Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Απορία προς [MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION] :

Εχθές παίζαμε Kharg Island. Έχουμε μπει με τον [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] σε Μ1 και είμαστε με 100% health (το άρμα). Μας κλειδώνεις με Javelin, πετάω καπνό, μας πετυχαίνεις και μας σκοτώνεις με 1 kill!!! Πως γίνεται αυτό...;;;; :X:

αν εννοεις στο gas-station την ιδια ωρα σας ειχε βαλει c4 ενα παιδι απο το squad μου (οχι ο alex) [edit: o

MARK-SAF-KILL]. προφανως σκασανε μαζι και αυτος πηρε assists :p

το θυμαμαι χαρακτηριστικα επειδη σκεφτηκα οτι θα με βριζει που του πηρα τα kills.

αν ηξερα παντως οτι ηταν και ο anima στο τανκ θα χοροπηδουσα οπως κανουνε τα trolls (χεχεχεχε) για να με δει και να τσαντιστει. τωρα που το σκεφτομαι και για σενα επρεπε να το εχω κανει, αφου μου επαιρνες τα tags για πλακα οποτε ηθελες και μου την ειχε δωσει σε καποια φαση :p

BTW αυτο το round το διασκεδασα πολυ, λογω alex (μου εκανε πλακα οταν περιμεναμε να παρουμε σημαιες!) :)

επισης, μια σκηνη με μονομαχια μαχαιριων στο con. site μεταξυ alex και virus (νομιζω) με εκανε να γελασω τοσο δυνατα που ξυπνησα κοσμο... χαχαχαχαχα επικη φαση πανω στην ενταση LOL

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις στο gus-station την ιδια ωρα σας ειχε βαλει c4 ενα παιδι απο το squad μου (οχι ο alex) [edit: o

MARK-SAF-KILL]. προφανως σκασανε μαζι και αυτος πηρε assists

Δεκτό, απλά μου έκανε εντύπωση που έριξα εγκαίρως καπνό και πάλι τη φάγαμε... :hm:

Link to comment
Share on other sites

Δεκτό, απλά μου έκανε εντύπωση που έριξα εγκαίρως καπνό και πάλι τη φάγαμε... :hm:

για τον καπνο δεν ξερω φιλε, μαλλον επειδη ημουνα πολυ κοντα δεν επιασε. τι να πω...

ισως παλι ολη την ζημια την κανανε τα c4s και η dice μου εδωσε τα kills λογω timing (τα εχω δει κατι τετοια με assists, να βαραω εγω δεκα σφαιρες και να κανω ολο το damage και να παιρνω μονο assist και να παιρνει το kill καποιος αλλος επειδη βαρεσε ακριβως την ωρα που τελειωνε το health)

ισως παλι εχει καποιο bug το hack μου (το ειπε αλλος εψες και ακομα γελαω... χαχαχαχαχα) :p

το "ασυνηθιστο" που εγω παρατηρησα εψες, ητανε οτι ενα "tanguska" -πως το λενε- AAvehicle εφαγε javelin και εγινε disabled αλλα γυρισε σε full speed και με σκοτωσε σαν να ητανε brand new και ατσαλακωτο... δεν ξερω, ισως επειδη ητανε πανω στον λοφο του army outpost, να τον πηρε η κατηφορα... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Lucio πρωτα απο ολα κανεις οτι λεει ο WiFi Thief μετα κατεβαζεις 2 punkbuster προγραμματακια για να αρχισουμε να το φτιαχνουμε.

PBSVC Setup Program τσεκαρει η κλεινει ολες τις υπηρεσιες του pb και τις ξαναφτιαχνει απο την αρχη.

PunkBuster Online Countermeasures

PBSetup κανει αυτοματα update οσα παιχνιδια του βαλεις μεσα και εχουν punkbuster.

PunkBuster Online Countermeasures

Tωρα αφου εχουμε κατεβασει τα προγραμματα κανουμε το εξης:

Πας στο φακελο του παιχνιδιου "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3\bf3.exe" και διαγραφεις τον φακελο PB

Κανεις στα windows να φαινονται οι κρυφοι φακελοι και πας στην διαδρομη

C:\Users\<User>\AppData\Local\PunkBuster\ (σε σενα μπορει να ειναι διαφορετικα μας ενδιαφερει αυτο user\AppData\Local\PunkBuster)

διαγραφεις ολους τους φακελους που ειναι μεσα στον punkbuster φακελο.

Τρεχεις το πρωτο πραγραμμα και τους λες να κανει re-instal τρεχεις το δευτερο και βαζεις οτι παιχνιδια εχει στην λιστα και εχεις μεσα στο pc μετα το update

κανε ενα restart και μπες να παιξεις αφου πρωτα βεβαιωθης οτι το punkbuster περναει απο το firewall σου...

