Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Υπάρχει κι αυτό αν σε ενδιαφέρει.
Το φτηνοτερο θα το βρεις εδω: Compare Digital download prices : Battlefield 3 steam origin cd key (US Dollar)

Δεν περιλαμβανει ΚΑΝΕΝΑ απο τα DLC ενω ειναι ρωσικη βερσιον και θελει 1-2 αρχεια copy paste.

Thanks guys, πήρα ένα ρώσσικο κλειδάκι τελικά με 16 euros και άλλαξα γλώσσα (Β2Κ ακόμα δεν έβαλα, θέλω να δοκιμάσω περισσότερο το game πριν δώσω άλλα 15). Έφαγα φρίκη στην αρχή βέβαια μιας και είμαι αποκλειστικά COD φανμπόι :hehe: έδω και χρόνια και δεν έχω παίξει κανένα BF.

Θέλω να διαβάσω κανένα καλό guide αφού είμαι total noob και ήταν αποθαρυντικά χαοτικό αρχικά το game. Έχετε να προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο από αυτά που βρίσκονται out there? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Thanks guys, πήρα ένα ρώσσικο κλειδάκι τελικά με 16 euros και άλλαξα γλώσσα (Β2Κ ακόμα δεν έβαλα, θέλω να δοκιμάσω περισσότερο το game πριν δώσω άλλα 15). Έφαγα φρίκη στην αρχή βέβαια μιας και είμαι αποκλειστικά COD φανμπόι :hehe: έδω και χρόνια και δεν έχω παίξει κανένα BF.

Θέλω να διαβάσω κανένα καλό guide αφού είμαι total noob και ήταν αποθαρυντικά χαοτικό αρχικά το game. Έχετε να προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο από αυτά που βρίσκονται out there? :hmm:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=J7tU-e7q2Yg]Battlefield 3 Greek Guide - The Greek Battlefield Community - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο από αυτά που βρίσκονται out there? :hmm:

Ρίξε ένα μάτι εδώ Battlefield 3 έχει αρκετά ''βασικα'' και ψάξε και στο tube γεμάτο από δαύτα π.χ [ame=http://www.youtube.com/watch?v=bKi8kbgl4y4]Battlefield 3: Assault Rifle Weapon Guide (PRE-PATCH! NEW AR GUIDE IN DESCRIPTION) - YouTube[/ame]

αν και το καλύτερο είναι να παίξεις λιγάκι να αρχίσεις να μαθαίνεις τις αντιδράσεις στα όπλα και να μπαίνεις στο κλίμα του παιχνιδιού !

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bKi8kbgl4y4][/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21849]benetton[/MENTION]

Kοίτα αυτό το θέμα υπήρχε από παλιά αλλά συνήθως έστρωνε μετά απο 1-2 ματσάκια μετά το rank up. Τώρα έπεσες και στη περίπτωση που υπάρχει γενικό πρόβλημα.

Ρε κανείς το premium λέμε. Εκεί να φαν τα μούτρα τους και με σφραγίδα. Αι στην Avtivision πια. :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Αι στην Avtivision πια. :wassat:

LOL

αει στην blizzard/activision πια

fixed :hehe:

@ peopas: G3A3

[ame]

http://www.youtube.com/watch?v=mhyW19KM6QY[/ame]

(ξεκλειδωνει μεσω co-op)

δεν λεω δοκιμασε και αλλα, ομως εκει θα καταληξεις after all οποτε γιατι να χανεις χρονο;;; :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

@benetton Kοίτα αυτό το θέμα υπήρχε από παλιά.......

Άπλα τώρα άργησε να φτιάξει, είμαι δυο μέρες τώρα έτσι και όλα τα βάζει στο μείον (πάλι καλά να λες που θα έχω να παίρνω) .

Καλά για το premium το σκεφτόμουν,τώρα ειδικά το βάζω ποιο πίσω, να δούμε τι θα γίνει και με το patch και τι θα χαλάσουν ακόμα!!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται Gentlemen, Jerry007 reporting for duty :crazy_pilot:

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει γιατί έχω χάσει κάθε επαφή; :hehe:

Καταρχήν το παιχνίδι πως πάει από πλευράς απαιτήσεων;

Με το current setup (QX9650,4G RAM και 5770), με άλλα 4GB και new gpu παλεύεται καθόλου ή χρειαζόμαστε ολική ανανέωση;

Έπειτα συνεχίζεται ακόμα η βλακεία με τα DLC, πρέπει να αγοράσουμε extra κάποια maps διάβασα;

Danke :D

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω τα 4 gb σου φτανουν.. GPU θα χρειαστεις δυνατη γτ θα χεις χαμηλες αποδοσεις(εκτος αν δεν σε πολυενδιαφερουν).

Σε τι αναλυση παιζεις??

Τελος ανεβασε και το qx9650 αν τον εχεις σε στοκ συχνοτητες...πιστευω τα 3.5-3.6 τα εχεις ανετα.Μετα θα σαι οκ..

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

Ανάλυση 1680x1050 σε 22", ο επεξεργαστής είναι @3.6GHz προς το παρόν. Διάβασα ότι καταλαμβάνει 4GB RAM το BF3...

Από GPU δεν έχω ασχοληθεί μετά από σειρά 5xxx της ATi, με μια 6850 είμαι καλυμμένος για αυτη την ανάλυση; (Γενικά ψάχνω κάτι σε εύρος 200-250€)

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις. Εγω επαιζα το παιχνιδι με 4 gb ραμ και δεν ειχα προβλημα αλλα εκατσε ευκαιρια και πηγα στα 6..Αν εχεις ddr3 παρε ραμ αν εχεις ddr2 κοιτα καμια αγγελια μπας και κατσει κατι καλο και φτηνο..

Τωρα από καρτα θα σου προτεινα από 6870 και πανω να πας αλλα αφου δινεις 200-250 παιξε με 6950-6970 μεταχειρο που παιζουν στα 180-200 και θα σαι αρχοντας και με υψηλες ρυθμισεις στα γραφικα

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορω, ειμαι noob και παιζω με ολα εκτος απο dart.

Aν γινει γινει event greece vs german με ολα τα οπλα ειμαι μεσα :agree:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9685]Jerry007[/MENTION] me q9650 ήμουν και γω στα 3.6 κάνενα πρόβλημα ποτέ μια χαρά θα σε καλύψει φίλε μου

Να πάρω dlc η να περιμένω μπας και πέσει.. Καινουρια map και όπλα διαβαζω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.