Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

τα εφτιαξα ολα λεων! παιζει ωραια το FXAA, εβαλα το sapphire trixx για O/C και το fraps για monitoring. οσον αφορα το μοντεμ του κοκκαλη, να παει να κανει ερωτα και αυτος και τα μηχανηματα του και το καναλι του (μονο τα discoveries αξιζουνε ετσι κι αλλιως...)

εγω μπλα μπλα; εγω στομα εχω και μιλια δεν εχω ρε... (LOL)

Link to comment
Share on other sites

Θ παρακαλουσα καποιον admin η τον black66 να σβησει τα σχετικα με της υποψιες περι επιμηκηνσης για μενα ή να πει οτι εκανε και λαθος.

επειδη καθομουν και εγραφα για να απαντησω κατι πατησα και δ ξερω τι εγινε θα τα πω στα γρηγορα.

φιλε παιζω online game απο το 2003.ξεκινησα με το cs και μετα με ολα τα game που πηρε η clan μου.σε ολα τα game επαιζα σαν πρωτο οπλο αυστηρα sniper.εχω παιξει 2 lan sto bf2 και ενα sto cod4 συν ολα τα gather και τα τωρινα versus. και οπως σε απαντησαν και τα παιδια ειχα τον κοσμο απο πισω μου.αν θελεις εχουμε και βιντεο για να με θαυμασεις.

pc σπιτι πηρα το 2007 το εφτιαξε ο φιλος σου ο dim.τοτε καταλαβα την διαφορα το pc στο σπιτι με το νετ.

για το θεμα cheat μπορω να πω οτι εχω γελασει αρκετα γιατι τα τελευταια 5 χρονια που εχω pc σπιτι ουτε format ξερω να κανω,ουτε install το game χωρις να με πουν τα παιδια απο το ts.οποτε οπως καταλαβες δ το κατεχω,απλα δωσμου ενα game και πες μου παιξε.

Οσο για το θεμα του skill τον 50 ευρο,οταν θα δωσεις για 2 pc τα τελευταια 5 χρονια καμια 2,000 ευρο και αλλα 2,500 για ενα κωλοκουτο τοτε ελα να με μιλησεις για skill τον 50 ευρο.(μην βαλω μεσα τα 4 logiteck ποντικια που ψοφισαν στα χερια μου )

οποτε οπως καταλαβες η μονη επιμηκηνση ηταν στην τσεπη μου που ξηλωθηκε και οι απειρες ωρες που σπαταλησα στα game για να κερδισω τι......εναν που με λεει cheater.

οποιος εχει αμφιβολια μπορει να με στειλει pm,να ερθει σπιτι μου για να του φυγουν ολες οι αμφιβολιες.αλλα να ξερετε απο Αθηνα ειμαι μακρια,οποιος ειναι στα περιχωρα ας ερθει στο κιλκις θα με βρει σιγουρα.

kastelano η αλλιως lostromos

Link to comment
Share on other sites

Epic Fail on my behalf :D

Ναι τον [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] ήθελα να πω, αλλά δεν ξέρω πως εσύ μου ήρθες στο νου :D

αριονα αυτονα να τον προσεχεις..αμα σου πει ποτε να βρεθειτε για καφε κανε τον αλεκο.

Θ παρακαλουσα καποιον admin η τον black66 να σβησει τα σχετικα με της υποψιες περι επιμηκηνσης για μενα ή να πει οτι εκανε και λαθος.

επειδη καθομουν και εγραφα για να απαντησω κατι πατησα και δ ξερω τι εγινε θα τα πω στα γρηγορα.

φιλε παιζω online game απο το 2003.ξεκινησα με το cs και μετα με ολα τα game που πηρε η clan μου.σε ολα τα game επαιζα σαν πρωτο οπλο αυστηρα sniper.εχω παιξει 2 lan sto bf2 και ενα sto cod4 συν ολα τα gather και τα τωρινα versus. και οπως σε απαντησαν και τα παιδια ειχα τον κοσμο απο πισω μου.αν θελεις εχουμε και βιντεο για να με θαυμασεις.

pc σπιτι πηρα το 2007 το εφτιαξε ο φιλος σου ο dim.τοτε καταλαβα την διαφορα το pc στο σπιτι με το νετ.