(Εμενα καθε φορα που κανει update το pb ζηταει το firewall να του δωσω δικαιωματα αν δεν το κανω με πεταει απο το game σε 3 λεπτα)

Κατι τελευταιο.Δλδ( δεν ξερω και κατα ποσο επιτρεπεται να μιλαω για τετοιο θεμα) να μην αγορασω τα γνησια windows 7 , απλα να αντικαταστησω τα σπασμενα με την εκδοση "N" που εχω με τα κανονικα ? Γιατι στην εκδοση N δεν μπορω να βαλω το κλειδι του windows loader , λεει unsupported OS , ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας , το θεμα το ελυσα απλα τωρα δεν βρισκω κλειδι ενεργοποιησεις για την εκδοση "N" περα απο το removewat , που ομως ηταν το προβλημα μου ...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=15490]Lucio[/MENTION]

Φίλε μου μην αναφέρεσαι σε "σπασμένο" λειτουργικό και γενικότερα σε "σπασμένα" πράγματα. Απαγορεύεται από τους κανόνες του forum.

Χρησιμοποιήσε γνήσιο λειτουργικό και μετά ψάχνεις να βρεις τι φταίει.

[MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION]

Εκμεταλλεύτηκες τα C4 του άλλου και μας καθάρισες μπάμ-μπάμ ε; Καλααααααά :p

...δεν ξερω, ισως επειδη ητανε πανω στον λοφο του army outpost, να τον πηρε η κατηφορα...

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
Link to comment
Share on other sites

Καλααααααά :p

ωωωωχ... θα λαβω τα μετρα μου (χαρτινα dogtags, τσιγκινο σωβρακο, συναγερμο αυτοκινητου αντι για ammo kit και το τηλεφωνο της κετσαπ-τυρι-Χ.Α. γραμμενο στην παλαμη) LOL

λαγος την φτερη εξυνε, κακο της κεφαλης του μου ελεγε ο σχωρεμενος ο παππους μου, αλλα που να καταλαβω εγω... ας προσεχα...

:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Παίδες!!Βάλτε κανόνα να μην κλέβουν τα οχήματα,και votekick.Τα παιδιά πιο πάνω θα θυμούνται ότι ζητούσα admin το βράδυ,γιατί ένα ''παλικαράκι'', έπεφτε συνέχεια στην βάση μας και έκλεβε chopper/jets ..Πόσες φορέ αναγκάστηκα ενώ πετούσα πίσω να αφήνω και να ριχνω το αεροπλάνο μου πάνω στο σταθμευμένο ελικόπτερο ή αεροπλάνο!:wall: για να μην το πάρει

Link to comment
Share on other sites

Παίδες!!Βάλτε κανόνα να μην κλέβουν τα οχήματα,και votekick.Τα παιδιά πιο πάνω θα θυμούνται ότι ζητούσα admin το βράδυ,γιατί ένα ''παλικαράκι'', έπεφτε συνέχεια στην βάση μας και έκλεβε chopper/jets ..Πόσες φορέ αναγκάστηκα ενώ πετούσα πίσω να αφήνω και να ριχνω το αεροπλάνο μου πάνω στο σταθμευμένο ελικόπτερο ή αεροπλάνο! για να μην το πάρει

Την ίδια στιγμή όμως, κάποιος δικός σας, της GROF μάλιστα, έκανε base-rape...

Αν δεν ήμασταν μόνο 10 άτομα μέσα, θα τους είχα κάνει kick όλους... Ειλικρινά όμως δεν καταλαβαίνω δύο πράγματα:

1. Τι τα θέλετε τα άρματα και τα αεροελικόΦτερα, όταν ήμαστε 10 άτομα;

2. Εσείς που παίζεται σε clans, δες σας μαθαίνουν τι σημαίνει το "play fair" ;

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια τωρα χρειαζεται κανονας για vehicle stealing απο τη στιγμη που καθε 3 λεπτα

"περναει" μηνυμα για Fair Play?

To Votekick μη απαραιτητο απο τη στιγμη που σχεδον παντα εχουμε active admin...

Link to comment
Share on other sites

Votekick εχει ο bazaκος μας....

Και το εχω ξαναπει, οταν θελετε κατι και δεν ειμαι μεσα μπορειτε να γραφετε @admin και το μπλα μπλα σας.....(αν και εγω να μην ειμαι, σιγουρα θα ειναι καποιο απο τα άλλα μας τρελά παλικαρια) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια στιγμή όμως, κάποιος δικός σας, της GROF μάλιστα, έκανε base-rape...

