεις kick σε καποιον επειδη δεν παιζει TDM? :p

αν το παιδι εχει "ρανταρ" για games με jets, τοτε μαλλον ειναι αργο και δεν δουλευει καλα, αφου χτες μπηκε στα τελευταια 11 απο τα 44 λεπτα που κρατησε το kharg και στην συνεχεια εμεινε σε ολο το seine και ολο το bazaar (και εφαγε και στα τρια "ventouza" χωρις να κανει ragequit, if U know what i mean...) πριν ξαναερθει το επομενο map με jets :p

Κρίμα... εν τω μεταξύ πάντα όταν πέφτει τρελλό round ποτέ δεν τυγχάνει να γράφει το Fraps :D

Αυτό και το επόμενο round ( δεν ξέρω γιατί δεν βρίσκω πουθενά το match report για το επόμενο ) ήταν εντελώς epic :D

2 vehicles ( 1 mobile AA & 1 tank ) destroys με το repair tool

5 choppers taken down με το tank ( με τα 4 από τα 5 να πετάνε μακριά και γρήγορα, το 1 μόνο έκανε μαγκιές και μου ήρθε κοντά και τελικά ευθυγραμίστηκε μόνος του με το κανόνι μου :p )

τα υπόλοιπα choppers πέσανε από την TV Missile μου κάνοντας seat switching ( το να βρείς gunner μερικές φορές φαντάζει πιο δύσκολο και από το να βρείς χρυσή λίρα στην Καλλιθέα στο δρόμο :p, ή αν βρείς τελικά να είναι εντελώς σκράπας :D )

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι επαρχία λόγο δουλειάς μου χάρισαν ένα εταιρικό laptop Dell Latitude E6500. Μπορεί να τρέξει το bf3 η θα σέρνεται; Επίσης μπορώ τώρα που δεν έχω dvd μαζί να το εγκαταστήσω μέσω internet ή πρέπει υποχρεωτικά να έχω μαζί το DVD(από Παρασκευή που επιστρέφω);

Link to comment
Share on other sites

Nα δοκιμασεις να δεις αν τρεχει Κωστα. - μην κανεις τα ιδια με τους driver :hehe:-

Με ενα cfg λογικα θα παιζει ΟΚ.

Το παιχνιδι μπορεις να το κατεβασεις απο Origin.

Κατεβαίνει ήδη και έχει φτάσει στο 8%. Τι .cfg εννοείς;

Το laptop ψήνεται πάντως. Κάτι μάλλον παίζεται με την ψύξη του, πάντως δεν κολλάει...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.