για το θεμα cheat μπορω να πω οτι εχω γελασει αρκετα γιατι τα τελευταια 5 χρονια που εχω pc σπιτι ουτε format ξερω να κανω,ουτε install το game χωρις να με πουν τα παιδια απο το ts.οποτε οπως καταλαβες δ το κατεχω,απλα δωσμου ενα game και πες μου παιξε.

Οσο για το θεμα του skill τον 50 ευρο,οταν θα δωσεις για 2 pc τα τελευταια 5 χρονια καμια 2,000 ευρο και αλλα 2,500 για ενα κωλοκουτο τοτε ελα να με μιλησεις για skill τον 50 ευρο.(μην βαλω μεσα τα 4 logiteck ποντικια που ψοφισαν στα χερια μου )

οποτε οπως καταλαβες η μονη επιμηκηνση ηταν στην τσεπη μου που ξηλωθηκε και οι απειρες ωρες που σπαταλησα στα game για να κερδισω τι......εναν που με λεει cheater.

οποιος εχει αμφιβολια μπορει να με στειλει pm,να ερθει σπιτι μου για να του φυγουν ολες οι αμφιβολιες.αλλα να ξερετε απο Αθηνα ειμαι μακρια,οποιος ειναι στα περιχωρα ας ερθει στο κιλκις θα με βρει σιγουρα.

kastelano η αλλιως lostromos

αμα παιζει και φιλοξενεια σπιτι..δεν εχω παει και ποτε κιλκις φφφφ μια χαρα τις βγαλαμε τις διακοπες για φετο..το λοιπον δωσε συντεταγμενες.αλλα στο λεω θα κατσω κανα δυο μερες για να βεβαιωθω πολυ πολυ οτι δεν κανεις ζαβολια,οπως λεει ο μπλακμαν.καλα θα περασουμε..

(δωσε χαιρετισμους στον ντιμ,m14 παουερ)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Θ παρακαλουσα καποιον admin η τον black66 να σβησει τα σχετικα με της υποψιες περι επιμηκηνσης για μενα ή να πει οτι εκανε και λαθος.

επειδη καθομουν και εγραφα για να απαντησω κατι πατησα και δ ξερω τι εγινε θα τα πω στα γρηγορα.

φιλε παιζω online game απο το 2003.ξεκινησα με το cs και μετα με ολα τα game που πηρε η clan μου.σε ολα τα game επαιζα σαν πρωτο οπλο αυστηρα sniper.εχω παιξει 2 lan sto bf2 και ενα sto cod4 συν ολα τα gather και τα τωρινα versus. και οπως σε απαντησαν και τα παιδια ειχα τον κοσμο απο πισω μου.αν θελεις εχουμε και βιντεο για να με θαυμασεις.

pc σπιτι πηρα το 2007 το εφτιαξε ο φιλος σου ο dim.τοτε καταλαβα την διαφορα το pc στο σπιτι με το νετ.

για το θεμα cheat μπορω να πω οτι εχω γελασει αρκετα γιατι τα τελευταια 5 χρονια που εχω pc σπιτι ουτε format ξερω να κανω,ουτε install το game χωρις να με πουν τα παιδια απο το ts.οποτε οπως καταλαβες δ το κατεχω,απλα δωσμου ενα game και πες μου παιξε.

Οσο για το θεμα του skill τον 50 ευρο,οταν θα δωσεις για 2 pc τα τελευταια 5 χρονια καμια 2,000 ευρο και αλλα 2,500 για ενα κωλοκουτο τοτε ελα να με μιλησεις για skill τον 50 ευρο.(μην βαλω μεσα τα 4 logiteck ποντικια που ψοφισαν στα χερια μου )

οποτε οπως καταλαβες η μονη επιμηκηνση ηταν στην τσεπη μου που ξηλωθηκε και οι απειρες ωρες που σπαταλησα στα game για να κερδισω τι......εναν που με λεει cheater.