Αν δεν ήμασταν μόνο 10 άτομα μέσα, θα τους είχα κάνει kick όλους... Ειλικρινά όμως δεν καταλαβαίνω δύο πράγματα:

1. Τι τα θέλετε τα άρματα και τα αεροελικόΦτερα, όταν ήμαστε 10 άτομα;

2. Εσείς που παίζεται σε clans, δες σας μαθαίνουν τι σημαίνει το "play fair" ;

δεν φταίμε όμως αν κάποιοι δεν έχουν μυαλό,θα μπορούσατε να τον κάνετε kill/kick..ο trixas είναι μικρός.Του τα ψάλαμε στο ts.

Ο χάρτης ήταν kharg large με τα πόδια όλο αυτό;

το play fair έχει διάφορες σημασίες..αν ο server το έγραφε σαν rule δεν νομίζω κανείς να τα καβαλούσε,έτσι κι αλλιώς και από τις δύο πλευρές πετούσαν αεροπλάνα, μετακινιόταν άτομα με άρματα..Και σε τόσο μεγάλο χάρτη(large χάρτης πόλης αν δεν έχει άτομα πολλά ) ,νομίζω θα ήταν βαρετό να κυκλοφορούσαμε ποδαράτοι .Στο κάτω κάτω,θα μπορούσε κάποιος να το έγραφε όχι αεροπλάνα/άρματα πριν τα 20άτομα πχ!Δεν νομίζω να λέγαμε όχι.:jump1:

ε ναι έκανα την εντολή για τον admin,αλλά εντάξει,ξέκοψαν τα κόλπα οπότε όλα καλά!Όποτε ήθελα κάτι υπήρχε κάποιο παιδί αυτό να λέγετε,κανένα παράπονο.

Description

Welcome To Bazo BF3 Server - No claymores and no glitch abuse!!!

γράψτε και κει πέρα..Αν είναι να αλλάξει κάτι.

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

δεν φταίμε όμως αν κάποιοι δεν έχουν μυαλό,θα μπορούσατε να τον κάνετε kill/kick..ο trixas είναι μικρός.Του τα ψάλαμε στο ts.

Καλά, αυτός ήταν για φάπες. Στο τσάκ ήμουν να φωνάξω τον Κασιδιάρη ή τον Καιάδα. Καθόταν και έκανε βλακείες στην κεραία με κάποιον στη δική μας ομάδα. Δεν σκότωνε ο ένας τον άλλο και με έφαγαν 2-3 φορές, όπου είμαι 1000% σίγουρος ότι ο δικός μας του έλεγε που βρίσκομαι. :TD:

Ο χάρτης ήταν kharg large με τα πόδια όλο αυτό;

Πάρε τζιπ, σκότωσε με τζιπ. Τα ελικόπτερα, τα άρματα και τα αντιαεροπορικά, μάλλον χαλούσαν το παιχνίδι.

το play fair έχει διάφορες σημασίες...

Το "play fair" έχει μία σημασία, διάφορες ερμηνείες που βολεύουν τον καθένα.

Παίζουμε απλά και όμορφα, δεν κάνουμε ότι δε θέλουμε να μας κάνουν, δεν κάνουμε πράγματα που ΞΕΡΟΥΜΕ ότι είναι βλακείες, αλλά γελάμε με τον αντίπαλο που "την πάτησε".

Αν κάποιος δεν έχει την απαραίτητη νοημοσύνη ή εμπειρία να να καταλάβει πότε κάνει βλακείες, τρώει απλά kick και ας πάει αλλού να παίξει. Δε θα κάτσουμε να ασχοληθούμε με τον κάθε ένα ξεχωριστά ούτε θα γράψουμε κανονισμό ολόκληρο με άρθρα και παραγράφους για το τι επιτρέπεται και τι όχι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20633]Orion2001[/MENTION]

&**(*& την εξεταστική μου #(*%% αλλά που θα πάει. Θα έρθει η σειρά τους να νοιώσουν την ελληνική λεπίδα. Ελπίζω οι συνχασάπιδες Bazoclaniarides να αναλάβουν τις υποχρεώσεις τους :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, αυτός ήταν για φάπες. Στο τσάκ ήμουν να φωνάξω τον Κασιδιάρη ή τον Καιάδα. Καθόταν και έκανε βλακείες στην κεραία με κάποιον στη δική μας ομάδα. Δεν σκότωνε ο ένας τον άλλο και με έφαγαν 2-3 φορές, όπου είμαι 1000% σίγουρος ότι ο δικός μας του έλεγε που βρίσκομαι. :TD:

:sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.