οποιος εχει αμφιβολια μπορει να με στειλει pm,να ερθει σπιτι μου για να του φυγουν ολες οι αμφιβολιες.αλλα να ξερετε απο Αθηνα ειμαι μακρια,οποιος ειναι στα περιχωρα ας ερθει στο κιλκις θα με βρει σιγουρα.

kastelano η αλλιως lostromos

Φίλε Κastelano έγραψα πιο πάνω για εσένα ,παρασυρόμενος από τα κάθε είδους cheeterια.Κυρίως Έλληνες, που κυκλοφορούν μόνιμα στους Ελληνικούς servers και το παίζουν super skills .Για τους ξένους δεν με ενδιαφέρει γιατί αυτοί είναι περιστασιακοί .Αφορμή βρήκα από το βιντεάκι με τον powersam21 και εσένα μιας και μου είστε γνωστοί από το BF2 και BC2. Αναφέρθηκα στο όνομά σου γιατί σαν πρώην admin στο server των =BAC= στο BF2 είχα πολλά παράπονα από παίκτες ,για δύο cheaters με accounds [ΗΕΑΤ] Kastelano και [ΗEAT] LOStromos.

Δεν γνώριζα ότι πολλά accounds των [ΗΕΑΤ] ήταν hackaρισμένα από άλλες clan για να σας εκθέσουν.

Γιαυτό σου οφείλω συγγνώμη και παίρνω πίσω αυτά που είπα για σένα χωρίς αποδείξεις. Για μένα το θέμα θεωρείται λήξαν. Για τους ΗΕΑΤ ανέφερα εδώ : http://www.thelab.gr/gaming/official-battlefield-3-thread-76442-490.html

Και πάλι PEACE και RESPECT στους μεγάλους και καθαρούς παίκτες.

Αν έγινε δεκτή η δημόσια συγγνώμη μου περιμένω απάντηση.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη εχω δει κατα καιρους συμπεριφορα ασχημη(οσον αφορα το παιχνιδι) απο διαφορες clan που ερχονται στον Bazo, θα το γραψω εδω για τις ελληνικες ή γενικα για τους Ελληνες που συμμετεχουν σε clans.

Αν ξαναδω ολους τους παιχτες μαζεμενους σε μια ομαδα λες και κανουν προπονηση πανω σε εμας τους μη συμμετεχοντες σε clan, υποσχομαι οτι δεν θα ξαναπαιξουν στο σερβερ....

Και μην μου πειτε να κανω εγω το balance....υποτιθεται οτι ειστε ψαγμενοι παιχτες....να καταλαβαινετε ποτε ενας σερβερ γινεται completely unbalanced...δεν χρειαζεται να ειναι ενας "μπαμπουλας" πανω απο το κεφαλι σας

Κουραστηκα να ακουω παραπονα για unbalanced server και τα λοιπα....εξηγουμαστε για να μην παρεξηγουμαστε....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν δεν είναι clan και το κάνουν αυτό είναι ok Lazy;

(Ρωτάω 100% φιλικά , μην παρεξηγηθώ, απλά το θέμα του balance είναι πολύ sensitive...Ούτε εμένα μου αρέσει όταν παίζω απέναντι σε μια πλήρως οργανομένη side και το δικό μου side τρολολολάρει)

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν δεν είναι clan και το κάνουν αυτό είναι ok Lazy;

(Ρωτάω 100% φιλικά , μην παρεξηγηθώ, απλά το θέμα του balance είναι πολύ sensitive)

Κοιτα, αν ο αλλος εχει ροκφορ στο κεφαλι και δεν καταλαβαινει, τοτε ειτε ειναι σε clan ειτε οχι το αποτελεσμα ειναι το ιδιο....

Την αναφορα την εκανα γιατι η συγκεκριμενη συμπεριφορα παρατηρειται κατα κορον απο clans......

Ειναι πολυ ευκολο για μενα να βαλω ενα skill scrambler και να τελειωνω αλλά το θεμα ξαναλεω ειναι να εχουμε και λιγη κριτικη ικανοτητα......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι γιατι ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα γινει.

Θελω να μεταφερω το πακετο premium απο ενα account σε ενα αλλο(το δικο μου) . Mιλαω με live chat ea support. ( το εχω το κειμενο αποθηκευμενο γιατι στο τελος μου το κλεινει στη μουρη για να καταλαβεται, οτι ναναι). Αρχισε να μου λεει οτι ηθελε,(αερολογιες κτλπ), οτι δεν γινεται και καλα. Τελος παντων εσεις τι λετε, γιατι απο τι καταλαβα , αυτα που ελεγε δεν ειχαν βαση και στο τελος την εκανε ο τυπος( το ονομα του ειναι Saurabh)

Θα ξαναμιλησω με live support αλλα η εταιρεια γενικοτερα δεν εχει στην πολιτικη κατι που να λεει οτι απαγορευται αυτο το ζητημα και στο τελος δεν ειχε τι να πει ο τυπος και την εκανε τρεχοντας. LOL>. :dots::help:

https://help.ea.com/en/article/electronic-arts-warranty-policy εδω η πολιτικη της εταιρειας .

Αν βρει καποιος κατι που δεν ειδα και προφανως δεν μου ειπε ο advisor (τρομαρα του) , ας το πει να ξερω τουλαχιστον , γιατι δεν γινεται . :rant:

Έγινε επεξεργασία από H4ckerman
Link to comment
Share on other sites

TOPIC OF THE DAY.

Ποια θεωρειτε οτι ειναι τα χειροτεροτερα 3 ΟΠΛΑ του παιχνιδιου ?

και ΓΙΑΤΙ.

-εννοειται οτι τα εχετε δοκιμασει πρωτα ε-

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

1ο)MG36

2ο)MG36

3o)MG36

Και ναι το δοκίμασα λίγο στις αρχές. :p

Πραγματικά πιο άχρηστο όπλο αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να σκεφτώ. Και ο λόγος προφανώς είναι το απίστευτο recoil που πλέον για να σκοτώσεις πρέπει να κάνεις ευχέλαιο στο Θεο του Πολέμου. Άντε και το FAMAS αλλά και αυτό υπό συνθήκες close combat είναι παλέψιμο.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION]

Ε, χμ οκ τα πρώτα δύο! To MP443 μπορείς να μου αιτιολογήσεις αν θες το λόγο που δεν το πας? Ξέρω δεν είναι του θέματος απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση που από τόσα όπλα επέλεξες το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22844]WiFi Thief[/MENTION]

Ε, χμ οκ τα πρώτα δύο! To MP443 μπορείς να μου αιτιολογήσεις αν θες το λόγο που δεν το πας? Ξέρω δεν είναι του θέματος απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση που από τόσα όπλα επέλεξες το συγκεκριμένο.

To αλλαξα! γενικως με τα περιστροφα δεν τα παω καθολου καλα :suicide2: (θα μου πεις: γιατι με τα αλλα τα πας; :p) και ειδικα αυτο νομιζω οτι ειναι το πιο αδυναμο αν θυμαμαι καλα. με το magnum καπως το παλευω αλλα μεχρι εκει...

το πρωτο οπλο στα stats μου ειναι το m320. και παρ'ολο που ειχα γινει καλος και δεν το χρησιμοποιουσα μονο για spamming στο μετρο, ντρεπομαι γι' αυτο.

ο κυριος λογος που εγινα premium ειναι επειδη νομιζα οτι μπορει να γινει πραγματικο stats reset και να φυγει αυτη η ντροπη απο τη σελιδα μου, την πατησα ομως.

εχω να το χρησιμοποιησω απο τον γεναρη (οταν τελικα καταλαβα οριστικα τι ξεφτιλα ειναι) αλλα ο εναμισος μηνας που ασχοληθηκα με αυτο ητανε αρκετος για να συνεχιζει να ειναι στην κορυφη της λιστας μου... ας προσεχα! :wall:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.